Heel de koningshuis.quote:
Waarom zou een vrouw verantwoordelijk zijn voor de daden van haar vader?quote:Op maandag 13 april 2026 23:56 schreef suijkerbuijk het volgende:
Daarbij trouwe met een vrouw waar haar vader oorlogsmisdaden en wreedheid tegen de mensheid.
Die merites zijn er niet.quote:Op maandag 13 april 2026 23:59 schreef KvanG het volgende:
[..]
Beoordeel Maxima op haar eigen merites.
Wat dacht je van geen van beiden. Waarom zou de een de ander moeten vrezen.quote:Op dinsdag 14 april 2026 02:08 schreef Straatcommando. het volgende:
Een variant op "de overheid moet zijn burgers vrezen en niet andersom"
Al is deze wat meer politiek correct
Dit.quote:Op maandag 13 april 2026 21:49 schreef Hexagon het volgende:
Wat heeft Willem precies te schaften met Groningen en de toeslagenaffaire?
Le-zen! Daar is Jetten voor meegestuurd.quote:Op maandag 13 april 2026 23:30 schreef Starhopper het volgende:
Heeft willempie de oranje leider gepijpt?
Dus die komt niet met allemaal debiele tests om te kijken of je leiderschaps- of voorraadbeheermateriaal bent? Interesting, tell me more.quote:Op dinsdag 14 april 2026 08:59 schreef bianconeri het volgende:
TT klopt wel.
Een goede leider dient de anderen.
Een goede leider krijgt tegenwoordig toch niks moois meer mee?quote:Op dinsdag 14 april 2026 08:59 schreef bianconeri het volgende:
TT klopt wel.
Een goede leider dient de anderen.
Alleen Willempie en Maxima denken daar anders overquote:Op dinsdag 14 april 2026 08:59 schreef bianconeri het volgende:
TT klopt wel.
Een goede leider dient de anderen.
Türken zijn heerschers!quote:Op maandag 13 april 2026 21:39 schreef ikweethetookniet het volgende:
Koning wil ‘niets liever’ dan met VS werken aan vrede: ‘Leiders zijn de dienaars, burgers de baas![]()
Lieve schat, Willy is niet onze leider, dat is Robje Jetten.quote:Op dinsdag 14 april 2026 10:05 schreef ikweethetookniet het volgende:
[..]
Alleen Willempie en Maxima denken daar anders over
Zijn familie is grootaandeelhouder van Shell dat er dankzij de symboolpolitiek van de gasputten volstorten er samen met Exxon tussenuit kon knijpen en de rekening van de herstel en verstevigingsoperatie zo voor de belastingbetaler blijft liggen.quote:Op maandag 13 april 2026 21:49 schreef Hexagon het volgende:
Wat heeft Willem precies te schaften met Groningen en de toeslagenaffaire?
Die kan je om een boodschap sturenquote:Op dinsdag 14 april 2026 11:14 schreef TweedeKlum het volgende:
Lieve schat, Willy is niet onze leider, dat is Robje Jetten.
quote:Op dinsdag 14 april 2026 11:14 schreef TweedeKlum het volgende:
Lieve schat, Willy is niet onze leider, dat is Robje Jetten.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |