Ja er gaan wel stressvolle momenten voor je komenquote:Op zondag 22 maart 2026 10:20 schreef Friday12 het volgende:
[..]
Ben begonnen we zien wel. Hoop dat mr x wel ff optyft. Alleen een van de eerste dingen is dat je hem op de camera ziet
Dat wel. Sfeer is goed, gameplay is prima en het ziet er strak uit.quote:
Ik vond RE7 Biohazard ook heel tof.quote:Op zondag 22 maart 2026 10:24 schreef TheStigsDutchCousin het volgende:
[..]
Dat wel. Sfeer is goed, gameplay is prima en het ziet er strak uit.
Die ga ik niet spelen denk ik. Te 'smerig'quote:
Moet wel bekennen dat het voelt als de horrorfilms waar ik van geniet ja. Eng, donker, griezelige familie en een hoofdpersonage zonder inhoud. Resident Evil Village is qua gameplay flink beter. Alleen was het verhaal zo makkelijk uit te stippelen het kasteel.quote:Op zondag 22 maart 2026 10:25 schreef TheStigsDutchCousin het volgende:
[..]
Die ga ik niet spelen denk ik. Te 'smerig'
Oeh dat moet ik straks uitproberenquote:Op zondag 22 maart 2026 10:47 schreef MMaRsu het volgende:
Je paard kan sliden???
Sprint met je paard en dan crouch
.
Bruh
[ afbeelding ]
Het is eigenlijk net als met RDR2 en Breath of the Wild en Tears of the Kingdom, dat de wereld zelf eigenlijk het hoofdpersonage is.quote:Op zondag 22 maart 2026 11:56 schreef MMaRsu het volgende:
Het spel....
Is wel genieten
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Een beetje is niet erg maar de tyrant die telkens voor je spawnde is gewoon niet leuk. Verder was het een vette gamequote:Op zondag 22 maart 2026 10:23 schreef DKUp het volgende:
[..]
Ja er gaan wel stressvolle momenten voor je komen
Dat was mijn plan. Ik weet dat Nemesis daar in zit.quote:Op zondag 22 maart 2026 10:29 schreef DKUp het volgende:
[..]
Moet wel bekennen dat het voelt als de horrorfilms waar ik van geniet ja. Eng, donker, griezelige familie en een hoofdpersonage zonder inhoud. Resident Evil Village is qua gameplay flink beter. Alleen was het verhaal zo makkelijk uit te stippelen het kasteel.
Resident Evil 3 has reached 17k concurrent players on Steam, its highest player count since launch
RE Requiem effect en een sale. Resident Evil 3 is wel tof als je hem meteen speelt na Resident Evil 2. Voelt aan als een toffe expansion.
wil het uiteindelijk wel spelen. Maar eerst verhuizenquote:Op zondag 22 maart 2026 12:25 schreef StateOfMind het volgende:
[..]
Het is eigenlijk net als met RDR2 en Breath of the Wild en Tears of the Kingdom, dat de wereld zelf eigenlijk het hoofdpersonage is.
Zo vol, rijk, sfeervol en schitterend
Je kunt in Crimson Desert kennelijk ook huizen kopen.quote:Op zondag 22 maart 2026 14:36 schreef Friday12 het volgende:
[..]
wil het uiteindelijk wel spelen. Maar eerst verhuizen
Pff veel te lastig die game op t moment.Was zo moe en ik stond naar een ikea kast handleiding te kijken... Ben gewoon maar naar huis gegaanquote:Op zondag 22 maart 2026 14:38 schreef StateOfMind het volgende:
[..]
Je kunt in Crimson Desert kennelijk ook huizen kopen.
2 Vliegen in een klap
Dat ging bij mij aanvankelijk ook fout door het eerst te verkopen via trade -> sell, daarna door het als 'gift' te overhandigen maar beide zijn niet correctquote:Op zondag 22 maart 2026 15:00 schreef Peejtur het volgende:
Grrr Lentilsgedoe. Opdracht van Renee om Fish porridge te geven werkt niet. Heb er 3 gemaakt maar kan ze niet geven. En moet nu weer opnieuw gaan vissen en andere ingrediënten halen. Dan maar hopen dat het dan wel werkt. Die opdracht lang voor me uitgeschoven. Doe ik het eindelijk, gaat het niet goed.
Heb je de juiste fish soup gemaakt?quote:Op zondag 22 maart 2026 15:00 schreef Peejtur het volgende:
Grrr Lentilsgedoe. Opdracht van Renee om Fish porridge te geven werkt niet. Heb er 3 gemaakt maar kan ze niet geven. En moet nu weer opnieuw gaan vissen en andere ingrediënten halen. Dan maar hopen dat het dan wel werkt. Die opdracht lang voor me uitgeschoven. Doe ik het eindelijk, gaat het niet goed.
Heb geen Pro gwn nog mn oude launch day ps5. Maar alles zit goed aangesloten met de juiste instellingen en hardware. Ben echt een nerd met dat soort dingen dus daar ligt het niet aan hoorquote:Op zaterdag 21 maart 2026 14:59 schreef Drankster het volgende:
[..]
Heb je je PS5 Pro via de Denon of rechtstreeks op je TV aangesloten?
Lees ook veel dingen over video transfer rate op automatic zetten (volgens mij is dit standaard).
Ook veel tokkies met een budget 4k tv die 120Hz tot 1080p ondersteunen waardoor de resolutie ook omlaag gaat en dus minder mooi beeld. Daarom gewoon LG OLED GENOT
Je moet een specifieke fish porridge maken geloof ik, de standaard. Ik had 1 tender en twee standaard, werkte niet.quote:Op zondag 22 maart 2026 15:00 schreef Peejtur het volgende:
Grrr Lentilsgedoe. Opdracht van Renee om Fish porridge te geven werkt niet. Heb er 3 gemaakt maar kan ze niet geven. En moet nu weer opnieuw gaan vissen en andere ingrediënten halen. Dan maar hopen dat het dan wel werkt. Die opdracht lang voor me uitgeschoven. Doe ik het eindelijk, gaat het niet goed.
Modestquote:Op zondag 22 maart 2026 21:04 schreef Scrummie het volgende:
[..]
Je moet een specifieke fish porridge maken geloof ik, de standaard. Ik had 1 tender en twee standaard, werkte niet.
Vlak boven ‘Nas River’ op de kaart is een vendor die visjes verkoopt.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |