Sterktequote:Op dinsdag 3 maart 2026 18:38 schreef sigme het volgende:
voor iedereen.
De boel met moeder valt niet mee, dus echt inhoudelijk reageren lukt slecht.
Is er niet ergens een lekkere rel om te rellen? Dat wil altijd stukken beter.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Sinds ik in Duitsland woon heb ik rolluiken. Heerlijk. Stikdonker en doodsstil in de slaapkamer. Geen last van de maan, de zon, van kabaal buiten. Kan ik iedereen aanraden. Net als horren trouwens, geen vliegen, muggen of wespen in huis.quote:Op dinsdag 3 maart 2026 17:44 schreef Blues het volgende:
Het maaneffect
Ik kom al 2 dg moeilijk in slaap en megavroeg wakker![]()
![]()
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Het is hier doodstil in wijk/dorp 's nachts + ik draag 50% vd tijd oordoppen + we hebben verduisterende pikdonkere gordijnenquote:Op dinsdag 3 maart 2026 19:50 schreef Jan_Onderwater het volgende:
Sinds ik in Duitsland woon heb ik rolluiken. Heerlijk. Stikdonker en doodsstil in de slaapkamer. Geen last van de maan, de zon, van kabaal buiten. Kan ik iedereen aanraden. Net als horren trouwens, geen vliegen, muggen of wespen in huis.
Waar heb je dan last van met volle maan?quote:Op dinsdag 3 maart 2026 20:19 schreef Blues het volgende:
[..]
Het is hier doodstil in wijk/dorp 's nachts + ik draag 50% vd tijd oordoppen + we hebben verduisterende pikdonkere gordijnen
quote:Op dinsdag 3 maart 2026 19:57 schreef Candaasje het volgende:
@:sigme . Het FB topic is wel euh, fascinerend leesvoer zullen we maar zeggen.
@:Blues : de nascholing vandaag was interessant en leerzaam. Werd gegeven door twee artsen van de opname artsen en een ICU paraveterinair van de opname.Heftig en zwaar ;{SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Herkenbaar @ muziek na een paar zware casussen op werk.
Het viel me op dat ik nu 2 dagen achter elkaar uren wakker lig en megavroeg wakker was. En toen kwam Flipsen met zijn Maanonderzoekpost. Dus mss was dat hetquote:Op dinsdag 3 maart 2026 20:19 schreef Jan_Onderwater het volgende:
[..]
Waar heb je dan last van met volle maan?
Post hoc ergo propter hocquote:Op dinsdag 3 maart 2026 20:21 schreef Blues het volgende:
[..]
Het viel me op dat ik nu 2 dagen achter elkaar uren wakker lig en megavroeg wakker was. En toen kwam Flipsen met zijn Maanonderzoekpost. Dus mss was dat het
Waarschijnlijk de aantrekkingskracht. En die hou je niet buiten met rolluiken.quote:Op dinsdag 3 maart 2026 20:19 schreef Jan_Onderwater het volgende:
[..]
Waar heb je dan last van met volle maan?
Die is er bij elke fase van de maan.quote:Op dinsdag 3 maart 2026 20:32 schreef z80 het volgende:
[..]
Waarschijnlijk de aantrekkingskracht. En die hou je niet buiten met rolluiken.
Ik was er bij bij deel 1 en heb redelijk meegelezen tot nr7 ofzo, maar nu heb ik geen zin meer.quote:Op dinsdag 3 maart 2026 19:57 schreef Candaasje het volgende:
Het FB topic is wel euh, fascinerend leesvoer zullen we maar zeggen.
OK.quote:Op dinsdag 3 maart 2026 20:34 schreef sigme het volgende:
[ afbeelding ]
@:annex het is geen mantelzorg hoor. Het is mentale mentdown.
Dat dan weer welquote:
Prachtfotoquote:Op dinsdag 3 maart 2026 20:35 schreef sigme het volgende:
[ afbeelding ]\
En het is volle maan, maar dat is in dit geval ongerelateerd.
quote:Op dinsdag 3 maart 2026 20:34 schreef sigme het volgende:
[ afbeelding ]
@:annex het is geen mantelzorg hoor. Het is mentale meltdown.
Tja, intussen heb ik zelf ook maar eens gepost daar. En de Likes vliegen om m´n oren zie ik nu. Naja, misschien heeft Danny als persoon er iets aan...quote:Op dinsdag 3 maart 2026 20:38 schreef sigme het volgende:
[..]
Ik was er bij bij deel 1 en heb redelijk meegelezen tot nr7 ofzo, maar nu heb ik geen zin meer.
De gelinkte post door @:flipsen is wel de nekslag voor mijn "goede" voornemens. Ik heb geen enkel moeite met dat Danny ervan wil (en moet) leven, sterker nog, in mijn optiek is dat de reden dat fok nog bestaat.
Maar het onvermogen om te zien hoe een buitenstaander deze site ziet maakt het (mij) onmogelijk om er meer aan bij te dragen dan ik al doe (abo, content, goed humeur).
Het is in ieder geval een nieuw idee en dat was alweer een paar dagen geledenquote:Op dinsdag 3 maart 2026 21:16 schreef flipsen het volgende:
[..]
Tja, intussen heb ik zelf ook maar eens gepost daar. En de Likes vliegen om m´n oren zie ik nu. Naja, misschien heeft Danny als persoon er iets aan...
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |