Dit.quote:Op zondag 15 maart 2026 15:33 schreef voetbalmanager2 het volgende:
Misschien het tijdperk Verstappen in de F1.
Autorijden is geen sportquote:Op maandag 16 maart 2026 10:06 schreef Nia het volgende:
Tuurlijk, en dat is ook goed voor de sport. De coureurs moeten jong zijn en niet rond de dertig en ouder. Ik denk zelfs dat er over een paar jaar zomaar wat meiden vanuit de F1 Academy kunnen doorstromen naar de F1. Door de nieuwe reglementen is de fysieke belasting in met name de bochten lager toch?
De kok van Alonso is dan ook zevenvoudig Iberisch kampioen karten, werd 3e en 2e in het Spaans F3 kampioenschap en zette Carlos Sainz Sr op een ronde tijdens The Race Of Champions, dus op zichzelf zegt dat niet heel veel.quote:Op maandag 16 maart 2026 10:29 schreef Nia het volgende:
[..]
Nu niet meer nee. Zelfs de kok van Alonso zou volgens hem zijn auto kunnen besturen.
Wie zijn die grote mensen?quote:Op maandag 16 maart 2026 10:29 schreef D. het volgende:
[..]
Zullen we daar de grote mensen over laten beslissen?
Je moet het maar weten.quote:Op maandag 16 maart 2026 10:39 schreef -XOR- het volgende:
[..]
De kok van Alonso is dan ook zevenvoudig Iberisch kampioen karten, werd 3e en 2e in het Spaans F3 kampioenschap en zette Carlos Sainz Sr op een ronde tijdens The Race Of Champions, dus op zichzelf zegt dat niet heel veel.
Klopt. Dus die vinden autorijden sport?quote:Op maandag 16 maart 2026 11:17 schreef D. het volgende:
[..]
Volwassenen, je hebt ze vast weleens gezien
“Gentleman, a short view back to the past, 30 years ago Niki Lauda told us, take a monkey, put it in the car ,” etc, etc.quote:Op maandag 16 maart 2026 10:29 schreef Nia het volgende:
[..]
Nu niet meer nee. Zelfs de kok van Alonso zou volgens hem zijn auto kunnen besturen.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |