Nee, dat is de feiten verdraaien. Iraniėrs waren al lang en breed de straat opgegaan voordat ze Trump om hulp vroegen. Toen moest Trump alles nog voorbereiden zoals de vliegdekschepen naar Iran laten varen.quote:Op zaterdag 21 maart 2026 17:14 schreef xpompompomx het volgende:
[..]
Dat verkondigde hij zelf. Hij zou de demonstrerende Iraniėrs wel even te hulp schieten. Die mensen rekenden op zijn steun, die ondanks alle grote woorden dus niet kwam. Gevolg: duizenden doden Iraniėrs.
Die islamofascisten slachten al 47 jaar Iraniėrs af. Maar laten we vooral blijven praten en theedrinken.quote:Op zaterdag 21 maart 2026 17:14 schreef xpompompomx het volgende:
[..]
Dat verkondigde hij zelf. Hij zou de demonstrerende Iraniėrs wel even te hulp schieten. Die mensen rekenden op zijn steun, die ondanks alle grote woorden dus niet kwam. Gevolg: duizenden doden Iraniėrs.
Ja, dat kunnen de mensen ook. Er zijn wel meer 'barre tijden' geweest.quote:Op zaterdag 21 maart 2026 17:15 schreef Hiddendoe het volgende:
[..]
De wereld wel ja. Kunnen de mensen dat ook?
Zo ja, waar maken we ons dan druk over?
Klopt Iran betrekt de rest van de planeet bij deze oorlog!quote:Op zaterdag 21 maart 2026 17:04 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Dat probleem ligt toch echt bij het Iraanse regime. Wellicht was het niet zo verstanding om decennialang het Midden-Oosten te ontwrichten en een paar weken terug nog tienduizenden van de eigen burgers af te slachten terwijl men aan ballistische raketten werkt en kernwapens en tussendoor nog even dissidenten probeert te liquideren, waaronder in Nederland.
Zo een regime is kwaadaardig en dient aangepakt te worden.
Misschien ben je het vergeten. Maar ze gingen de straat op tegen Khomeini. Khomeini is dood. "Lang leven Khomeini 2.0"quote:Op zaterdag 21 maart 2026 17:16 schreef Tjoent het volgende:
[..]
Nee, dat is de feiten verdraaien. Iraniėrs waren al lang en breed de straat opgegaan voordat ze Trump om hulp vroegen. Toen moest Trump alles nog voorbereiden zoals de vliegdekschepen naar Iran laten varen.
Dat ontken ik ook niet. Net als dat je ook niet kan ontkennen dat Trump wederom weer veeeeel te hoog van de toren aan het blazen was over het te hulp schieten van deze mensen.quote:Op zaterdag 21 maart 2026 17:16 schreef Tjoent het volgende:
[..]
Nee, dat is de feiten verdraaien. Iraniėrs waren al lang en breed de straat opgegaan voordat ze Trump om hulp vroegen. Toen moest Trump alles nog voorbereiden zoals de vliegdekschepen naar Iran laten varen.
De VS beloofde steun en toen trok Iran de stekker uit het internet zodat ze er vrij op los konden moorden waardoor De protesten de kop in werden gedruk, nu ook als je de straat op gaat word je neer geknalt, en internet ligt er nog steeds uit sommigen hebben een omweg gevonden maar dit is erg duur en dat is de hele reden van de protesten niemand kan dit betalen!quote:Op zaterdag 21 maart 2026 17:16 schreef Tjoent het volgende:
[..]
Nee, dat is de feiten verdraaien. Iraniėrs waren al lang en breed de straat opgegaan voordat ze Trump om hulp vroegen. Toen moest Trump alles nog voorbereiden zoals de vliegdekschepen naar Iran laten varen.
Dat dergelijke massale bombardementen zoals we die de afgelopen weken hebben gezien, mensen zouden verenigen zag echt helemaal niemand aankomen nee.quote:Op zaterdag 21 maart 2026 17:18 schreef Since2003 het volgende:
[..]
Misschien ben je het vergeten. Maar ze gingen de straat op tegen Khomeini. Khomeini is dood. "Lang leven Khomeini 2.0"
Dat was hij niet. Trump wilde Iran eerst nog de mogelijkheid geven om het regime te laten verdwijnen en het atoomprogramma op te geven. Men was dus nog in onderhandeling.quote:Op zaterdag 21 maart 2026 17:18 schreef xpompompomx het volgende:
[..]
Dat ontken ik ook niet. Net als dat je ook niet kan ontkennen dat Trump wederom weer veeeeel te hoog van de toren aan het blazen was over het te hulp schieten van deze mensen.
Dat atoomprogramma wat ze vorig jaar al helemaal vernietigd hadden? Of blies hij toen ook weer veel te hoog van de toren?quote:Op zaterdag 21 maart 2026 17:21 schreef Tjoent het volgende:
[..]
Dat was hij niet. Trump wilde Iran eerst nog de mogelijkheid geven om het regime te laten verdwijnen en het atoomprogramma op te geven. Men was dus nog in onderhandeling.
Wie zijn die gewone mensen en als die nu aan de macht zijn, waarom is er dan oorlog? Oorlog voelt niet echt aan als vrijheid.quote:Op zaterdag 21 maart 2026 08:30 schreef UitStraling het volgende:
[..]
De gewone mensen, die graag in vrijheid leven.
De sluiting van Hormuz is al decennia lang thema van discussie. Daarmee is ruimschoots gedreigd. Dat krijg je met volatiele regimes.quote:Op zaterdag 21 maart 2026 17:11 schreef xpompompomx het volgende:
[..]
Om de één of andere reden was de straat van Hormuz een paar weken nog gewoon open inderdaad. Is er misschien wat gebeurd dat de sluiting daarvan daar een reactie op is?![]()
En er dan geen plan voor hebben als je aanvalt.quote:Op zaterdag 21 maart 2026 17:24 schreef inslagenreuring het volgende:
[..]
De sluiting van Hormuz is al decennia lang thema van discussie. Daarmee is ruimschoots gedreigd. Dat krijg je met volatiele regimes.
Niet zolang ik leef. Ja, wel voor de vrouw uiteraard, maar dat is hier niet van belang.quote:Op zaterdag 21 maart 2026 17:17 schreef Tjoent het volgende:
[..]
Ja, dat kunnen de mensen ook. Er zijn wel meer 'barre tijden' geweest.
Daar is nu al helemaal geen sprake van.
Dit topic gaat over de oorlog in Iran, niet over het beleid van Jetten in Nederland.quote:Op zaterdag 21 maart 2026 17:02 schreef Hiddendoe het volgende:
[..]
De hele (westerse) wereld is op dit moment off topic.
Wat gek dan dat Iran dat doet als je bommen op Iran gooit he. En dat Iran dat daarvoor nooit heeft gedaan.quote:Op zaterdag 21 maart 2026 17:24 schreef inslagenreuring het volgende:
[..]
De sluiting van Hormuz is al decennia lang thema van discussie. Daarmee is ruimschoots gedreigd. Dat krijg je met volatiele regimes.
Okee, Nederland staat hier dus buiten.quote:Op zaterdag 21 maart 2026 17:28 schreef Wantie het volgende:
[..]
Dit topic gaat over de oorlog in Iran, niet over het beleid van Jetten in Nederland.
Als je anno 2026 nog steeds fossiele brandstof nodig hebt, ben je er zelf ook debet aan.quote:Op zaterdag 21 maart 2026 17:26 schreef Hiddendoe het volgende:
[..]
Niet zolang ik leef. Ja, wel voor de vrouw uiteraard, maar dat is hier niet van belang.
Wat vind jij van al die klagers die zeuren over de hoge brandstofprijzen voor hun ootootje?
Deze 'barre' tijden zijn gunstig voor een handjevol geldwolven, jij en ik en de rest van het klootjesvolk mogen de volle mep betalen.
'En ze dronken een glas, deden een plas en alles bleef precies zoals het was.'
Dat is ook een manier van laten zien dat je niet goed hebt gelezen.quote:Op zaterdag 21 maart 2026 17:29 schreef Hiddendoe het volgende:
[..]
Okee, Nederland staat hier dus buiten.
Er was nog verrijkt uranium aanwezig in Iran.quote:Op zaterdag 21 maart 2026 17:24 schreef xpompompomx het volgende:
[..]
Dat atoomprogramma wat ze vorig jaar al helemaal vernietigd hadden? Of blies hij toen ook weer veel te hoog van de toren?
Ik vind het wel bijzonder. De NAVO is schuldig in de zaak Rusland, waardoor die arme Putin wel moest aanvallen. Ze zouden uitbreiden en zich bemoeien met landen buiten de NAVO. Althans, dat zeggen sommige users. Ben ik nu gek of zijn het nu precies diezelfde users die nu ineens eisen dat de NAVO zich gaat bemoeien met de zaak Iran?quote:Op zaterdag 21 maart 2026 17:26 schreef Straatcommando. het volgende:
[..]
En er dan geen plan voor hebben als je aanvalt.
Ik denk dat je heel dichtbij de kern komt. Trump is de fuik, maar die zit zelf ook in een fuik.quote:Op zaterdag 21 maart 2026 17:30 schreef Vis1980 het volgende:
[..]
Ik vind het wel bijzonder. De NAVO is schuldig in de zaak Rusland, waardoor die arme Putin wel moest aanvallen. Ze zouden uitbreiden en zich bemoeien met landen buiten de NAVO. Althans, dat zeggen sommige users. Ben ik nu gek of zijn het nu precies diezelfde users die nu ineens eisen dat de NAVO zich gaat bemoeien met de zaak Iran?
Het lijkt er op dat Trump zich door dezelfde fuik laat informeren als sommige users. Of Trump is de fuik.
Ik heb geen auto, heb ook geen rijbewijs. Ben een vrouw en dus te stom voor een rijbewijs.quote:Op zaterdag 21 maart 2026 17:29 schreef Wantie het volgende:
[..]
Als je anno 2026 nog steeds fossiele brandstof nodig hebt, ben je er zelf ook debet aan.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |