Daar ligt toch geen voetbalveld meer? Volgens mij zijn de hekken op de tribunes er ook niet meer. Dat is een flinke verbouwing voor die paar wedstrijden.quote:Op zaterdag 25 april 2026 15:03 schreef Karzai het volgende:
ik snap alleen niet dat ze in het olympisch stadion gaan spelen kan blijkbaar niet
nee hoor het is in orginele staat gerestaureerdquote:Op zaterdag 25 april 2026 16:39 schreef Schanulleke het volgende:
[..]
Daar ligt toch geen voetbalveld meer? Volgens mij zijn de hekken op de tribunes er ook niet meer. Dat is een flinke verbouwing voor die paar wedstrijden.
Daar worden in die periode ook andere activiteiten georganiseerd Next gen games geloof ik). En inderdaad, voldoet qua veiligheid en voorzieningen ook niet meer voor voetbal in deze tijd. Zeker niet voor risico wedstrijden.quote:Op zaterdag 25 april 2026 16:39 schreef Schanulleke het volgende:
[..]
Daar ligt toch geen voetbalveld meer? Volgens mij zijn de hekken op de tribunes er ook niet meer. Dat is een flinke verbouwing voor die paar wedstrijden.
Wat precies het probleem is als je er anno 2026 een wedstrijd met debiele supporters wil organiseren.quote:Op zaterdag 25 april 2026 17:04 schreef Karzai het volgende:
[..]
nee hoor het is in orginele staat gerestaureerd
Op [url=https://forum.fok.nl/topic/2756561/8/25#p220652714]zaterdag 25 april 2026 17:33[/url] schreef [url=https://forum.fok.nl/user/profile/494262]BehoorlijkKritisch[/url] het volgende:
Het is geen probleem, nooit een voetbalstadion geweest.quote:Op zaterdag 25 april 2026 17:33 schreef BehoorlijkKritisch het volgende:
[..]
Wat precies het probleem is als je er anno 2026 een wedstrijd met debiele supporters wil organiseren.
Vuile antisemiet dat je er rond rent.quote:Op zaterdag 25 april 2026 20:34 schreef Cupfighter het volgende:
[..]
En dan gaan janken als er iets tegen Joden wordt gezongen
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |