SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.tl;dr
Mijn vriendin plaatste zich vorig jaar voor de Spelen, na jaren ellende en knokken, maar testte direct daarna positief op COVID-19 en kreeg na hersteld te zijn letterlijk op weg naar de Spelen een zwaar ongeluk: chauffeur dood, zij zwaargewond. Jaar lang hersteld, ze is - naast haar baan bij de lokale fietsenmaker - weer volop aan het trainen en gaat volgende maand meedoen aan het WK in Slovenië, met de Spelen van 2026 als uiteindelijk doel. Er is financiële hulp nodig om ons/haar te ondersteunen bij het hele traject richting die Spelen, dus voor de komende ruim drie jaar, en daar is een collega van haar een crowdfundingsactie voor gestart.
De FOK!-gemeenschap heeft haar kort na het ongeluk enorm gesteund, er stonden echt tig kaarten en chocolaatjes en kleinigheidjes en leuke dingen thuis, wat haar enorm goed heeft gedaan. Bij dezen dus nog een vraag om een klein beetje hulpHet zou voor FOK! natuurlijk ook leuk zijn als het lukt, want we zouden dan in 2026 iemand op de Spelen en in het olympisch dorp hebben die we - buiten haar wedstrijden om - als echte razende reporter in kunnen zetten om al onze prangende vragen te beantwoorden en smeuige nieuwtjes op te vangen!
De actie is hier te vinden:
https://www.gofundme.com/(...)he-spelen-na-ongeval
Hier zijn wat recente interviews te zien, inclusief filmpje:
https://www.gld.nl/nieuws(...)val-alsnog-waarmaken
https://www.rtvnunspeet.n(...)maar-niet-onmogelijk
En wat artikelen van een klein jaar geleden, kort na het ongeluk:
https://www.ad.nl/olympis(...)haar-leven~af2ead05/
https://nos.nl/artikel/24(...)n-door-zwaar-ongeluk
Zij gaat in elk geval verder met trainen, werken en nog meer integreren hier op de fraaie Veluwe (ze wilde het meest recente Omroep Gelderland-interview in het Nederlands doen, maar was toch net even te verlegen om het te proberen, hoewel haar Nederlands er inmiddels echt wel goed genoeg voor is!). Mocht er een klein beetje hulp komen: heel erg bedankt!
Een fijne dag en fijn weekeinde gewenst, iedereen
Bruna in actie in het Zwitserse Sparenmoos vorig jaar, het weekeinde waarin ze zich definitief kwalificeerde voor de Spelen:![]()
69quote:Op maandag 9 februari 2026 18:57 schreef heywoodu het volgende:
WE hebben een startlijst
Startnummer 69, om 09:32.15 uur is het zover! En, wat we al wisten, ze opent de Spelen voor Brazilië
Hbomax regelt dat voor je voor 11 euro voor een maandquote:Op maandag 9 februari 2026 19:09 schreef flipsen het volgende:
Half 6 morgenochtend hier, ik zou er bijna mijn bed voor uitkomen, ware het niet dat we hier 87 sportzenders hebben, maar geen enkele die de OWS uitzenft
Maar geldt dat ook in Argentinië?quote:Op maandag 9 februari 2026 19:12 schreef Faraday01 het volgende:
[..]
Hbomax regelt dat voor je voor 11 euro voor een maand
Ja hoorquote:Op maandag 9 februari 2026 19:23 schreef Hallojo het volgende:
Mogen we de medailles van Bruna bij Nederland optellen?
Ik weet zeker dat ze er morgen net zo veel gaat pakken als Nederland in het openingsweekeinde!quote:Op maandag 9 februari 2026 19:23 schreef Hallojo het volgende:
Mogen we de medailles van Bruna bij Nederland optellen?
Ik kijk eigenlijk nooit meer TV, behalve Netflix, dus ik ga zeker niet extra betalen. Maar hoop morgen hier wat videootjes te kunnen zien?quote:Op maandag 9 februari 2026 19:12 schreef Faraday01 het volgende:
[..]
Hbomax regelt dat voor je voor 11 euro voor een maand
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Tof, heb al een alarm ingeschakeld!quote:Op maandag 9 februari 2026 18:57 schreef heywoodu het volgende:
WE hebben een startlijst
Startnummer 69, om 09:32.15 uur is het zover! En, wat we al wisten, ze opent de Spelen voor Brazilië
Heel veel succes Bruna.quote:Op maandag 9 februari 2026 18:57 schreef heywoodu het volgende:
WE hebben een startlijst
Startnummer 69, om 09:32.15 uur is het zover! En, wat we al wisten, ze opent de Spelen voor Brazilië
Dan kan het slechtste spelen ooit topic weer los als ze niet bij de beste 70 eindigtquote:Op maandag 9 februari 2026 19:23 schreef Hallojo het volgende:
Mogen we de medailles van Bruna bij Nederland optellen?
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |