Voorzie je je achtertuin van camera's en een goed slot op de poort, komen ze via het plat dak je huis in. Krijg je als reactie: Had je die 1000 euro maar moeten besteden aan beveiling van de ramen op de eerste verdieping!! Eigen schuld.quote:Op dinsdag 17 februari 2026 10:38 schreef Red_85 het volgende:
Denken dat alles te koop is voor geld.
Ze doen dus aan omkoping. De bewoners zwijggeld betalen omdat ze weten dat er al gezeur gaat komen. En straks als alles uit de hand is gelopen, wassen in onschuld en denken dat alle schade al is afbetaald.
Pure mafia streken en corruptie. Zie hier hoe de asielindustrie werkt. Over de ruggen van de slachtoffers die weten dat ze gaan komen.
Welke partijen zijn dit?
Een raszuivere heb je niet voor dat geld.quote:Op dinsdag 17 februari 2026 11:20 schreef PzKpfw het volgende:
Genoeg voor een mooie grote waakhond in ieder geval.
Als ik iets vindt dat niet bewaakt wordt door een sterkere dan is dat van mij. Zo denkt toch iedere rijkere?quote:
Het blijft toch fascinerend om te zien dat Nederland en een groot deel van een heel continent vrijwillig bezig is om zichzelf helemaal naar de klote te laten gaan op cultureel en demografisch gebied. Omdat wij zogenaamd de 'morele plicht' hebben om deze mensen op te vangen en hiermee doelbewust onveiligheid en radicalisme importeren.quote:
Daar moeten we begrip voor hebben en rekening mee houden. Snap dat dan!!quote:Op dinsdag 17 februari 2026 11:44 schreef DeVerzamelaar het volgende:
[..]
Ze worden al bang wanneer je ze op de stoep tegemoet komt lopen met een kleine hont.
Toen ik nog studeerde en dus gebruik maakte van het OV zat de bus ook eens helemaal vol met kinderen van een aan de route gelegen AZC. Er stapte een blinde man met een blindengeleidehond de bus in. Grote paniek in de bus. Maar dit volk en hun cultuur schijnt compatibel met de westerse samenleving te zijn
1000 euro is ook gewoon een kutfooi voor veiligheid dingetjes aan huis.quote:Op dinsdag 17 februari 2026 11:57 schreef Gia het volgende:
[..]
Voorzie je je achtertuin van camera's en een goed slot op de poort, komen ze via het plat dak je huis in. Krijg je als reactie: Had je die 1000 euro maar moeten besteden aan beveiling van de ramen op de eerste verdieping!! Eigen schuld.
Goed plan!quote:Op dinsdag 17 februari 2026 12:40 schreef ootjekatootje het volgende:
¤24000,-
Genoeg voor een extra hek met slot om het AZC, vanaf 18:00 op slot doen.
Ja hier in de buurt ook eentje. Nog nooit gezeik met ze gehad behalve een paar die ik zie op de acute psychiatrie zo nu en dan.quote:Op dinsdag 17 februari 2026 10:51 schreef Dagoduck het volgende:
Woon al 15 jaar naast een AZC, nog nooit problemen mee/van gehad maar die ¤1000 wil ik ook wel!
Dan maar pitbull.quote:Op dinsdag 17 februari 2026 11:59 schreef Gia het volgende:
[..]
Een raszuivere heb je niet voor dat geld.
Dat hoeft ook niet, een bijtgrage uit het asiel volstaat.quote:Op dinsdag 17 februari 2026 11:59 schreef Gia het volgende:
[..]
Een raszuivere heb je niet voor dat geld.
Het is het COA! Nee, we moeten dit van het Rijk! Nee, de gemeenten zijn nu verantwoordelijk voor de lokale invulling!quote:Lange tijd wees Lochem vooral naar het COA. Het Centraal Orgaan opvang asielzoekers is verantwoordelijk voor begeleiding van personen in het azc, de veiligheid en het voorkomen van overlast. Ook was steeds het uitgangspunt: alle kosten liggen bij het Rijk en het COA.
Nu zegt het college van burgemeester en wethouders feitelijk: we zijn juridisch niet aansprakelijk, maar doen dit toch. ‘In het algemeen belang’, geeft het college aan. Juristen binnen de gemeente verschillen zelfs van mening over het risico op precedentwerking.
Niemand wil vuile handen maken, al die bestuurders zijn bang voor hun eigen baantje en etiketten 'racisme' en 'discriminatie' liggen altijd op de loer.quote:Op dinsdag 17 februari 2026 13:36 schreef saparmurat_niyazov het volgende:
Even los van deze specifieke maatregel vind ik dit ook zo'n gekmakende vorm van (gespeelde) onmacht, dat onophoudelijke gewijs naar elkaar.
[..]
Het is het COA! Nee, we moeten dit van het Rijk! Nee, de gemeenten zijn nu verantwoordelijk voor de lokale invulling!
Hou op met je gezeik en los de problemen op. Jullie hebben er toch allemaal een gezamelijk belang bij om het draagvlak voor zover dat nog niet onherstelbaar kapot is niet nog verder te vernielen? Stop dan met doorspelen van de verantwoordelijkheid naar elkaar, en werk samen om in ieder geval de excessen uit het systeem te snijden.
Omdat er nooit meer dan 24 huishoudens last van kunnen hebben natuurlijk. Top. Iedereen blij!quote:Maximaal 24 adressen kunnen aanspraak maken op maximaal 1000 euro
Misschien kunnen ze er een live spelshow van maken voor wie die 24 cadeaubonnen wint. Elke week mogen de dorpsbewoners een huishouden wegstemmen.quote:Op dinsdag 17 februari 2026 14:00 schreef fluitbekzeenaald2.0 het volgende:
[..]
Omdat er nooit meer dan 24 huishoudens last van kunnen hebben natuurlijk. Top. Iedereen blij!
Dan maar een roestige AK via igor.ru en 2 valse Rottweilersquote:Op dinsdag 17 februari 2026 10:49 schreef vosss het volgende:
[..]
Nee natuurlijk niet. Beetje fatsoenlijke sloten rondom zit je vlug op 1500 euro.
Gebruik het voor een burgerwacht.quote:Op dinsdag 17 februari 2026 14:00 schreef fluitbekzeenaald2.0 het volgende:
[..]
Omdat er nooit meer dan 24 huishoudens last van kunnen hebben natuurlijk. Top. Iedereen blij!
Terwijl een AZC gewoon vol zit met racisten die discriminatie roepen om alles wat ze niet zint.quote:Op dinsdag 17 februari 2026 13:50 schreef WheeledWarrior het volgende:
[..]
Niemand wil vuile handen maken, al die bestuurders zijn bang voor hun eigen baantje en etiketten 'racisme' en 'discriminatie' liggen altijd op de loer.
Night vision gogglesquote:Op dinsdag 17 februari 2026 14:07 schreef thedeedster het volgende:
[..]
Gebruik het voor een burgerwacht.
Het leger is al druk met het beveiligen van joodse scholen.quote:Op dinsdag 17 februari 2026 14:14 schreef torentje het volgende:
Men kan toch beter het leger 24/7 op iedere hoek van de straat bewapend op wacht zetten? Kost het de originele inwoners tenminste geen extra geld en de militairen doen iets nuttigs.
???????????????????quote:"Het gaat ook over hoe je samen met elkaar in harmonie kan leven", aldus wethouder Ria Leliveld, die haar plannen heeft opgeschreven in een nieuwe visie op de maatschappelijke ontwikkeling van de gemeente. Leliveld geeft de voorkeur aan opvangplekken in de buurt van voorzieningen, ondanks eventuele reacties uit de samenleving. "Of je onrust helemaal kan voorkomen weet ik niet, we merken wel dat mensen zich zorgen maken over bijvoorbeeld de drukte in het verkeer en de zorg", zegt de wethouder. "De belangen van inwoners hebben wel degelijk een plek. Die geluiden moeten ook geuit worden, dan kunnen we het gesprek aan gaan."
In het hoofdlijnenakkoord van PVV, VVD, NSC en BBB staat dat de Spreidingswet moet worden geschrapt. Lochem trekt zich daar, net als de andere Achterhoekse gemeenten, weinig van aan. 'Als gemeente Lochem vinden we een thuis bieden aan nieuwkomers een maatschappelijke verantwoordelijkheid’, staat in de nieuwe visie. ‘De vraag is niet óf wij onze bijdrage willen leveren, maar hoe.'
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |