Beter dan ijs in de scheur.quote:
Ja, zeker. Vraag me af wat het tactische plan was. Het lijkt erop alsof ze vroeg op kop wilden komen.quote:Op woensdag 18 februari 2026 21:30 schreef Klopkoek het volgende:
[..]
Hoort er wel bij hè? Xandra Velzeboer had natuurlijk sowieso Fontana wel verslagen in de laatste twee ronden...
Beter dan ijs in de scheurquote:
Lap.quote:
Moet hij er nog 3 achteraan plakkenquote:Op woensdag 18 februari 2026 21:32 schreef franklop het volgende:
Pigeon kan morgen bij kunstrijden meedoen
Mja, voor hetzelfde geld krijgt zij dan een veel te harde duw en dan heb je pas echt druk doenende stukjesschrijvers.quote:
Dat is eigenlijk altijd de tactiek bij de relay vrouwen, ook met Schultingquote:Op woensdag 18 februari 2026 21:32 schreef papert het volgende:
[..]
Ja, zeker. Vraag me af wat het tactische plan was. Het lijkt erop alsof ze vroeg op kop wilden komen.
Lekker man. Maar waarom niet eerst dit afkijken?quote:Op woensdag 18 februari 2026 21:33 schreef kilon het volgende:
Tijd voor het hoogtepunt van de avond.
Dat lijkt mij ook niet fijn nee, maar ieder zijn ding.quote:
quote:Op woensdag 18 februari 2026 21:15 schreef _-_ratjetoe_-_ het volgende:
Tja, gokken op de inhaalactie van Xandra was beter geweest dan deze risicovolle actie, maar het is ook wel een ingewikkelde sport.
quote:Een bestuurslid was gaan kijken in Amsterdam, waar hij 'slecht gebouwde knapen, die nauwelijks konden schaatsenrijden, op een baan die op de meest onnauwkeurige wijze was uitgezet' zag. Er volgde een duidelijke conclusie: 'het tempo- en stuurloze rijden wekte ieders lachlust op. Het was een parodie op hardrijden, een propaganda tégen het hardrijden die belachelijk was.' .
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |