Was helaas de langzaamste van de vier.quote:Op zaterdag 14 februari 2026 20:04 schreef Redefine het volgende:
Hopelijk kan Bos nog afsluiten met haar snelste run.
Eerst haar vriendin.quote:
Ik verwacht dat ze er binnenkort mee gaat stoppen eigenlijkquote:Op zaterdag 14 februari 2026 20:06 schreef Luctor.et.Emergo het volgende:
Over vier jaar opnieuw proberen.
Plek 13 is wel symbolisch voor deze Spelen voor haar.quote:
Daar vrees ik helaas ook voor.quote:Op zaterdag 14 februari 2026 20:07 schreef Faraday01 het volgende:
[..]
Ik verwacht dat ze er binnenkort mee gaat stoppen eigenlijk
Ik denk dat dit haar laatste jaar was ja. Jammer dat ze het niveau van de afgelopen jaren niet meer heeft kunnen halen, maar ontzettend knap om vijf jaar wereldtop te zijn in een sport waar Mevrouw van Zetten nog nooit heeft gehoord.quote:Op zaterdag 14 februari 2026 20:07 schreef Faraday01 het volgende:
[..]
Ik verwacht dat ze er binnenkort mee gaat stoppen eigenlijk
Jan?quote:
Ze mag nog een keer?quote:
Kimberly in de "NOS LIVE" uitvoeringquote:
Re sled.quote:
Als straf voor de wissel op de 1000 meter?quote:
En toch wel mooi op wereldkampioene en olympisch brons op je cv te kunnen zettenquote:Op zaterdag 14 februari 2026 20:08 schreef Mexicanobakker het volgende:
[..]
Ik denk dat dit haar laatste jaar was ja. Jammer dat ze het niveau van de afgelopen jaren niet meer heeft kunnen halen, maar ontzettend knap om vijf jaar wereldtop te zijn in een sport waar Mevrouw van Zetten nog nooit heeft gehoord.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |