Nou, ze zijn er wel eerlijk over.quote:Op zondag 19 april 2026 19:37 schreef Perrin het volgende:
Ja dit gaat duidelijk de goede kant op.
[ x ]
Vooral hun producten allemaal (en consequent) blijven boycotten.quote:Op zondag 19 april 2026 19:27 schreef UitStraling het volgende:
Je leest hier duidelijk waarom zowel Rusland als de VS afgedreven zijn van West-Europa en het als het grootste gevaar op de planeet bezien.
Nou ja, de eerstvolgende wereldoorlog gaat de rest van de wereld tegen Europa en de moslimwereld zijn.quote:Op zondag 19 april 2026 19:40 schreef Sherlock_Holmes het volgende:
[..]
Vooral hun producten allemaal (en consequent) blijven boycotten.
Deze zomer blijft de tv uit!
Staan landen als Canada, Australië en het VK dan aan de kant van Europa, of vergeet je die omdat je punt anders best slecht is?quote:Op zondag 19 april 2026 19:43 schreef UitStraling het volgende:
[..]
Nou ja, de eerstvolgende wereldoorlog gaat de rest van de wereld tegen Europa en de moslimwereld zijn.
Dat is je verpakking inderdaad. En daar is snel doorheen te prikkenquote:Op zondag 19 april 2026 19:16 schreef bianconeri het volgende:
[..]
Nee precies.
Het tegen oorlogs en humanitaire misdaden zijn is raar en een act.
Ok, begrepen.
Het VK is over een jaar of 10 een van de grootste moslimstronthopen ter wereld natuurlijk.quote:Op zondag 19 april 2026 19:47 schreef beefkeek het volgende:
[..]
Staan landen als Canada, Australië en het VK dan aan de kant van Europa, of vergeet je die omdat je punt anders best slecht is?
Gelukkig hebben we dezelfde vijanden.quote:Op zondag 19 april 2026 19:39 schreef MissButterflyy het volgende:
[..]
Nou, ze zijn er wel eerlijk over.
Oftewel, die “vergeet” je om je punt sterker te maken, duidelijk.quote:Op zondag 19 april 2026 19:53 schreef UitStraling het volgende:
[..]
Het VK is over een jaar of 10 een van de grootste moslimstronthopen ter wereld natuurlijk.
quote:Op zondag 19 april 2026 19:54 schreef beefkeek het volgende:
[..]
Oftewel, die “vergeet” je om je punt sterker te maken, duidelijk.
?quote:Op zondag 19 april 2026 19:53 schreef Sherlock_Holmes het volgende:
[..]
Gelukkig hebben we dezelfde vijanden.
Iran steunenquote:Op zondag 19 april 2026 19:17 schreef bianconeri het volgende:
[..]
Echt hè
Steun je al deze oorlogsmisdaden niet dan ben je ene trol en een act.
Hoe diep kan de mensheid zakken?
Huh waar zie je überhaupt een punt dan?quote:Op zondag 19 april 2026 19:47 schreef beefkeek het volgende:
[..]
Staan landen als Canada, Australië en het VK dan aan de kant van Europa, of vergeet je die omdat je punt anders best slecht is?
Dat is het al.quote:Op zondag 19 april 2026 19:53 schreef UitStraling het volgende:
[..]
Het VK is over een jaar of 10 een van de grootste moslimstronthopen ter wereld natuurlijk.
Je weet niet wie de vijanden van Iran zijnquote:
Gelukkig weet <Knip> het allemaal beter.quote:Op zondag 19 april 2026 19:59 schreef Red_85 het volgende:
[..]
Dat is het al.
Met dank aan de policor daar.
Fucking amateur.quote:Op zondag 19 april 2026 19:58 schreef Shannnon het volgende:
De oorlog gaat morgen gewoon weer verder. Trump weet het niet meer.
quote:Op zondag 19 april 2026 20:03 schreef beefkeek het volgende:
[..]
Wel blij dat je terug bent. Het niveau in dit topic was de afgelopen dagen te hoog.
quote:Op zondag 19 april 2026 20:27 schreef AFA2022 het volgende:
Wat een verademing is Spanje momenteel, heb ook begrepen dat Nederland Spanje daarin gaat steunen.
Bibi claimt oa Gaza dan krijgt hij de burgers er gratis bij toch?quote:Op zondag 19 april 2026 12:04 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
De post die je daar quote betreft geen opinie of propaganda maar een aantoonbaar feit. Het is simpelweg bizar dat het Iraanse regime over 'rechten' begint, aangezien het zelf alle mogelijke wetten en verdragen al decennia schendt.
[..]
Israël heeft honderduizenden van de eigen burgers vermoord? Waar heb je het nu weer over?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |