Die ze zelf nog verdiende ook met haar gedrag.quote:Op dinsdag 17 maart 2026 08:57 schreef thedeedster het volgende:
[..]
Het incident wat de laatste tijd de meeste ophef heeft veroorzaakt was die trap naar die moslima.
De media melken incidenten met moslims helemaal uit.
Nou, als dít het ergste was?!?!
Standaard bij bekeerlingen en DEI-adapten.quote:Op dinsdag 17 maart 2026 09:16 schreef RealistAtheist het volgende:
[..]
Duidelijk. Je hebt geen voorbeelden. Maar discriminatie schreeuwen voelt zo lekker voor de onderbuik.
Die haatheks was het hele plein overgeslagen in een Arabisch land als ze zo tegen de politie deed NA een winkeldiefstal van haar vriendin.quote:Op dinsdag 17 maart 2026 09:23 schreef Red_85 het volgende:
[..]
Die ze zelf nog verdiende ook met haar gedrag.
Agressieve buitenland politiek van Israel.quote:Op dinsdag 17 maart 2026 09:22 schreef theguyver het volgende:
[..]
En waarom was die handels blokkade?
Kleuter.quote:Op dinsdag 17 maart 2026 09:26 schreef Richestorags het volgende:
[..]
Die haatheks was het hele plein overgeslagen in een Arabisch land als ze zo tegen de politie deed NA een winkeldiefstal van haar vriendin.
Waar heb ik doelpalen verzet? Jij hebt het over discriminatie en komt vervolgens met voorbeelden die in de verste verte niet alleen voor moslims gelden en als ik vraag naar expliciete voorbeelden van moslimdiscriminatie geef je niet thuis en begin je te schelden. Lekker volwassen.quote:Op dinsdag 17 maart 2026 09:19 schreef Glazenmaker het volgende:
[..]
Maar ondanks dat heb je de doelpalen al verlegd en ben je zelf met alternatieve feiten buiten de realiteit om gekomen. Zwak.
Welk gedeelte van HAMAS gaat op in de burger bevolking snap je niet?quote:Op dinsdag 17 maart 2026 09:21 schreef bianconeri het volgende:
[..]
Die doden zijn wel de schuld van Israel. Israel gooit bommen.
[..]
Waarom gooien ze doelbewust bommen op burger doelen?
Waarom onthouden ze voedsel, water en medicijnen aan burgers?
[..]
Leuk van je, maar daarmee negeer je weer wat ik zei:
De ene groep kan het WILLEN, de andere groep (Israel) voert ook daadwerkelijk genocide uit.
Waarom is in jouw ogen WILLEN erger dan UITVOEREN?
Ah ja sure. In al die tenten en appartementen complexen zaten natuurlijk altijd terroristen zich te verstoppen onder burgers....quote:Op dinsdag 17 maart 2026 09:31 schreef theguyver het volgende:
[..]
Welk gedeelte van HAMAS gaat op in de burger bevolking snap je niet?
Hamas is widely accused of using "human shields" in Gaza, strategically operating from densely populated civilian areas, hospitals, schools, and a vast tunnel network to protect their militants and assets. This tactic, which includes firing rockets near civilian structures, is used to hinder Israeli Defense Forces (IDF) operations and garner international attention regarding civilian casualties
Je mag me best kleuter noemen, maar is het onwaar wat ik zei? Anne-Fleur jaren geleden kreeg er ook gewoon één toen ze een grote bek had tegen de politie in Utrecht. En in beide gevallen was het een storm in een glas water.quote:
Dat is de manier van discussievoeren. Hij gaat ook altijd doen alsof je gek bent, vergeetachtig, alsof je dingen had moeten kunnen halen uit zijn cryptische omschrijvingen en als dat niet is gebeurd gaat hij je mentale staat in twijfel trekken.quote:Op dinsdag 17 maart 2026 09:29 schreef RealistAtheist het volgende:
[..]
Waar heb ik doelpalen verzet? Jij hebt het over discriminatie en komt vervolgens met voorbeelden die in de verste verte niet alleen voor moslims gelden en als ik vraag naar expliciete voorbeelden van moslimdiscriminatie geef je niet thuis en begin je te schelden. Lekker volwassen.
En het zoveelste topic waar hij israel en de Joden als schuldige van aanwijst.quote:Op dinsdag 17 maart 2026 09:45 schreef Richestorags het volgende:
[..]
Dat is de manier van discussievoeren. Hij gaat ook altijd doen alsof je gek bent, vergeetachtig, alsof je dingen had moeten kunnen halen uit zijn cryptische omschrijvingen en als dat niet is gebeurd gaat hij je mentale staat in twijfel trekken.
Nee Israel vertrok in 2005 en in 2007 na een burgeroorlog in Gaza nam hamas over en toen begon de blokkade!quote:Op dinsdag 17 maart 2026 09:27 schreef Glazenmaker het volgende:
[..]
Agressieve buitenland politiek van Israel.
Ik had het niet over 2007.quote:Op dinsdag 17 maart 2026 09:56 schreef theguyver het volgende:
[..]
Nee Israel vertrok in 2005 en in 2007 na een burgeroorlog in Gaza nam hamas over en toen begon de blokkade!
De periode 2005-2007 markeerde een gewelddadige transitie in de Gazastrook, die begon met de Israëlische terugtrekking en culmineerde in een bloedige burgeroorlog (ook wel de "Broederoorlog" genoemd) tussen de Palestijnse facties Hamas en Fatah.
Na de machtsovername door Hamas in 2007 stelde Israël een strikte blokkade in rond de Gazastrook, die tot op de dag van vandaag voortduurt
Integendeel, ook voor Hamas had je al groepen die precies hetzelfde deden. Sterker nog, voordat Israël bestond waren Arabieren al bezig met geweld tegen Joden. Dit is je inmiddels al tientallen keren uitgelegd met de nodige bronnen erbij.quote:Op dinsdag 17 maart 2026 07:35 schreef bianconeri het volgende:
[..]
Nee, dat is gewoon onzin en dat weet je zelf ook wel.
Hamas is pas veel later dan de hele oorlog en ellende ontstaan.
En Hamas is ontstaan en met name gegroeid door alle ellende en terreur die Israel daar veroorzaakt.
Israel is alles behalve een victim, Hamas overigens ook niet. Beiden zijn terroristen.
Enige wat je kan als je ergens op gewezen wordt. Wijzen en wild om je heen slaanquote:
En gaat vervolgens over tot kwalificaties en frames.quote:nu alweer stemmen te winnen bij je mede extreem rechtse aanhang
Dan weet je inderdaad dat je niet gelijk hebt.quote:
Lol.quote:Op dinsdag 17 maart 2026 10:04 schreef Red_85 het volgende:
[..]
Dan weet je inderdaad dat je niet gelijk hebt.
Ja veel wel daarom had israel voedsel checkpoints!quote:Op dinsdag 17 maart 2026 09:36 schreef bianconeri het volgende:
[..]
Ah ja sure. In al die tenten en appartementen complexen zaten natuurlijk altijd terroristen zich te verstoppen onder burgers....
Schuld ligt nog altijd bij Israel, hoe walgelijk het ook zou zijn van Hamas.
Toen begon de blokkade die jij aanhaalde!quote:
Nee.quote:Op dinsdag 17 maart 2026 10:07 schreef theguyver het volgende:
[..]
Toen begon de blokkade die jij aanhaalde!
quote:
dit ben jij toch?quote:Op dinsdag 17 maart 2026 09:10 schreef [b]Glazenmaker[/b] het volgende:
[..]
Israël is meerdere oorlogen begonnen vanwege een handelsblokkade. Gek dat anderen wel stil moeten zitten. Je bent dus een beetje in de war met je tijdlijn.
Ja.quote:Op dinsdag 17 maart 2026 10:27 schreef theguyver het volgende:
[..]
[..]
dit ben jij toch?
Of heb je het nu over een hele andere handelsblokkade?
Oke welke dan?quote:
Correct.quote:Op dinsdag 17 maart 2026 09:36 schreef bianconeri het volgende:
[..]
Ah ja sure. In al die tenten en appartementen complexen zaten natuurlijk altijd terroristen zich te verstoppen onder burgers....
Schuld ligt nog altijd bij Israel, hoe walgelijk het ook zou zijn van Hamas.
quote:How Hamas Is Fighting in Gaza: Tunnels, Traps and Ambushes
Hamas overwhelmed Israel’s border in October with a coordinated, large-scale maneuver before committing atrocities. Now, it acts as a guerrilla force, its fighters often disguised as civilians.
They hide under residential neighborhoods, storing their weapons in miles of tunnels and in houses, mosques, sofas — even a child’s bedroom — blurring the boundary between civilians and combatants.
They emerge from hiding in plainclothes, sometimes wearing sandals or tracksuits before firing on Israeli troops, attaching mines to their vehicles, or firing rockets from launchers in civilian areas.
They rig abandoned homes with explosives and tripwires, sometimes luring Israeli soldiers to enter the booby-trapped buildings by scattering signs of a Hamas presence.
...
Iets meer details aub!quote:
Ik ben vrij duidelijk hoor.quote:Op dinsdag 17 maart 2026 10:41 schreef theguyver het volgende:
[..]
Iets meer details aub!
Je bedoeld die bij Rafah?
Kerel ik stel gewoon een vraag er waren meerdere en ik vraag over welke jij het specifiek hebt!quote:
Als eenderde van Nederland moslim is, wordt het makkelijk in de politiek. Dan krijg je een coalitie van niet moslims. Geen rechts-links gelul meer, allemaal hetzelfde doel.quote:Op dinsdag 17 maart 2026 11:01 schreef DobbyDobby het volgende:
https://www.nieuwsvandeda(...)van-nederland-moslim
Denk wordt de grootste.
Geloof ik niet. Groenlinks wil ook geïslamiseerd worden.quote:Op dinsdag 17 maart 2026 11:13 schreef Gia het volgende:
[..]
Als eenderde van Nederland moslim is, wordt het makkelijk in de politiek. Dan krijg je een coalitie van niet moslims. Geen rechts-links gelul meer, allemaal hetzelfde doel.
Als je geen posts maakte met allerlei onzin erin waarvan je zelf ook toegaf dat het niet klopte zou ik serieuzer met je omgaan.quote:Op dinsdag 17 maart 2026 10:54 schreef theguyver het volgende:
[..]
Kerel ik stel gewoon een vraag er waren meerdere en ik vraag over welke jij het specifiek hebt!
Als je duidelijk was hoefde ik deze vraag niet te stellen!
De moslim meerderheid van Nederland is een beetje als kernfusie. Altijd een vast aantal jaren in de toekomst.quote:Op dinsdag 17 maart 2026 11:01 schreef DobbyDobby het volgende:
https://www.nieuwsvandeda(...)van-nederland-moslim
Denk wordt de grootste.
Wat klopt er niet aan?quote:Op dinsdag 17 maart 2026 11:27 schreef Glazenmaker het volgende:
[..]
Als je geen posts maakte met allerlei onzin erin waarvan je zelf ook toegaf dat het niet klopte zou ik serieuzer met je omgaan.
Wauw, jij bent echt ziek.quote:Op dinsdag 17 maart 2026 10:02 schreef Red_85 het volgende:
[..]
Enige wat je kan als je ergens op gewezen wordt. Wijzen en wild om je heen slaan
Wederom, een kwalificatie na een tegenspraak. Tevens projectie.quote:
Samenvatting van je post:quote:Nogmaals:
JIJ
JIJ
Je
je
JOUW
je.....
jij
je
je je
Dat dachten jouw lokale equivalenten in Iran, Turkije en Libanon ook.quote:Op dinsdag 17 maart 2026 11:30 schreef Glazenmaker het volgende:
[..]
De moslim meerderheid van Nederland is een beetje als kernfusie. Altijd een vast aantal jaren in de toekomst.
Er zijn al veel meer landen ten onder gegaan aan de Islam, West Europa moet enorm oppassen, maar is ook hard op weg.quote:Op dinsdag 17 maart 2026 11:30 schreef Glazenmaker het volgende:
[..]
De moslim meerderheid van Nederland is een beetje als kernfusie. Altijd een vast aantal jaren in de toekomst.
En weer vermijd je elke inhoudelijke discussie en verwijder je zelfs mijn reactie uit je post.quote:Op dinsdag 17 maart 2026 13:03 schreef Red_85 het volgende:
[..]
Wederom, een kwalificatie na een tegenspraak. Tevens projectie.
[..]
Samenvatting van je post:
Kwalificaties, projectie en wijzen naar een ander. En dan een ander uitmaken voor 'ziek' en 'extreem rechts'.
Waar haal je het gore lef vandaan? Je denkt echt superieur te zijn aan een ander omdat je de 'enige ware' ideologie aanhangt he?
Uhm, nee.quote:Op dinsdag 17 maart 2026 13:07 schreef DobbyDobby het volgende:
[..]
Er zijn al veel meer landen ten onder gegaan aan de Islam, West Europa moet enorm oppassen, maar is ook hard op weg.
Groen links wil mij op laten draaien voor de groene hobby's. We schieten te ver door. Ik stem waarschijnlijk DENK.quote:Op dinsdag 17 maart 2026 11:16 schreef DobbyDobby het volgende:
[..]
Geloof ik niet. Groenlinks wil ook geïslamiseerd worden.
Kijk dit eens en beweer dan dat er geen Islamisering is:quote:
In principe moet je een aantal basisprincipes hanteren:quote:Op dinsdag 17 maart 2026 13:14 schreef DobbyDobby het volgende:
[..]
Kijk dit eens en beweer dan dat er geen Islamisering is:
Bekijk deze YouTube-video
UK en Frankrijk zijn echt totaal verloren en dat heeft alles met de Islam immigratie te maken. Maar vooral weg blijven kijken.
Wederom, de samenvatting van je postquote:
Over het uitmaken van anderen voor leugenaar gesproken. ik heb nog ergens een intern mailtje van je, schijnheil. Wil je dat ik die hier neerzet? Kan iedereen zien wie hier anderen voor leugenaar uitmaakt.quote:Het is ontzettend kwalijk dat je anderen voor leugenaar gaat uitmaken
En weer negeer je de leugen waar ik je op betrapt hebt en wat ik aangetoond heb in mijn eerdere post.quote:Op dinsdag 17 maart 2026 13:24 schreef Red_85 het volgende:
[..]
Wederom, de samenvatting van je post
[..]
Over het uitmaken van anderen voor leugenaar gesproken. ik heb nog ergens een intern mailtje van je, schijnheil. Wil je dat ik die hier neerzet? Kan iedereen zien wie hier anderen voor leugenaar uitmaakt.
quote:
Dusquote:Op dinsdag 17 maart 2026 13:48 schreef Red_85 het volgende:
[..]![]()
Graaf dieper.
Ik stop overigens de 'discussie' hier. Het verneukt het totale topic.
Je hypocrisie is immers al lang al aangetoond door meerderen hier.
Als je het laatste woord wil hebben, be my guest.
quote:Op maandag 16 maart 2026 15:32 schreef bianconeri het volgende:
[..]
Dit is echt de grootste leugen ooit lol.... Wat een lachwekkende vertoning.
Een paar posts in mijn ´´croft´´ staat:
[..]
[..]
Ja, jij. Want binnen een paar posts op de ´´croft´´ zoektocht die jij plaatste stond al dat ik Hamas terroristen noem.
Dus lekker betrapt op je leugen, met iets waarmee je mij wilde aanvallen![]()
![]()
Helder uitleg. Klopt helemaal. Burgeroorlorgen komen er ook zeker in de toekomst. Mensen zijn het zat en de overheid heeft er ook totaal geen grip op en laat alles maar gebeuren. Dan weet je dat de bom een keer gaat ontploffen. Ik hou de politiek ook verantwoordelijk voor de groei van rechts-extremisme. Die opkomst gaat parallel met de opkomst van de Islam.quote:Op dinsdag 17 maart 2026 13:24 schreef Richestorags het volgende:
[..]
In principe moet je een aantal basisprincipes hanteren:
-Islam is expansionistisch
-Islam clasht altijd met de hoofdcultuur vanwege 1
-Elke moslim is tevreden met meer Islam en zal Islamisering dus niet in de weg zitten
-Zelfs als de manier van Islamisering ze niet bevredigt, zit interne orthodoxie en een ijzeren grip op de gemeenschap ze in de weg. In Islamitische gemeenschappen bestaat hierdoor geen zelfreinigend vermogen. Zeker niet omdat Islamitische gemeenschappen ook nog met een eercultuur zijn doorspekt. En men is zeker niet zelfreinigend naar "ongelovigen" toe.
-Het aantal moslims groeit en Islamisme wordt geen halt toegeroepen
-Er is geen serieus plan om toekomstige aanwas te stoppen en als er een oorlog uitbreekt of een klimaatramp gaan we gewoon weer een grote migratiegolf krijgen
-Je hebt geen moslimmeerderheid nodig voor een overname. We hebben in Europa met apathische, niet-nationalistische en vrede minnende bevolkingen te maken. De landen die meer nationalistisch sentiment hebben, nemen het risico niet.
-Ook als er geen overname plaatsvindt krijg je een toename van zaken die we nu al in Engeland zien: Sharia Patrols, compleet parallelle samenlevingen, toenemende spanningen, geweldsuitbarstingen.
Met de laatste punten moet je wat want als reactie hierop gaat het rechtsextremisme wel degelijk groeien. Juist omdat de politiek apathisch is en niks doet en het complete linkerspectrum dit weglacht.
Tegelijkertijd is het enigszins koffiedik kijken. We weten niet of de voorspelling van Jan klopt (1/3 over 50 jaar). Wat we wel weten, is dat Islamisten hun taal over overname niet onder stoelen of banken steken. Imams en types als Mohammed Hijab zijn er gewoon klip en klaar in. Ze worden gesponsord door buitenlandse netwerken met veel geld. Ze hebben vele volgelingen. Het enige dat we zeker weten, is dat er lui zijn die het willen en dat aantal gaat gewoon groeien. Als reactie hierop gaat het rechtsextremisme groeien. Engeland en Frankrijk gaan meer spanningen krijgen.
Ik weet niet of er echte burgeroorlogen gaan komen zoals in Joegoslavië. Wat ik wel weet is het dat het er bepaald niet gezelliger op gaat worden.quote:Op dinsdag 17 maart 2026 14:01 schreef DobbyDobby het volgende:
[..]
Helder uitleg. Klopt helemaal. Burgeroorlorgen komen er ook zeker in de toekomst. Mensen zijn het zat en de overheid heeft er ook totaal geen grip op en laat alles maar gebeuren. Dan weet je dat de bom een keer gaat ontploffen. Ik hou de politiek ook verantwoordelijk voor de groei van rechts-extremisme. Die opkomst gaat parallel met de opkomst van de Islam.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |