Onzin inderdaad. Krista was 'te fanatiek'. Zij was best goed in die spellen, in tegenstelling tot anderen en dat lijkt nijd te veroorzaken. Sommige vergeten dat ze in dit spel zitten en niet in een of andere bimbo's in de jungle setting.quote:Op zondag 27 september 2026 23:35 schreef Koen66 het volgende:
Vanwaar eigenlijk de haat tegenover Niek? Alleen omdat ie een bondje had met Krista die ze kennelijk niet mochten ofzo?
Inderdaad, belachelijk gewoon.quote:Op zondag 27 september 2026 23:35 schreef Koen66 het volgende:
Vanwaar eigenlijk de haat tegenover Niek? Alleen omdat ie een bondje had met Krista die ze kennelijk niet mochten ofzo?
inderdaad. De editie zonder BN'ers was ook veel leuker. Maar dat gedrag van Joelle. 🤮quote:Op maandag 28 september 2026 11:08 schreef Kapitein_Schavuit het volgende:
Bestemming X is nooit zo bedoeld om het met bondjes te spelen.BN'ers slopen het programma weer.
Inderdaad, jammer dat De Verraders met 'normaal volk' minder bekeken werd. Dat werd toen ook gebruikt als 'zie je wel, de kijker wil BN'ers' ... Dat er daarnaast met normale seizoenen en een Halloween editie gewoon een overkill aan verraders was, hoorde je ze niet over. Maar goed dat was RTL, dit is SBS waar ze ook vaak dezelfde onsympathieke figuren uit de kast trekken.quote:Op maandag 28 september 2026 11:08 schreef Kapitein_Schavuit het volgende:
Bestemming X is nooit zo bedoeld om het met bondjes te spelen.BN'ers slopen het programma weer.
Ja, exact hetzelfde hierquote:Op zondag 27 september 2026 20:48 schreef BillDauterive het volgende:
Ha, nice, Teerzii!! Mooi dat je het herkende
Ik was zelf ook op Frankrijk gekomen, want je zag een haan bovenop een kerk, dat is een Frans symbool.
En ik dacht dat de code (1776) het jaar van de Franse revolutie was, maar dat blijkt 1789 te zijn
Vandaar dat vrijheidsbeeld midden op de rotonde.quote:Op maandag 28 september 2026 16:19 schreef JJ76 het volgende:
Maar waarom persé eifeltoren. En ook allemaal. Afgelopen 2 keer in Engeland waren het ook kleine plekken die niet topografisch veel mensen niet weten. Nu vond ik andere plekken in Frankrijk voor de hand liggender
Ja dat was blijkbaar enige want eiffel zorgde voor stalen binnenwerk pffff tophint.quote:Op dinsdag 29 september 2026 12:28 schreef Chea49 het volgende:
[..]
Vandaar dat vrijheidsbeeld midden op de rotonde.
Ja, hij had waarschijnlijk ook gehoopt dat iemand zelf met hem wil ruilen, ook wel raar dat ze terug kunnen ruilen.quote:
1973 was het ESF in Luxembrg.quote:Op zondag 4 oktober 2026 20:53 schreef BillDauterive het volgende:
Hmm. Ik vind het tot nu toe een moeilijke aflevering.
Een jaar (1973), pijlpunten met o.a. 12 erop en een code van 0004.
Napoleon, sprookjes. Een vlag met lelies... Lastig
Veel ook over sterren.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |