Ja volgens AM moest hij nog iets ophalen thuisquote:Op zaterdag 18 april 2026 16:25 schreef Lynnyl het volgende:
[..]
Was Sam er toch niet bij? Was er totaal geen belangstelling? Zelfs niet in haar 'eigen' Delft? Dat zou toch wat zijn...
en het was perongeluk😂😂quote:Op zaterdag 18 april 2026 10:15 schreef Fietsbel26 het volgende:
[..]
Credits gaan naar @:ikmoetdrieten
Breng haar nou niet op ideeen🤣quote:Op zaterdag 18 april 2026 12:57 schreef Muisjeruisje het volgende:
Die laatste foto van Debbie, door dat kolletje lijkt het wel of haar hoofd niet vast zit ofzo
Ik heb mijn oudste wel regelmatig op de weegschaal gehad. Hij had ernstig ondergewicht. Was maar amper 2 kilo zwaarder dan zijn broertje die 4 jaar jonger is.quote:Op zaterdag 18 april 2026 16:26 schreef WinnieWana het volgende:
Snap ook niets van elke keer je kind wegen. Ik weet ongeveer hoeveel mijn kinderen wegen maar dan houdt het ook wel op.
De jongste ( bijna 5) is nu voor de 4e dag ziek. En vandaag at hij voor het eerst een paar dingen, hiervoor alleen drinken. Nu 2 worteltjes en een croissant en hopelijk vanavond nog iets. Ik zie dat hij is afgevallen. Maar dat trekt wel weer bij, ik zet hem niet nu gelijk als pietje paniek op de weegschaal.
Ja ik weet het ik had de 2e dag gelijk de hap moeten bellen in de avond.
Nou dat, er zijn ook wel teddyjasswn die iets geschikter zijn dan die met een hello kitty embleem.quote:Op zaterdag 18 april 2026 15:37 schreef Lodelie het volgende:
Flappie is 2 kg afgevallen, dat is helemaal niet gek aangezien ze geobstipeerd was een daarna gelaxeerd is, dus haar darmen zijn helemaal leeg. Normaal gewichtsverlies.
Flipper heel bewust een meisjes jas geven en dan ook nog zo'n jas. Waarom zou je dat in hemelsnaam doen? Als hij hem perse zou willen hebben, dan zou je erover na kunnen denken. Maar omdat de Flappie hem niet past, geeft ze hem aan Flipper. Zij heeft hierin echt wel een verantwoordelijkheid zeker aangezien hij al zo kwetsbaar is en vaak wordt buitengesloten.
Het lijkt wel alsof ze het erom doet.
AM heeft een foto van Sam, haarzelf en een volgmoeke in haar stories......tjaquote:Op zaterdag 18 april 2026 17:43 schreef Earring het volgende:
[..]
Ja volgens AM moest hij nog iets ophalen thuis
Eerlijk die risotto is lekkerquote:Op zaterdag 18 april 2026 17:43 schreef Jenn1806 het volgende:
Ik was bij de AH vanmorgen en zag die koffie van Sanneke. 3,5 klontjes suiker per serving, klinkt precies als iets wat Sanneke kan gebruiken met haar nieuwe gezondere leefstijl.
Heb trouwens wel de favoriete maaltijd van HVK meegenomen! Tomaten risotto, en voor mijn oudste kale rijst met tuinerwten 😆 Kind lust best veel maar diverse structuren in een gerecht is nog een uitdaging plus walgt echt van tomaten 😂😂
Ik mag hier zeker niets zeggen over het-hoofd-tegen-de-schouder-van-AM-leunende houding van die ene volgmoeke.... 🥴quote:Op zaterdag 18 april 2026 17:59 schreef Rimboequeen het volgende:
[..]
AM heeft een foto van Sam, haarzelf en een volgmoeke in haar stories......tja
En stopt er ook nog even een foto van een andere dag bij. Waarom?quote:Op zaterdag 18 april 2026 17:59 schreef Rimboequeen het volgende:
[..]
AM heeft een foto van Sam, haarzelf en een volgmoeke in haar stories......tja
2 uur over gedaan!!! 🤯 Niet goed hoor…..quote:Op zaterdag 18 april 2026 19:20 schreef IlseMarije het volgende:
Och die Bob is toch echt een wonderkind, 1 dag lopen en dan al 1,5km naar huis lopen op sokken.
Vooralsnog geen story waarin ze iemand online plempt die commentaar heeft 🙃 Ze heeft hem niet in een post dus reacties kunnen wij niet zien. En iedereen is altijd halleluja onder haar posts dus zal vast weer allemaal uber cute en schattig over het hk vestje worden gepraat 🤮quote:Op zaterdag 18 april 2026 18:02 schreef ikmoetdrieten het volgende:
Ik ben geblokkeerd bij DBM maar heeft niemand bij haar commentaar op de jas van Flip?
Daar heeft toch niemand tijd en geduld voor.quote:Op zaterdag 18 april 2026 19:27 schreef WildeTuinen het volgende:
Ben benieuwd hoe lang Bob het nog leuk vindt dat Judith zoveel van hem online deelt en maar blijft pochen over werkelijkwaar alles wat hij doet.
En 2 uur lopen terwijl hij net een dag loopt omdat hij niet in de kinderwagen wil...... Judith is echt niet wijs.
Scherp 😎 (was mij niet opgevallen)quote:Op zaterdag 18 april 2026 18:42 schreef Harper het volgende:
[..]
En stopt er ook nog even een foto van een andere dag bij. Waarom?
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |