Alleen als ik het spel opstart, knalt de Temperatuur van mijn GPU naar 80c, en dat is best scary om te zien, ookal is het veilig, daarna loopt het langzaam terug naar rond 68c. Mijn 5080 moet hard werken om 100+ fps op max settings, met Ray Reconstruction enabled soepel te kunnen draaien op 4k.quote:Op donderdag 23 april 2026 20:13 schreef over_hedge het volgende:
ze hebben het gefixedPc blijft nu netjes 80 graden met alles op zijn hoogste settings
Zo maar eens aan beginnen dan.quote:
Mooi hequote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.oh ah toma toma vem vem vem vem
Vond ik ook, dat is mijn favo chapter, maar het schijnt dat het wel minder wordt na chapter 8. Chapter 6-8 schijnt de peak te zijn in het spel.quote:
Zo ontzettend veel verschillende rassenquote:
quote:Op donderdag 23 april 2026 23:15 schreef Divje het volgende:
[..]
Mooi heJazeker. Neerhalen die lui! En ik haal denk ik nog veel te weinig uit het spel. Die kuku pot heb ik alleen een kukuset gemaakt ofzo. Rest heb ik materialen niet voor en ben altijd te lui om te gaan zoekenSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Behalve teksten van npc's. Hoevaak ik iemand al heb horen zeggen dat hun baby ze eindelijk papa genoemd heeft.quote:Op donderdag 23 april 2026 23:58 schreef StateOfMind het volgende:
[..]
Zo ontzettend veel verschillende rassen
En zelfs binnen hetzelfde ras kleurvarianten ipv snelle copy/paste
Zó gedetailleerd deze game.
Mijn hond begint dan ook telkens terug te blaffenquote:Op vrijdag 24 april 2026 18:59 schreef Divje het volgende:
[ afbeelding ]
Blij met m'n vrolijke fluiter (Black-Naped Oriole), zit toch lekkerder op de schouder dan een Condor
En dat gefluit is zóveel fijner dan dat schelle gebork van m'n hondjes
Jaquote:Op vrijdag 24 april 2026 19:28 schreef StateOfMind het volgende:
[..]
Mijn hond begint dan ook telkens terug te blaffen
En die blaft eigenlijk zelden.
Is in principe een blaffer met demper.
Maar had je serieus een Condor? 😱
quote:Op vrijdag 24 april 2026 20:02 schreef Divje het volgende:
[..]
Jadie vliegen rond in de desert maar wat zijn die lelijk
zit nu ergens in m'n camp..
Nog nooit markers gebruiktquote:Op vrijdag 24 april 2026 20:14 schreef StateOfMind het volgende:
[..]![]()
![]()
Wel irritant overigens dat je markers niet meer in je minimap zichtbaar zijn.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |