Deze manier ziet er slonzig uitquote:Op maandag 13 april 2026 20:33 schreef meesterinbreekster het volgende:
[..]
Een mislukte versie van de millennial tuck 🤔
Goh, dat is echt een hele uitdagende cache. Dat is toch niet leuk? En de hint is dan zeker tussen het 2 en 3e boek op de bovenste plank.quote:Op maandag 13 april 2026 19:45 schreef DeEnigeEchteLouca het volgende:
[..]
Nee die heet tussen de boeken
Maar dan hebben ze iemand die op het huis past! Daar heeft ze toen nog een geweldig filmpje van gemaakt. Hilarisch.quote:Op maandag 13 april 2026 21:25 schreef Beertjeteddy het volgende:
Vind het gedrag van Debbie en die Geocaching en boekenkast als ik er zo over nadenk echt heel raar.
Ze was toch zo gestalkt door mensen en meer onzin?
Voor iemand die gestalkt is, is dit heel erg raar gedrag.
Vind het ook gewoon ontzettend dom want elk jaar gooit ze precies er ook weer op wanneer ze op vakantie is? Handig, weten de inbrekers ook gelijk waar ze moeten wezen.
Mw betaalt de huur voor Koen? Die heb ik even gemist 🫣quote:Op maandag 13 april 2026 21:18 schreef Moppie1982 het volgende:
JVP weer verhuizen ? Zie reacties onder haar post?? Was toch net verhuisd?
Zou MW ook haar huur betalen net als bij Koen? Dit stond op het juice kanaal tijdje terug en was snel weg..
😆 dat was een slecht staaltje acteerwerkquote:Op maandag 13 april 2026 21:32 schreef JaNeeDan het volgende:
[..]
Maar dan hebben ze iemand die op het huis past! Daar heeft ze toen nog een geweldig filmpje van gemaakt. Hilarisch.
Dat komt heel vaak voor, ikzelf had ook een minibieb met geocache in de voortuin. Erg leuk mensen kijken 🤣 De bieb stond aan de rand van de voortuin, was in overleg met de buren en je keek de straat in en niet de huizen in. Vond ik erg leuk.quote:Op maandag 13 april 2026 19:12 schreef proud_mami het volgende:
Geocaching is trouwens wel heel leuk, vaak gedaan met de kids vroeger. Maar nog nooit, ik herhaal nog nooit een geocach in een voortuin van iemand tegengekomen
Mooie huizen (op mooie plekken) staan er te koop zeg in Leeuwarden. Daar krijg je nog waar voor je geld zeg!quote:Op maandag 13 april 2026 20:30 schreef JaNeeDan het volgende:
[..]
Ze heeft een foto van het uitzicht gedeeld nadat ze het huis hadden bezichtigd en nu heeft ze de plaats genoemd. Leeuwarden, vrijstaand huis, aan het water. Met deze drie dingen heb je het zo. En deze dingen heeft ze zelf genoemd en/of laten zien.
Dat mocht niet van Mies.quote:Op maandag 13 april 2026 20:38 schreef Cattolica het volgende:
[..]
Ik ben ook geen fan van dit stel; zij is mij té opportunistisch en hij wordt vervelend met z'n middelvinger (zou voor mij een dealbreaker zijn in een relatie, ik heb geen idee maar volgens mij deed hij dit niet met MCW of in de poly).
Tududu inspector gadget tudududu🔎🔎quote:Op maandag 13 april 2026 21:37 schreef Johanna38 het volgende:
AM volgt Jim, z’n nieuwe vriendin, Julia, Rensmetpens, Esmee, maar niet Sam🔍🔍🔍
Ik heb niet naar andere huizen gekeken. Ik vind het een flinke som geld. Maar ze gaan twee huizen verkopen, dat scheelt natuurlijk.quote:Op maandag 13 april 2026 21:37 schreef proud_mami het volgende:
[..]
Mooie huizen (op mooie plekken) staan er te koop zeg in Leeuwarden. Daar krijg je nog waar voor je geld zeg!
Ja t ging erom dat Koen een best duur stekkie ging huren, maar Koen niet vertelde dat MW deze huur betaalde omdat ze voor de kinderen een fijne plek wou waar ze een onbeperkt konden blijven. Zij betaalt zijn huur, stond zelfs het e.a. van de verhuurder op.quote:Op maandag 13 april 2026 21:34 schreef Muisjeruisje het volgende:
[..]
Mw betaalt de huur voor Koen? Die heb ik even gemist 🫣
FBI jij!quote:Op maandag 13 april 2026 21:37 schreef Johanna38 het volgende:
AM volgt Jim, z’n nieuwe vriendin, Julia, Rensmetpens, Esmee, maar niet Sam🔍🔍🔍
Hij is toch ondertussen ook weer verhuisd?quote:Op maandag 13 april 2026 21:46 schreef Moppie1982 het volgende:
[..]
Ja t ging erom dat Koen een best duur stekkie ging huren, maar Koen niet vertelde dat MW deze huur betaalde omdat ze voor de kinderen een fijne plek wou waar ze een onbeperkt konden blijven. Zij betaalt zijn huur, stond zelfs het e.a. van de verhuurder op.
Ja naar die dure woning van 2500¤ per maandquote:Op maandag 13 april 2026 21:49 schreef Lynnyl het volgende:
[..]
Hij is toch ondertussen ook weer verhuisd?
Was dat voorheen wel zo? Volgde ze toen wel alles en iedereen? Zo niet, heeft Sam haar dan verwijderd of heeft ze zichzelf verwijderd? Ze kwam niet verder dan meedelen dat hij naar het huis in Frankrijk ging.quote:
Volgens mij volgde ze alle kinderen eerst ja.quote:Op maandag 13 april 2026 21:52 schreef Lynnyl het volgende:
[..]
Was dat voorheen wel zo? Volgde ze toen wel alles en iedereen? Zo niet, heeft Sam haar dan verwijderd of heeft ze zichzelf verwijderd? Ze kwam niet verder dan meedelen dat hij naar het huis in Frankrijk ging.
Ze tagde hem zelfs! Ik vind dat zo bizar evt je kind blokkeren hoorquote:Op maandag 13 april 2026 21:52 schreef Lynnyl het volgende:
[..]
Was dat voorheen wel zo? Volgde ze toen wel alles en iedereen? Zo niet, heeft Sam haar dan verwijderd of heeft ze zichzelf verwijderd? Ze kwam niet verder dan meedelen dat hij naar het huis in Frankrijk ging.
Waarom ‘zong’ ik dit 😆quote:Op maandag 13 april 2026 21:40 schreef Dievanhiernaast het volgende:
[..]
Tududu inspector gadget tudududu🔎🔎
Esmee volgt ze ook niet (meer)quote:Op maandag 13 april 2026 21:54 schreef Moppie1982 het volgende:
[..]
Ze tagde hem zelfs! Ik vind dat zo bizar evt je kind blokkeren hoor
Gaat dit om zijn huidige woning? Compleet gemist.quote:Op maandag 13 april 2026 21:46 schreef Moppie1982 het volgende:
[..]
Ja t ging erom dat Koen een best duur stekkie ging huren, maar Koen niet vertelde dat MW deze huur betaalde omdat ze voor de kinderen een fijne plek wou waar ze een onbeperkt konden blijven. Zij betaalt zijn huur, stond zelfs het e.a. van de verhuurder op.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |