het is ook wel een ander verhaal als je in het buitenland woont vind ik. zoals eerder, mijn buitelandse vrienden komen hier niet. m'n lief leest geen nederlands, dus voila. dan zijn er nog de nederlandse vrienden, maar die zitten dus niet OOK op fokquote:Op woensdag 4 maart 2026 12:31 schreef flipsen het volgende:
Ik gooi mijn hele hebben en houden op het forum geloof ik, zit ik niet zo mee eerlijk gezegd, maar zit dan ook voornamelijk hier en in wat TRV en KAA topics en die lopen niet zo hard. En heb mijn vrouw wel eens uitgelegd wat een forum is, ze vond het wel interessant maar kan er verder niets mee natuurlijk
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.en de kans dat er hier ineens iemand voor de deur staat is wel een stuk kleiner natuurlijk..( en bij jou helemaal!)
Rabarberbarbarabarbarbarenbaardenbarbierbarbierbarbaren
K&W / Barrels Buitenlandse Boerderijtje
quote:Op woensdag 4 maart 2026 12:36 schreef Barreltje het volgende:
[..]
het is ook wel een ander verhaal als je in het buitenland woont vind ik. zoals eerder, mijn buitelandse vrienden komen hier niet. m'n lief leest geen nederlands, dus voila. dan zijn er nog de nederlandse vrienden, maar die zitten dus niet OOK op fokIk had vorig jaar een klant die mij kende via het FOK! forum, maar waar ze zelf al in geen jaren meer was geweest en niet eens meer wist wat haar login was. Maar ze wist van Tipica Reizen omdat ik dat vroeger enorm gespamd heb hierSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.en de kans dat er hier ineens iemand voor de deur staat is wel een stuk kleiner natuurlijk..( en bij jou helemaal!)
Maar goed, dat is dus het forum-deel, daar komen kennelijk nog wel leuke mensen en heeft nog niet zo´n negatief "extreem rechts" karakter.
En mensen die mij leren kennen weten al heel snel dat ik niet bepaald aan de rechtse kant van het politieke spectrum staIk hou me bezig met het organiseren van reizen naar Argentinie, Chili en Peru voor Tipica Reizen.
quote:Op woensdag 4 maart 2026 12:36 schreef Barreltje het volgende:
[..]
het is ook wel een ander verhaal als je in het buitenland woont vind ik. zoals eerder, mijn buitelandse vrienden komen hier niet. m'n lief leest geen nederlands, dus voila. dan zijn er nog de nederlandse vrienden, maar die zitten dus niet OOK op fokJaaaaaja.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.en de kans dat er hier ineens iemand voor de deur staat is wel een stuk kleiner natuurlijk..( en bij jou helemaal!)
Probably the last sound heard before the Universe folded up like a paper hat would be someone saying What happens if I do this?
Maak er een goeiedag feestje van dat langer duurt dan een paar uurtjes op de laatste werkdag.quote:Op woensdag 4 maart 2026 12:50 schreef Blues het volgende:
Zouden jullie 2 artsen die ik morgen echt voor t laatst zie, hun kadootjes al geven, of wachten tot vlg week vrijdag dat ik het aan allemaal ga uitdelen cq in postvakjes leggen...?
Ben er niet helemaal uit.
Heb er vlg week maandag woensdag ook een paar....
Als jullie een warme verstandhoudiing hadden zou ik het persoonlijk nu doen, nu ze de gelegenheid hebben er ook op te reagerenquote:Op woensdag 4 maart 2026 12:50 schreef Blues het volgende:
Zouden jullie 2 artsen die ik morgen echt voor t laatst zie, hun kadootjes al geven, of wachten tot vlg week vrijdag dat ik het aan allemaal ga uitdelen cq in postvakjes leggen...?
Ben er niet helemaal uit.
Heb er vlg week maandag woensdag ook een paar....
Misschien toch maar een referral bijdrage aan Danny overmaken.quote:Op woensdag 4 maart 2026 12:43 schreef flipsen het volgende:
[..]
Ik had vorig jaar een klant die mij kende via het FOK! forum, maar waar ze zelf al in geen jaren meer was geweest en niet eens meer wist wat haar login was. Maar ze wist van Tipica Reizen omdat ik dat vroeger enorm gespamd heb hierMaar goed, dat is dus het forum-deel, daar komen kennelijk nog wel leuke mensen en heeft nog niet zo´n negatief "extreem rechts" karakter.
En mensen die mij leren kennen weten al heel snel dat ik niet bepaald aan de rechtse kant van het politieke spectrum sta
Ik vind het leuk om van je te lezen dus bedankt @Bluesquote:Op woensdag 4 maart 2026 12:45 schreef Barreltje het volgende:
ik snap er natuurlijk technisch geen reet van, maar waarom het forum niet losgekoppelt kan worden begrijp ik niet![]()
runnen "we" het forum lekker als een hobby projectje en kan de FB de rekeningen van D betalen..
maargoed. verder ook geen zin om me er in te verdiepen en een mening te hebben.
Ik luister WEL naar @:blues dat we meer moeten posten..
Ik vind Decathlon online echt niet meer te doen sinds ze met de partners werkenquote:Op woensdag 4 maart 2026 13:01 schreef Clubsoda het volgende:
Vandaag ga ik even mopperen over Decathlon. Ik mopperde eigenlijk nooit op Decahtlon, wantDecahtlon
![]()
Maar goed, ik had twee kinderskibrillen gekocht, die kwamen via een partner. De ene paste prima en was mooi, dus die andere heb ik niet eens uit de verpakking gehaald en meteen klaargelegd om te retourneren. (Het kan zijn dat ik me hierin vergis maar ik heb echt geen actieve herinnering aan het uit de doos halen van die ene bril). Die partner had na 10 dagen nog een label gestuurd, maar dat terzijde. Na aandringen wel. Retour gestuurd.
Krijg ik een, via de klantenservice, een lompe mail dat ze de retour gaan afwijzen want er zitten krassen op de bril. Als bewijs krijg ik allemaal fotos van een dame met van die gore nepnagelsen een weerspiegeling van d'r telefoon en super onprofessioneel en alles. Dus ik mail terug dat dat raar is omdat ik de verpakking niet geopend heb. Nu heb ik als vier mailtjes die me net op een andere manier vertellen dat het echt mijn schuld is. Ik heb Decathlon ook al vier keer gezegd dat dit een zinloze discussie is en dat zij de knoop moeten gaan doorhakken of ze zij die kosten aan me doorberekenen of niet. Inmiddels heeft dit alweer veel meer geld gekost dan die domme 30 euro aan klantenbinding (ik ben/was echt een grote klant bij ze) en salaris voor de klantenservice. Maak toch een keuze
Nope, ik doneer niet meer aan FOK!quote:Op woensdag 4 maart 2026 13:00 schreef Anthraxx het volgende:
[..]
Misschien toch maar een referral bijdrage aan Danny overmaken.
Je bedoelt donker groen?quote:Op woensdag 4 maart 2026 14:36 schreef Kaatje1 het volgende:
Wat @:fietsie en @:derLudolf zeggen, wanneer het fijne collega’s zijn, nu geven, dan kunnen ze ook echt afscheid van jou nemen.
Net weer naar de tandarts geweest, nu voor controle na het gehak in mijn kaak van 4 maanden geleden. Het is echt een leuke gezellige vent en de assistentes ook. Leuk team. Daarna nog een eindje gefietst want zulk lekker weer. Maar op sommige plekken lijkt een rood stoplicht een nieuwe betekenis te hebben gekregen ik ik heb gemist, mensen fietsen gewoon door. Wanneer er niets aankomt alla, maar hartstikke drukke (on overzichtelijke) weg.
We hebben overigens een vlaai gehaald lokaal. Ik had geen zin om naar Nederland te rijden met Carnaval (en sneeuw!). Die was primaquote:Op woensdag 4 maart 2026 15:35 schreef Cat-astrophe het volgende:
Klaar met werken voor vandaag.
Kon ook wel. Gisteren (mijn halve werkdag) rond 12 uur begonnen, eerst een training gegeven vanuit huis (online) en toen naar kantoor voor een bijeenkomst. 23.00 uur thuis en vanmorgen om 9 uur had ik alweer mijn eerste online overleg.
Gelukkig thuiswerkdag want intussen was kater vanmorgen niet fit. Lag bij het opstaan als een zielig hoopje op het laminaatKon nog net het kopje krullen voor een kroel maar fitheid zat er niet in. Ging gelukkig wel water drinken en kon schootliggen ook waarderen. Daarna oogde hij weer beter en ging wat hapjes eten.
En na een lange dut was het leed voorbij. Na rondje water-voer, kroop hij op schoot waar de spin iedere vijf minuten een octaaf omhoog ging![]()
En nu wil ik in bad maar moet wachten op een pakketje
Belse vlaai is ook goedquote:Op woensdag 4 maart 2026 15:49 schreef Anthraxx het volgende:
[..]
We hebben overigens een vlaai gehaald lokaal. Ik had geen zin om naar Nederland te rijden met Carnaval (en sneeuw!). Die was prima.
Herkansing komt volgend jaar wel weer. Zelfde park, weer een week, rond dezelfde tijd (maar geen carnaval). Niet dezelfde huisjes, maar 30m verder. We wilden meer ruimte voor hetzelfde aantal mensen. Al geboekt.
Of je loopt naar je voordeur en de bovenbuurman zegt: hey, ben jij Isabeau van FOK?quote:Op woensdag 4 maart 2026 11:50 schreef derLudolf het volgende:
Jij geeft best wat aanknopingspunten ja, ik waarschijnlijk ook wel. Aan de andere kant ik zag een oud collega ooit op FOK en was toen benieuwd of ik hem kon vinden.
Dacht wel aantal aanknopingspunten te hebben qua hobby's (bv hij had een Subaru Impreza waar ie echt trots op was en veel tijd in stak en zo) maar nooit iemand kunnen vinden die ik er aan kan koppelen
En zoiets wilde ik ook zeggen, Blues ^^quote:Op woensdag 4 maart 2026 12:55 schreef fietsie het volgende:
Als jullie een warme verstandhoudiing hadden zou ik het persoonlijk nu doen, nu ze de gelegenheid hebben er ook op te reageren
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |