In seizoen 1 tot en met 4 zaten nog wel veel meer ongemakkelijke kandidaten, alleen werd het toen nog niet zo breed uitgemeten op social media.quote:Op dinsdag 12 mei 2026 09:38 schreef Ang3l het volgende:
[..]
En de puppies.
En het feit dat hij naar haar hobby komt kijken.
En het feit dat hij lol heeft en danst op het feest.
Het enige wat voor haar spreekt is dat z enog wel met 'm op 1 kamer slaapt. Verbazingwekkend. En dan ze zeggen goed te kunnen praten. Wat me echt EXTREEM verbaast, want als e riemand slecht of gewoonweg NIET praat op camera in ieder geval, dan is het Kirsten.
Nog nooit zo'n ongemakkelijke kandidaat gezien.
Eigenlijk heeft het neerzetten van succeskoppels ook niet echt relevantie. Ze kunnen een positieve vibe neerzetten en roepen: doe het rustig aan maar dat was het wel eigenlijk. Ze hadden beter de daalkoppels in kunnen zetten om ervan te leren (maar zo ben ik)quote:Op dinsdag 12 mei 2026 17:19 schreef freaky40 het volgende:
Kumbaya aflevering die van vandaag hoor. En dan die vreselijke Giovanni en Hinke te gast. En die politiek correcte Rowan en Asthleigh. Als dat als voorbeeld moet dienen voor al die gasten, ik weet het niet. Ze zijn met name vol van zichzelf onder het mom, kijk ons nu eens. Iedereen schreef ons af maar we zijn nog steeds bij elkander.
Beetje langdradige aflevering met wederom een puzzelrit net als vorig seizoen. Totaal niet relevant en het duurde te lang. Morgen final vows wat 2 afleveringen in beslag neemt en dan is dit seizoen weer klaar.
Het is ook op het eindgesprek van het koppelsweekend al te zien dat ze vindt dat niet van een mug een olifant gemaakt moet worden maar ze voelt niks of weinig maar zegt dat ze het heel fijn vindt. Daar zou ik zelf ook wel zenuwachtig van worden.quote:Op woensdag 13 mei 2026 10:01 schreef spitskool het volgende:
Ik vind Cindy heel raar doen bij het eindgesprek
Nou zo'n puzzeltocht kan nog wel wat zeggen: Hoe ga je met je partner om in tijden van stress, competitie en ongeduld?quote:Op dinsdag 12 mei 2026 17:19 schreef freaky40 het volgende:
Kumbaya aflevering die van vandaag hoor. En dan die vreselijke Giovanni en Hinke te gast. En die politiek correcte Rowan en Asthleigh. Als dat als voorbeeld moet dienen voor al die gasten, ik weet het niet. Ze zijn met name vol van zichzelf onder het mom, kijk ons nu eens. Iedereen schreef ons af maar we zijn nog steeds bij elkander.
Beetje langdradige aflevering met wederom een puzzelrit net als vorig seizoen. Totaal niet relevant en het duurde te lang. Morgen final vows wat 2 afleveringen in beslag neemt en dan is dit seizoen weer klaar.
Zo zeg dat, die vond ik ineens veel minder sympathiek overkomen. Je kunt het niet voelen en dat heeft ze ook gezegd, maar als iemand vraagt om af te spreken en jij snapt niet dat dat ook om te praten is.quote:Op woensdag 13 mei 2026 10:01 schreef spitskool het volgende:
Ik vind Cindy heel raar doen bij het eindgesprek
Ik moet jr gelijk geven. Ik had het gevoel dat ze echt zat te draaien en deed alsof. Dat Linda meer gevoelens had was wel duidelijk, maar je kunt idd ook te afwachtend (of misschien te egocentrisch?) zijnquote:Op woensdag 13 mei 2026 22:52 schreef TheVulture het volgende:
[..]
Zo zeg dat, die vond ik ineens veel minder sympathiek overkomen. Je kunt het niet voelen en dat heeft ze ook gezegd, maar als iemand vraagt om af te spreken en jij snapt niet dat dat ook om te praten is.Vond het in ieder geval sneu voor Linda.
Bij de terugblik na een paar maanden snapte ik trouwens wel enorm goed waarom zij zo goed klikt met die vrij dominante vriendin die wat aan haar hand mankeert. Dat is precies het soort dominante ondernemende type waardoor Cindy in de afwachtende modus kan blijven hangen.
Inderdaad. Ik vond het ook vreemd dat Cindy aangaf Linda na zo’n week of meerdere weken apart haar niet eens te missen. Hoe kan dat nou?quote:Op donderdag 14 mei 2026 02:55 schreef W00fer het volgende:
Ik vind het echt krankzinnig dat Cindy en Linda uit elkaar gaan, op basis van niks.
Cindy die zegt dat ze laag tempo was maar nu de extraverte kan van Linda mist? Wat? Zij was de langzame, Linda wilde daar niet echt op wachten en kreeg twijfels en nu is het puur andersom?
Wat hebben we als kijker gemist dan?
Wat me nog het meest irriteert is dat Cindy zo vaag is. Ze is een slow starter maar ze verwijt Linda ziekte op het koppelsweekend. De vrouw die jou alle ruimte gaf.quote:Op donderdag 14 mei 2026 08:45 schreef vencodark het volgende:
[..]
Inderdaad. Ik vond het ook vreemd dat Cindy aangaf Linda na zo’n week of meerdere weken apart haar niet eens te missen. Hoe kan dat nou?
Ze leken het toch echt wel leuk te hebben en dan terug naar niks?
Ik geloof inderdaad dat wij als kijker maar Linda zelf ook een afslag hebben gemist.
Dit dus.quote:Op donderdag 14 mei 2026 11:56 schreef W00fer het volgende:
[..]
Wat me nog het meest irriteert is dat Cindy zo vaag is. Ze is een slow starter maar ze verwijt Linda ziekte op het koppelsweekend. De vrouw die jou alle ruimte gaf.
Volgens mij zijn er wel eens jaren helemaal geen koppels geweestquote:Op donderdag 14 mei 2026 15:37 schreef Killerjas het volgende:
Jaar van de minste koppels aan het einde?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |