Zat die daarna in je verrassingspakket?quote:Op zondag 15 februari 2026 19:28 schreef Domnivoor het volgende:
[..]
We hadden vorig jaar ook al een zeehond in de gracht.
Ja. Een paar jaar geleden.quote:Op zondag 15 februari 2026 19:28 schreef Aoibhin het volgende:
[..]
Oh ja dat is waar ook! En eerder ook al een keer volgens mij
Nee. Die zijn vegetarischquote:Op zondag 15 februari 2026 19:31 schreef marcb1974 het volgende:
[..]
Zat die daarna in je verrassingspakket?
Ah, daarom kon ik er al geen gerechten mee verzinnenquote:
quote:
Mijn parkiet weet dat wel, ze zei gelijk kogelvis toen ik het haar vroeg.quote:Op zondag 15 februari 2026 19:14 schreef chufi het volgende:
[..]
Parkieten weten niet wat fugu is, omdat fugu een soort Japanse vissen is die vaak gegeten wordt, maar ook zeer giftig kan zijn als het niet goed bereid is. Het is een delicatessen, maar alleen getrainde chef-koks moeten het klaarmaken vanwege de gevaarlijke gifstoffen in sommige delen van de vis. Parkieten hebben echter geen kennis van deze menselijke ingrediënten of gerechten, omdat hun dieet voornamelijk uit zaden, fruit en groenten bestaat.
Is toch gewoon algemene kennis dit ?quote:Op zondag 15 februari 2026 19:39 schreef Superbadeendje het volgende:
[..]
Mijn parkiet weet dat wel, ze zei gelijk kogelvis toen ik het haar vroeg.
Dan verkoop je toch gewoon de boot?quote:
dat fugu de kogelvis is ? Dat wist ik nietquote:Op zondag 15 februari 2026 19:44 schreef FreshFruit het volgende:
[..]
Is toch gewoon algemene kennis dit ?
Bekijk deze YouTube-videoquote:Op zondag 15 februari 2026 19:49 schreef marcb1974 het volgende:
[..]
Dan verkoop je toch gewoon de boot?
Zo leer je hier nog eens wat.quote:Op zondag 15 februari 2026 19:49 schreef chufi het volgende:
[..]
dat fugu de kogelvis is ? Dat wist ik niet
Ik wel.quote:Op zondag 15 februari 2026 19:49 schreef chufi het volgende:
[..]
dat fugu de kogelvis is ? Dat wist ik niet
quote:Op zondag 15 februari 2026 20:05 schreef ChocoFan het volgende:
Wie heeft die sneeuw besteld en stuur het eens terug.
Zo kwam ik er op 12 jarige leeftijd achter dat ik een andere vader had, er werd een naam omgeroepen en mijn moeder vloog woest op die dame af en had toen wat uit te leggen aan mij.quote:
Dat is vrij normaal in dit soort berichten. Maar wat een goed verhaal over je vader.quote:
Gelukkig lees ik niet veel van die berichten, zelfs ik wil dan gaan corrigeren.quote:Op zondag 15 februari 2026 20:21 schreef FreshFruit het volgende:
[..]
Dat is vrij normaal in dit soort berichten. Maar wat een goed verhaal over je vader.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |