Ik zeg ook helemaal niet dat de Israëliërs altijd gelijk hebben in alles of dat mensen die dat niet vinden Joden zouden haten. Dit vormt weer een hele rare en onnodige stropop. Het weet ook mijn eerdere post in dit topic te bevestigen:quote:Op vrijdag 10 april 2026 14:50 schreef probeer het volgende:
"IS ONZIN WANT GEEN DEGELIJK BEWIJS WANT STC IS LINKS !!! Plus nog wat gedram over hoe Israëliërs altijd gelijk hebben in alles, en iedereen die dat niet vindt haat joden!" - Howard
Edit: Ah, te laat. Jammer.
quote:Op vrijdag 10 april 2026 12:02 schreef HowardRoark het volgende:
Het is trouwens ook wel opmerkelijk om te zien, dat juist de mensen die zich blind laten meeslepen in dit soort claims, geen inhoudelijk weerwoord hebben als er kritiek op die claims komt en het enige wat rest is een sneer of belediging richting een user posten. Dat toont met name aan dat men inhoudelijk niets in de melk te brokkelen heeft.
Dat is niet wat ik zei. Je verplaatst eerst zelf de doelpalen, vervolgens blijkt dat die positie ook niet houdbaar is en dan ga je je van de domme houden.quote:Op vrijdag 10 april 2026 14:54 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Tja, je blijft helaas bezig met 5% van een land gelijk te stellen aan de rest van het land. Hier is niet mee te discussiëren.
Mogen we van jou ook de hele Palestijnse samenleving pro-verkrachting noemen gezien de daden van de Palestijnen op 7 oktober 2023? En die waren van een veel grotere schaal dan het ene incident in het detentiecentrum Sde Teiman. Zelfs ik, een groot criticus op de cultuur in de Palestijnen samenleving geloof niet dat die hele samenleving pro-verkrachting is.
"Brave jodenhatertjes". Spreekt hier het schuldgevoel van een witte west-europese man?quote:Op vrijdag 10 april 2026 12:50 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Bij kinderen die vanaf jongs af worden geïndoctrineerd tot brave Jodenhatertjes met een bereidheid tot het martelaarschap en dondersgoed weten hoe het spelletje gespeeld moet worden, dienen zulke claims met voorzichtigheid benaderd te worden.
Bovendien zou het ook goed zijn om de vragenlijsten van zulke actiegroepen en NGOs vrij te geven, daar kan ook in gestuurd worden. We krijgen nu immers claims over een rapport, dat niet eens te lezen is.
Integendeel. Je draait hiermee het conflict volledig om. Veel Joden die terugkeerden in dit gebied wilde initieel in in vrede samenleven met de aanwezige Arabieren (wat er ook relatief weinig waren in aantal).quote:Op vrijdag 10 april 2026 14:59 schreef Hiddendoe het volgende:
[..]
"Brave jodenhatertjes". Spreekt hier het schuldgevoel van een witte west-europese man?
Deze kinderen zijn de kinderen van kinderen die niks anders kennen dan palestijnenhaat van hun joodse buren.
Je moet de zaken wel even in het juiste perspectief plaatsen.
Ik denk dat Anne Frank het ook niet met jou eens zou zijn.
Ah, vandaar dat er zoveel Palestijnen in Israël wonen.quote:Op vrijdag 10 april 2026 14:59 schreef Hiddendoe het volgende:
[..]
"Brave jodenhatertjes". Spreekt hier het schuldgevoel van een witte west-europese man?
Deze kinderen zijn de kinderen van kinderen die niks anders kennen dan palestijnenhaat van hun joodse buren.
Je moet de zaken wel even in het juiste perspectief plaatsen.
Ik denk dat Anne Frank het ook niet met jou eens zou zijn.
En mannen. Niet minder belangrijk.quote:Op vrijdag 10 april 2026 14:19 schreef Harvest89 het volgende:
Israel gooit herhaaldelijk bommen op onschuldige vrouwen en kinderen.
Ik ben niet bekend met beelden van gegijzelden die gemarteld of verkracht worden. Volgens mij lul je uit je nek.quote:Op vrijdag 10 april 2026 14:23 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Tja, dit vormt natuurlijk geen goede opmerking omdat de Palestijnen al hun daden zelf hebben gefilmd.
Baby's in ovens. Baby's aan waslijnen. 40 dode baby's. Kinderen waarvan de vingers werden afgeknipt terwijl de ouders moesten toekijken. Het werd zelfs nog een keer nagepapagaaid toen duidelijk was dat dit niet gebeurd was, open en bloot in het witte huis en het werd weer enthousiast opgeschreven en met de abonnees gedeeld. Net zo goed niet oké dunkt mequote:Op vrijdag 10 april 2026 14:21 schreef Red_85 het volgende:
[..]
Vind het interessant hoe die pali-leugens toch altijd voor zoete koek worden geslikt.
Zie ook die 'aanval' op dat ziekenhuis hoe dat ging. Niks hoor en wederhoor, niks terughoudendheid, gewoon terroristen napapagaaien.
Als ik me niet vergis waren het destijds de Britten die dit stukje land aan de joden hadden toegekend.quote:Op vrijdag 10 april 2026 15:05 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Integendeel. Je draait hiermee het conflict volledig om. Veel Joden die terugkeerden in dit gebied wilde initieel in in vrede samenleven met de aanwezige Arabieren (wat er ook relatief weinig waren in aantal).
Het waren echter deze Arabieren die dit niet met de Joodse gemeenschappen wilde en de aanwezigheid van deze Joden als een bedreiging voor hun nationalistische aspiraties en tevens gevoelens van ethnische en religieuze superioriteit zagen.
Dit is natuurlijk wat we helaas in wel meer Islamitische landen zien, of het nu Joden, Christenen, Druzen of Jezidis zijn, moslims komen bijna altijd in conflict met zulke andere groepen. Dit maakt tevens de pathologische empathie voor specifiek (Arabische) moslims die we bij sommige Westerlingen zien, zo vreemd. Men kiest doelbewust partij voor de kant die keer op keer aantoont zelden tot nooit in vrede met anderen te kunnen samenleven.
https://www.arabnews.jp/en/middle-east/article_122482/quote:Op vrijdag 10 april 2026 15:25 schreef opgebaarde het volgende:
[..]
Ik ben niet bekend met beelden van gegijzelden die gemarteld of verkracht worden. Volgens mij lul je uit je nek.
Daarnaast begrijp ik wel dat jij vraagt om bewijs voor die vermeende martelingen. Ik ga zelf ook niet zomaar uit van een verklaring van een Palestijn.
Wat ik wel een beetje gek vind is dat jij en een paar anderen hier nu hard bewijs eisen terwijl bij andere gevallen van verkrachting of marteling de verklaring van het slachtoffer zonder voorbehoud wordt geaccepteerd.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Slachtoffers van seksueel geweld afserveren met pali-leugens vind ik niet bijdragen aan een positieve sfeer met ruimte voor iedereen.quote:Op vrijdag 10 april 2026 14:21 schreef Red_85 het volgende:
[..]
Vind het interessant hoe die pali-leugens toch altijd voor zoete koek worden geslikt.
Zie ook die 'aanval' op dat ziekenhuis hoe dat ging. Niks hoor en wederhoor, niks terughoudendheid, gewoon terroristen napapagaaien.
<Knip>Dat weet jij ook en zie jij ook. Je bent niet dom.quote:Op vrijdag 10 april 2026 15:36 schreef Glazenmaker het volgende:
[..]
Slachtoffers van seksueel geweld afserveren met pali-leugens vind ik niet bijdragen aan een positieve sfeer met ruimte voor iedereen.
quote:Op vrijdag 10 april 2026 14:56 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Ik zeg ook helemaal niet dat de Israëliërs altijd gelijk hebben in alles of dat mensen die dat niet vinden Joden zouden haten. Dit vormt weer een hele rare en onnodige stropop. Het weet ook mijn eerdere post in dit topic te bevestigen:
[..]
quote:... natuurlijk wel degelijk een blinde haat ...
quote:Op vrijdag 10 april 2026 15:30 schreef Tjoent het volgende:
[..]
https://www.arabnews.jp/en/middle-east/article_122482/
Slechts één voorbeeld.Dat Hamas en PIJ mensen gegijzeld hebben daar zijn meerdere beelden van inderdaad. De bewering was dat er beelden (meervoud) zijn van marteling en verkrachting tijdens gevangenschap. Die beelden zijn er volgens mij niet. Hoewel je die man die zijn eigen graf moest graven vast en zeker marteling kan noemenSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
je jij jij je jijquote:Op vrijdag 10 april 2026 15:39 schreef Red_85 het volgende:
[..]
Mooie suggestieve vuige spin weer van je en woorden in de mond leggen.
Ik had het in die post over de zaken die HR daar aanlevert. Dat weet jij ook en zie jij ook. Je bent niet dom.
Toch draai je het zo.
Verder is het dus helemaal niet zeker dat die shit is gepleegd. Jij staat weer voor aan met je vingertje te wijzen terwijl er 1 bron is die wat zegt op het moment. Waar rook is, is vuur en dat moet verder onderzocht worden.
Ook gezegd in een eerdere post.
Dus ga mij geen woorden in de mond leggen.
Zo gek is het niet nee, als je de post gewoonweg niet leest.quote:Op vrijdag 10 april 2026 15:43 schreef Glazenmaker het volgende:
[..]
je jij jij je jij
Howard schrijft over "dit soort NGO's" in een topic over een raport over seksueel geweld van een NGO waarin ze slachtoffers bevraagd hebben. Zo gek is het dus niet dat iemand tot de conclusie kan komen dat je het over de kinderen had met je pali opmerking.
Hoe walgelijk die opmerking ook mag klinken, nergens staat dat hij deze opmerking niet mag maken? Jij jouw mening, Red zijn mening. Deal with it, we hoeven de oorlog in het Midden-Oosten hier niet dunnetjes over te doen.quote:Op vrijdag 10 april 2026 15:36 schreef Glazenmaker het volgende:
[..]
Slachtoffers van seksueel geweld afserveren met pali-leugens vind ik niet bijdragen aan een positieve sfeer met ruimte voor iedereen.
Nou nou nou dat klinkt als een aanname. Wellicht dat ik heel slecht gelezen had, maar denk je niet dat je gebruik van opruiende termen als pali-leugens bij een beladen onderwerp als verkrachting een zekere mate van tunnelvisie uitlokt?quote:Op vrijdag 10 april 2026 15:46 schreef Red_85 het volgende:
[..]
Zo gek is het niet nee, als je de post gewoonweg niet leest.
Of vraagt wat iemand er mee bedoeld. Maar nee, veronderstellen is weer de weg die gekozen wordt.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |