Hij kon totaal niet omgaan met de andere lopersquote:
Compleet de mist in ...quote:Op zaterdag 21 maart 2026 12:05 schreef Dagoduck het volgende:
[..]
Hij kon totaal niet omgaan met de andere lopers
En dan die Pool bij die wisselquote:
WR loadingquote:Op zaterdag 21 maart 2026 12:49 schreef Dagoduck het volgende:
Ehammer over 5 meter. Dat gaat de goede kant op.
5.20, kijk eens aan.quote:
Vooral Pelkmans is een groot talent (vorig jaar 2e op EK-20). Had hier met zijn score uit januari (6127) niet misstaan op dit WK. Wordt sowieso moeilijk voor hem om de grote meerkampen op EK en WK te gaan doen de komende jaren, want je moet hoog genoeg staan op de wereldranglijst, maar dat lukt alleen als je grote toernooien zoals Götzis/EK etc doet (college-wedstrijden tellen niet mee).quote:Op zaterdag 21 maart 2026 13:34 schreef wimderon het volgende:
Ik zag trouwens dat er twee jonge NEDERLANDERS (Luuk Pelkmans en Jip de Greef) een best aardige zevenkamp hebben neergezet in het college-circuit.
Eerst een 4x200 meter, en daarna nog een keer 4x200 meter?quote:Op zaterdag 21 maart 2026 18:36 schreef Dagoduck het volgende:
Ze hadden beter die 4x400 m gemengde estafette in twee delen kunnen doen.
quote:Op zaterdag 21 maart 2026 18:37 schreef Felagund het volgende:
[..]
Eerst een 4x200 meter, en daarna nog een keer 4x200 meter?
We missen wat users die dat hier netjes bijhouden.quote:Op zaterdag 21 maart 2026 18:40 schreef Felagund het volgende:
Ik ben nu al die tijden al weer vergeten.
De meeschrijvers?quote:Op zaterdag 21 maart 2026 18:41 schreef Dagoduck het volgende:
[..]
We missen wat users die dat hier netjes bijhouden.
Hoe wordt bepaald wie in welke finale zit eigenlijk?quote:Op zaterdag 21 maart 2026 18:44 schreef Felagund het volgende:
Dit was een unaniem belachelijk groot echec.
De snelsten mogen in baan 5 of 6, de rest zal wel geloot worden.quote:Op zaterdag 21 maart 2026 18:45 schreef Dagoduck het volgende:
[..]
Hoe wordt bepaald wie in welke finale zit eigenlijk?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |