SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.This is the key philosophical stance you’ve taken, and it’s internally consistent.
Daar pleit ook helemaal niemand voor, maar is WC Eend die WC Eend adviseert een factor?quote:Op zaterdag 28 februari 2026 00:42 schreef Nebelwerfer het volgende:
We kunnen het ons niet veroorloven geen rekening met die krengen te houden.
Wc eend heeft gewoon een punt als de plee onder de stront zit.quote:Op zaterdag 28 februari 2026 00:44 schreef ExTec het volgende:
[..]
Daar pleit ook helemaal niemand voor, maar is WC Eend die WC Eend adviseert een factor?
Ja zeker.
Dan helpt wc eend ook niet meerquote:Op zaterdag 28 februari 2026 00:47 schreef Nebelwerfer het volgende:
[..]
Wc eend heeft gewoon een punt als de plee onder de stront zit.
Chat gpt:quote:Op zaterdag 28 februari 2026 00:48 schreef Straatcommando. het volgende:
[..]
Dan helpt wc eend ook niet meer
Beter dus wc eend, een goeie borstel en eventueel een sterker middel aanschaffen.quote:Ja, WC-Eend kan helpen tegen aangekoekte poep in de wc — maar het hangt af van hoe lang het er al zit.
✅ Wanneer het goed werkt:
• Als het om verse of licht aangekoekte resten gaat
• Als je het voldoende lang laat inwerken (minstens 15–30 minuten, liever nog langer)
De meeste WC-Eend varianten bevatten ontkalkende en reinigende zuren die vuil en aanslag losweken.
⚠ Minder effectief bij:
• Heel oude, uitgedroogde resten
• Als er ook kalkaanslag onder zit (dat “grijze randje”)
In dat geval kun je:
1. WC-Eend royaal onder de rand en op de plek aanbrengen
2. 30–60 minuten laten zitten (of een nacht)
3. Goed schrobben met een wc-borstel
Extra tip (sterker middel nodig?)
• Schoonmaakazijn (tegen kalk)
• Of een speciale wc-reiniger tegen kalkaanslag
En Oekraïners met het glazuur van de pot te schijten.quote:Op zaterdag 28 februari 2026 00:54 schreef Nebelwerfer het volgende:
[..]
Chat gpt:
[..]
Beter dus wc eend, een goeie borstel en eventueel een sterker middel aanschaffen.
En niet vergeten dat de Rus ondertussen 4 jaar ervaring heeft met plee’s reinigen.
Moeten we de Oekrainers nou wceend of bruinebonen geven?quote:Op zaterdag 28 februari 2026 00:55 schreef Straatcommando. het volgende:
[..]
En Oekraïners met het glazuur van de pot te schijten.
Bruine bonen met ui en kippenlevertjes.quote:Op zaterdag 28 februari 2026 00:57 schreef Nebelwerfer het volgende:
[..]
Moeten we de Oekrainers nou wceend of bruinebonen geven?
Verzin je ook nog even een (explosief) Russisch gerecht die past bij de nuke metafoor?quote:Op zaterdag 28 februari 2026 00:59 schreef Straatcommando. het volgende:
[..]
Bruine bonen met ui en kippenlevertjes.
Mogelijk een oorlogsmisdaad, maar dat risico lopen we dan maar
Een blik tushonka dat over de datum is.quote:Op zaterdag 28 februari 2026 01:11 schreef Nebelwerfer het volgende:
[..]
Verzin je ook nog even een (explosief) Russisch gerecht die past bij de nuke metafoor?
Niemand, maar een statische oorlog is alleen een probleem voor het leger dat de invasie uitvoert.quote:Op zaterdag 28 februari 2026 00:11 schreef AchJa het volgende:
[..]
Het is ook gewoon een statisch conflict. Wie beweert anders dan?
Een statische oorlog is een probleem voor de partij die relatief het minste uithoudingsvermogen in het conflict heeft.quote:Op zaterdag 28 februari 2026 01:31 schreef oheng het volgende:
[..]
Niemand, maar een statische oorlog is alleen een probleem voor het leger dat de invasie uitvoert.
Een statische oorlog is dus een uniek probleem voor rusland, voor Oekraine is een statische oorlog een strategisch doel. Wat bereikt is.
Verdedigende leger heeft unieke voordelen die het invasie leger niet heeft.quote:Op zaterdag 28 februari 2026 01:41 schreef BlaZ het volgende:
[..]
Een statische oorlog is een probleem voor de partij die relatief het minste uithoudingsvermogen in het conflict heeft.
Welke partij als eerste gaat willen inbinden is nog niet geheel duidelijk. Ik dacht dat men eind vorig jaar toch wel dicht bij elkaar zat qua vredesposities, maar dat lijkt nog wel tot eind 2026 te kunnen duren.
Oekraïne heeft ook nul te winnen bij een statisch conflict. Ten eerste kan de bevolking van 20% van het grondgebied niet terug en een te lang durende oorlog is fataal voor de toch al rampzalige demografie des landes.
Dat lijkt me een erg eenzijdige kijk op de zaak. Ik zie vooral een gelijkspel; Oekraïne is de steun uit de VS (voorlopig) kwijt, verliest nog altijd - hoewel minder als eind 2025 - terrein. De verlenging van de oorlog is slecht nieuws voor beide partijen.quote:Op zaterdag 28 februari 2026 02:02 schreef oheng het volgende:
[..]
Verdedigende leger heeft unieke voordelen die het invasie leger niet heeft.
Uithoudingsvermogen zie je bij de russen dalen. Het 4e jubileum werd in vergelijking in stilte gevierd. Opiniepolls zien er slechter uit. Mening van mensen op de straat zijn telkens negatiever.
Maar het belangrijkste zijn de strategische doelen, waarvan rusland er 0 heeft gehaald, en Oekraine in ieder geval de belangrijksten heeft gehaald: Stoppen van de invasie, slag in de Zwarte Zee, blijvende westerse steun.
quote:Ergens in de regio Belgorod stond een Russisch luchtafweersysteem "Pantsir-S1". Maar de mannen van "Black Forest" hebben het gevonden. Nu is het verdwenen. Rapport voltooid 🫡
Vanuit het Westerse perspectief wordt vooral geredeneerd dat elke vorm van schade aan Rusland een stukje winst is, dat aan de Oekraïense kant de schade groter is, en dat Europa dit nauwelijks kan supporten wordt in dergelijke analyses niet meegenomen.quote:Op zaterdag 28 februari 2026 02:15 schreef BlaZ het volgende:
[..]
Dat lijkt me een erg eenzijdige kijk op de zaak. Ik zie vooral een gelijkspel; Oekraïne is de steun uit de VS (voorlopig) kwijt, verliest nog altijd - hoewel minder als eind 2025 - terrein. De verlenging van de oorlog is slecht nieuws voor beide partijen.
Vergeet niet dat de lengt van de oorlog het aantal terugkerende Oekraïners zal doen afnemen en dat het conflict wordt uitgevochten op Oekraïns grondgebied wat een nog altijd toenemende schade aan Oekraïne veroorzaakt.
De toenemende problematiek met de energievoorziening mogen we ook niet vergeten, dit heeft wederom gezorgd dat veel Oekraïners het land verlaten hebben.
Vanuit het westerse perspectief is de schade aan Oekraïne inderdaad groter.quote:Op zaterdag 28 februari 2026 13:59 schreef phpmystyle het volgende:
[..]
Vanuit het Westerse perspectief wordt vooral geredeneerd dat elke vorm van schade aan Rusland een stukje winst is, dat aan de Oekraïense kant de schade groter is, en dat Europa dit nauwelijks kan supporten wordt in dergelijke analyses niet meegenomen.
Dat is feitelijk wel zo. Was laatst podcast van Jort Kelder waarin hij Rob de Wijk bruskeerde dat in Moskou de verwarming gewoon aan staat, en het in Kiev -20 is ofzo.quote:Op zaterdag 28 februari 2026 14:01 schreef Wantie het volgende:
[..]
Vanuit het westerse perspectief is de schade aan Oekraïne inderdaad groter.
Dat is dan de bril die jij opzet.quote:Op zaterdag 28 februari 2026 14:03 schreef phpmystyle het volgende:
[..]
Dat is feitelijk wel zo. Was laatst podcast van Jort Kelder waarin hij Rob de Wijk bruskeerde dat in Moskou de verwarming gewoon aan staat, en het in Kiev -20 is ofzo.
Maar dat perspectief komt niet in de media voorbij. Daarin komt alleen voorbij dat de rescources aan Russische kant bijna op zijn en dat er 30k doden per maand vallen.
Ik denk dat het nog helemaal moet blijken of het voor Poetin geen existentiële strijd is. Ik hoop het niet.quote:Op zaterdag 28 februari 2026 14:11 schreef Wantie het volgende:
Voor Oekraïne is dit een existentiële strijd, voor Rusland een hobby van Poetin waar de burger zich verder niet mee bemoeit, maar ook geen last van wil hebben.
Het is eentje waar hij geen weg meer uit weet.quote:Op zaterdag 28 februari 2026 14:15 schreef Discombobulate het volgende:
[..]
Ik denk dat het nog helemaal moet blijken of het voor Poetin geen existentiële strijd is. Ik hoop het niet.
quote:Op zaterdag 28 februari 2026 11:43 schreef skysherrif het volgende:
Nog een pantsir? Nog een pantsir.
[ x ]
[..]
quote:Op zaterdag 28 februari 2026 11:48 schreef skysherrif het volgende:
[ x ]
Min twee grad systemen door Lasar.
quote:Zelensky: Now we see that events in the Middle East and the Gulf region are unfolding very rapidly. Unfortunately, Ukraine knows what is at stake all too well.
Although Ukrainians have never threatened Iran, the Iranian regime itself chose to be an accomplice to Putin and supplied him with “Shaheds”, and not only with the drones themselves, but also with technology.
Iran also provided other weapons to Russia. In total, during this time of full-scale war, the Russians used more than 57 thousand “Shahed” type strike drones against Ukraine – against our people, against our cities, against our energy sector. Other nations have also suffered from terror.
So it is fair to give the Iranian people a chance to get rid of the terrorist regime, to get rid of and guarantee security to all nations that have suffered from terror originating from Iran.
Our position is well known, and Ukraine has spoken about it repeatedly, including the day before. It is important to save as many lives as possible. It is important not to allow the war to escalate. It is important that the United States is determined. And whenever there is American determination, global criminals weaken.
https://x.com/Maks_NAFO_FELLA/status/2027742176893894849
Ja dat is altijd de vraag. Maar met Trump zijn militaire operatie in Iran gaan er wel wat dingen schuiven.quote:
Ik wacht het eerst wel even af, grote kans dat Oekraiene er ernstig bekaaid vanaf gaat komen.quote:Op zaterdag 28 februari 2026 19:31 schreef Perrin het volgende:
Ja dat is altijd de vraag. Maar met Trump zijn militaire operatie in Iran gaan er wel wat dingen schuiven.
Zoiets ja.quote:Op zaterdag 28 februari 2026 19:38 schreef ExTec het volgende:
Vast iets wat trump helemaal niet kan leveren.
Poetin is nog aan het twijfelen wat ie zal doen , blij zijn of kwaad worden of pislinkquote:Op zaterdag 28 februari 2026 15:03 schreef voetbalmanager2 het volgende:
Het lijkt er in elk geval op dat Poetin nog een bondgenoot aan het verliezen is. En een grote bondgenoot ook.
Iran leverde grote hoeveelheden drones en raketten aan Rusland.
Veiligheidsgaranties zijn toch voor achteraf?quote:Op zaterdag 28 februari 2026 19:39 schreef AchJa het volgende:
[..]
Ik wacht het eerst wel even af, grote kans dat Oekraiene er ernstig bekaaid vanaf gaat komen.
Naja, des te meer reden voor Poetin om maximaal in te blijven zetten.quote:Op zaterdag 28 februari 2026 19:31 schreef Perrin het volgende:
[..]
Ja dat is altijd de vraag. Maar met Trump zijn militaire operatie in Iran gaan er wel wat dingen schuiven.
Is er ook nog een andere bron? Op de site van Kyiv post staat in ieder geval niks, zover ik zie.quote:
quote:Op zaterdag 28 februari 2026 20:29 schreef Joppiez het volgende:
[..]
Is er ook nog een andere bron? Op de site van Kyiv post staat in ieder geval niks, zover ik zie.
Poetin begint te zweten....quote:Op zaterdag 28 februari 2026 20:31 schreef Perrin het volgende:
[..]
[ x ]
En:
https://www.pravda.com.ua/eng/news/2026/02/28/8023291/
Dat zijn ze nu al en de toekomst wordt zwaar, wat er ook gebeuren gaat.quote:Op zaterdag 28 februari 2026 19:39 schreef AchJa het volgende:
[..]
Ik wacht het eerst wel even af, grote kans dat Oekraiene er ernstig bekaaid vanaf gaat komen.
quote:
Helemaal waar.quote:Verder ligt het perspectief van Oekraïne anders dan dat van Rusland.
Voor Oekraïne is dit een existentiële strijd, voor Rusland een hobby van Poetin waar de burger zich verder niet mee bemoeit, maar ook geen last van wil hebben.
Door zijn oorlogsinspanningen is het meer dat de economie zich niet verder kan ontwikkelen. Rente is kunstmatig hoog - dus minder binnenlandse investeringen en consumptie - omdat er economische capaciteit vrijgemaakt moet worden voor defensie en oorlogsvoering. Als dit achter de rug is dan zie ik niet waarom de Russische economie niet normaal zou kunnen functioneren.quote:Poetin houdt de Russische economie kunstmatig omhoog.
Als men daar de pijn significant gaat voelen dan zal het verzet van binnenuit gaan toenemen om de oorlog linksom of rechtsom tot een einde te brengen. Maar ze leven daar vooralsnog zoals de mensen in Amsterdam of Berlijn leven.quote:De vraag is voor hoe lang nog, en waar ligt de tolerantiegrens van de inwoners van Moskou en St Petersburg.
Ben wel benieuwd.... Hoe dit uit pakt.quote:Op zaterdag 28 februari 2026 19:31 schreef Perrin het volgende:
[..]
Ja dat is altijd de vraag. Maar met Trump zijn militaire operatie in Iran gaan er wel wat dingen schuiven.
Dat is niet de eerste keer CSTO is ook nog maar in naam een alliantie nadat Rusland meerdere malen niet thuis heeft gegeven na hulpvragen, oa in Armenie.quote:Op zaterdag 28 februari 2026 22:31 schreef Korenfok het volgende:
[..]
Ben wel benieuwd.... Hoe dit uit pakt.
Het sluiten van die straat, geeft Rusland meer mogelijkheden om haar olie te verkopen..... En vooral aan china. Dus laten we hopen dat het echt alleen om Iran gaat.
Maar wat een verschil tussen VS als echte grootmacht en een Rusland.
VS schakelt direct meerdere top generaals en het hoofd van het land uit in een week.
Rusland heeft nooit zelensky kunnen pakken na 4 jaar. (Biden had zelensky nog aangeboden om te vluchten, maar die is toen gebleven).
Zo blijft het een lachertje dat rusland zich als wereldmacht ziet, in vergelijking met het optreden van een echte wereldmacht.
Het is onmogelijk dat Poetin hier gerust op is. Er zijn 2 shockerende gebeurtenissen voor de russische machthebbers geweest (volgens aantal analysten) wat het wantrouwen naar het westen heeft versterkt: Het navo optreden in Servie en de inval in Irak. want als het westen dit kan bij hun dan is onze (russische machtshebbers) posities ook niet zeker.
Ben heel benieuwd hoe hij hier naar kijkt. Hadden de russen niet 2 jaar terug met veel bombarie een militaire alliance gesloten met Iran. iran maar trots leveren en nu laten de russen niks van zich horen.
Ik wist niet dat mensen in A'Dam of Berlijn de helft van hun besteedbaar inkomen uitgeven aan gas water licht.quote:Op zaterdag 28 februari 2026 22:15 schreef phpmystyle het volgende:
Maar ze leven daar vooralsnog zoals de mensen in Amsterdam of Berlijn leven.
Niet alleen ontwikkelt de economie zich niet: er wordt ook heel veel geld verbrand om de economie draaiende te houden.quote:Op zaterdag 28 februari 2026 22:15 schreef phpmystyle het volgende:
[..]
[..]
Helemaal waar.
[..]
Door zijn oorlogsinspanningen is het meer dat de economie zich niet verder kan ontwikkelen. Rente is kunstmatig hoog - dus minder binnenlandse investeringen en consumptie - omdat er economische capaciteit vrijgemaakt moet worden voor defensie en oorlogsvoering. Als dit achter de rug is dan zie ik niet waarom de Russische economie niet normaal zou kunnen functioneren.
[..]
Als men daar de pijn significant gaat voelen dan zal het verzet van binnenuit gaan toenemen om de oorlog linksom of rechtsom tot een einde te brengen. Maar ze leven daar vooralsnog zoals de mensen in Amsterdam of Berlijn leven.
Nee die geven de helft van hun inkomen uit aan huur.quote:Op zaterdag 28 februari 2026 23:04 schreef ExTec het volgende:
[..]
Ik wist niet dat mensen in A'Dam of Berlijn de helft van hun besteedbaar inkomen uitgeven aan gas water licht.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |