SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Op maandag voel ik me als Robinson Crusoë: Op zoek naar Vrijdag!
Het leven is als Lucille Werner: het kan raar lopen!
Heerlijk deze zoete wraakquote:Op maandag 13 april 2026 14:48 schreef TheVulture het volgende:
Als we nog bewijs nodig hadden dat Europapa een van de allergrootste hits is die het ESF heeft voortgebracht dan is dit wel het sluitstuk
Het was nog even spannend want vorige week had ie z’n visum nog nietquote:Op woensdag 15 april 2026 16:06 schreef Greys het volgende:
Dat zou geweldig zijn.
Ik zag al dat K op het goede continent is haha dus het flitste al even door m'n gedachten van 'zou het...?'. Ik duim voor ze.
Hij is voorprogramma bij het concert van bbno$.quote:Op donderdag 16 april 2026 12:17 schreef NailQueen het volgende:
Dat Käärijä ook zo populair is in Amerika verbaast mij ook een beetje. Het is hem gegund hoor daar niet van
Jaaaa, zo leuk!quote:Op zaterdag 18 april 2026 11:34 schreef blackswangreen het volgende:
https://www.instagram.com/p/DXOcpO9j2Zz/
Ondertussen regelt hij in de Voice van Vlaanderen even een cameo van Slimane.
Je ziet online soms NL nieuwsartikelen over Joost, en dat is een soort ragebait voor boze boomers (een mindset geen leeftijd) die het allemaal gekkigheid vinden en doe maar normaal etc. Verbazingwekkend dat ze in België meer tolerantie hebben voor creatieve geesten.quote:Op zaterdag 18 april 2026 14:30 schreef Greys het volgende:
[..]
Jaaaa, zo leuk!
De dames zongen Je T'Aime (Joost bedacht geloof ik ook dat ze dit moesten zingen, ik las dat zijn battles echt top zijn!) en ze deden het inclusief het a-capella stuk van Eurovision!![]()
https://www.instagram.com/reel/DXPuc8AFAGJ/?igsh=bDJ3cThuY3k2Z29q
The Voice NL zit met saaie coaches en The Voice Vlaanderen heeft Joost.![]()
![]()
Hahaha ja ik zie het ook weleens langskomen. En ik denk dat als zij The Voice Vlaanderen zouden kijken als bozige Nederlander dat ze dan stiekem zouden denken 'best een leuke gast eigenlijk die Joost en hij doet het stiekem verdomd goed'. Maar ja dat zullen ze nooit doen en nooit toegeven want haten op self made zeer succesvolle creatievelingen is veel makkelijker.quote:Op zaterdag 18 april 2026 14:34 schreef Momo het volgende:
[..]
Je ziet online soms NL nieuwsartikelen over Joost, en dat is een soort ragebait voor boze boomers (een mindset geen leeftijd) die het allemaal gekkigheid vinden en doe maar normaal etc. Verbazingwekkend dat ze in België meer tolerantie hebben voor creatieve geesten.
Joost is een paradijsvogel. Die past ook meer in Vlaanderen dan in Nederland. Hij past tussen types als Jeroom, Philippe Geubels, Herman Brusselmans, Kamagurka. In Nederland valt bij elk beetje afwijkend gedrag meteen de Telegraaf en SBS 6-polizei over je heen. In Vlaanderen vinden ze dat wel leuk, misschien omdat het land zelf ook een beetje absurd is.quote:Op zaterdag 18 april 2026 14:34 schreef Momo het volgende:
[..]
Je ziet online soms NL nieuwsartikelen over Joost, en dat is een soort ragebait voor boze boomers (een mindset geen leeftijd) die het allemaal gekkigheid vinden en doe maar normaal etc. Verbazingwekkend dat ze in België meer tolerantie hebben voor creatieve geesten.
Vergeet ook niet dat iemand zoals Stefano Keizers/Donny Ronny/Gover Meit daar nu ook populair is geworden door een simpele deelname bij De Slimste Mens. Terwijl mensen in Nederland hem maar een rare kwast vinden.quote:Op zaterdag 18 april 2026 15:11 schreef blackswangreen het volgende:
[..]
Joost is een paradijsvogel. Die past ook meer in Vlaanderen dan in Nederland. Hij past tussen types als Jeroom, Philippe Geubels, Herman Brusselmans, Kamagurka. In Nederland valt bij elk beetje afwijkend gedrag meteen de Telegraaf en SBS 6-polizei over je heen. In Vlaanderen vinden ze dat wel leuk, misschien omdat het land zelf ook een beetje absurd is.
Leuk om ook Akylas, de inzending van Griekenland dit jaar, te spotten in de reacties. Hij is duidelijk ook fan!quote:Op zaterdag 18 april 2026 09:47 schreef Greys het volgende:
Die story van Joost met 'It's gonna happen again' en dat Käärijä in beeld stapt kreeg ik kippenvel van.![]()
Ik weet niet of je het esf nu een beetje volgt maar ik denk dat je Akylas van Griekenland wel leuk gaat vinden. Niet alleen heeft hij een superleuk liedje maar hij is ook net zo lief en aandoenlijk als Käärijä en Joostquote:Op zondag 19 april 2026 13:34 schreef Greys het volgende:
Het zegt eigenlijk wel genoeg over Eurovision dat ik dit eigenlijk het enige leuke en interessante nog vind, samen met Käärijä en wat andere voormalige deelnemers.
(En ik hoop dat de EBUlieden zich af en toe nog eens achter de oren krabben als ze Joost voorbij zien komen op de socials.)
(En dat dat dan heel erg jeukt.)
(En dat hun armen zijn gekrompen.)
In een andere wereld zouden we nu denken dat dit misschien een interval act zou zijn.quote:Op zaterdag 9 mei 2026 14:56 schreef blackswangreen het volgende:
Joost, Tommy Cash en Kaarija komen met een boyband-banger
https://www.instagram.com/p/DYHkmRhsJTg/
Ik vind het leuk dat ze het nu heel opzichtig tijdens Eurovisie uitbrengen, als een soort middelvinger.quote:Op zaterdag 9 mei 2026 15:48 schreef Em31 het volgende:
[..]
In een andere wereld zouden we nu denken dat dit misschien een interval act zou zijn.
Dit is zo hilarischquote:Op maandag 11 mei 2026 15:16 schreef NailQueen het volgende:
Bekijk deze YouTube-video
Helemaal in boybands style![]()
OMYGOD!quote:Op maandag 11 mei 2026 15:16 schreef NailQueen het volgende:
Bekijk deze YouTube-video
Helemaal in boybands style![]()
Ik heb het vanmorgen aan iedereen op m'n werk al laten zien en horen. Echt briljant dit. En de timing van uitbrengen is de meest zalige middelvinger naar de EBU.quote:
OH MY GOOOOOOOD ahahaha dit is toch precies wat iedereen wilde?quote:Op maandag 11 mei 2026 15:41 schreef NailQueen het volgende:
Ze hebben zelfs een EP uitgebracht met 3 liedjes
Joost · EP · 2026 · 3 songs
Dit!! Haha ik geniet er echt zo van hoe succesvol die jongens zijn!quote:Op dinsdag 12 mei 2026 14:55 schreef Greys het volgende:
[..]
Ik heb het vanmorgen aan iedereen op m'n werk al laten zien en horen. Echt briljant dit. En de timing van uitbrengen is de meest zalige middelvinger naar de EBU.![]()
Ja, maar Joost en Tommy zijn ook best bovengemiddeld lang. Dus dan ben je al gauw een kop kleiner 😊quote:Op woensdag 13 mei 2026 16:16 schreef NailQueen het volgende:
Het valt mij op hoe klein Käärijä wel niet is. Gewoon een kop kleiner dan Tommy en Joost
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |