lekker gemakkelijk natuurlijk, je zou dr haast bnw gedachten bij krijgenquote:Op zaterdag 21 februari 2026 19:22 schreef Qarrad het volgende:
Prinsenvlag, Hitlergroet, jammer weer dit.
Als we dit soort figuren blijven zien bij die protesten, dan wordt het punt natuurlijk nooit ontvangen.
Het zijn allang geen incident meer maar een structureel probleem.quote:Op zaterdag 21 februari 2026 15:34 schreef RotatoR het volgende:
[ afbeelding ]
Deze wereldvreemde blanke progressiefjes en gristenen staan te POPELEN om verrijkt te worden.
Krijg je als bezuinigd op deskundige professionals waardoor die de tijd, middelen en menskracht niet krijgen om tijdig in te grijpen als iemand dreigt te ontsporen.quote:Op zaterdag 21 februari 2026 19:38 schreef TheStigsDutchCousin het volgende:
[..]
Het zijn allang geen incident meer maar een structureel probleem.
Het zijn gewetenloze communisten die dronken zijn van de macht. In de peilingen staan ze weer bovenaan dus ze weten dat ze onschendbaar zijn.quote:Op zaterdag 21 februari 2026 20:00 schreef FlippingCoin het volgende:
https://www.reddit.com/r/(...)t_in_lachen_uit_bij/
vind dit ook wel veelzeggend
Ronduit pervers. Je bent een ordinair proefdier.quote:Op zaterdag 21 februari 2026 18:27 schreef Cruzinats het volgende:
[..]
Het is dan ook ronduit kwaadaardig om de woningnood te misbruiken om je eigen idealistische experiment er doorheen te drukken. Jij wil een woning? Prima, maar dan wel samen in één gebouw met vierhonderd statushouders. Links wil blijkbaar alleen tekenen voor woningbouwplannen als daar ook de huisvestiging van asielzoekers in is mee opgenomen en dat mag je toch vrij eng vinden.
Helaas is dit waar het tegenwoordig op aankomt.quote:Op zaterdag 21 februari 2026 18:40 schreef Qarrad het volgende:
[..]
Lijkt erop dat deze twee zoiets aan het bekokstoven waren
[ x ]
Mooi instrument om eenieder die tegen is ook te framen.quote:Op zaterdag 21 februari 2026 19:26 schreef FlippingCoin het volgende:
[..]
lekker gemakkelijk natuurlijk, je zou dr haast bnw gedachten bij krijgen
Ik denk eerlijk gezegd dat je een beetje een achterhoedegevecht aan het voeren bent.quote:Op zaterdag 21 februari 2026 19:05 schreef Isdatzo het volgende:
[..]
Succes met een PVV-rechter vinden die daarin meegaat.
Het is niet de bedoeling dat je de vinger op de zere plek legt.quote:Op zaterdag 21 februari 2026 20:22 schreef Haags het volgende:
[ x ]
Als ze een hoofddoek hadden gedragen was er nu meer ophef geweest.
De kans dat dit een enorme ''how it started - how its going'' meme gaat worden is echt belachelijk groot.quote:Op zaterdag 21 februari 2026 15:34 schreef RotatoR het volgende:
[ afbeelding ]
Deze wereldvreemde blanke progressiefjes en gristenen staan te POPELEN om verrijkt te worden.
Het moet ook maar gewoon vies fout gaan.quote:Op zaterdag 21 februari 2026 21:26 schreef SpaceOddity het volgende:
[..]
De kans dat dit een enorme ''how it started - how its going'' meme gaat worden is echt belachelijk groot.
Let's go!
Zie je de krantenkoppen al?quote:Op zaterdag 21 februari 2026 20:22 schreef Haags het volgende:
[ x ]
Als ze een hoofddoek hadden gedragen was er nu meer ophef geweest.
Gevraagd aan Google-AI:quote:Op maandag 9 februari 2026 14:25 schreef Homey het volgende:
Nederland kent meer dan 1000 342 gemeenten, maar geen gemeente heeft een burgemeester van PVV, FvD of JA21.
En JA21 bestaat pas 5 jaar, er zijn nu eenmaal geen maandelijkse burgemeestersbenoemingen.quote:De PVV heeft in gemeenteraden vaak onvoldoende steun voor hun kandidaten en focust zich primair op landelijke politiek, wat benoeming tot burgemeester door de Kroon bemoeilijkt.
Dat er geen burgemeesters zijn die expliciet voor Forum voor Democratie (FvD) zijn benoemd, komt door een combinatie van het politieke systeem, lokale verhoudingen en de reputatie van de partij. Diverse kandidatenlijsten van FvD kwamen in opspraak vanwege de aanwezigheid van extreemrechtse kandidaten; verder hebben veel senatoren, Statenleden en lokale politici In de afgelopen jaren FvD verlaten, wat duidt op instabiliteit in de lokale afdelingen.
Die we niet hebben omdat er onder PVV-aanhangers 0 (nul) animo is voor de opleiding.quote:Op zaterdag 21 februari 2026 19:05 schreef Isdatzo het volgende:
Succes met een PVV-rechter vinden die daarin meegaat.
Ik zie trouwens bijna niemand met gezichtsbedekking.quote:Op zaterdag 21 februari 2026 15:19 schreef RotatoR het volgende:
[ x ]
Ach nu is demonstreren ineens geen heilig verklaard recht meer.
Dat niet alleen.quote:Op zaterdag 21 februari 2026 19:22 schreef Qarrad het volgende:
Prinsenvlag, Hitlergroet, jammer weer dit.
Als we dit soort figuren blijven zien bij die protesten, dan wordt het punt natuurlijk nooit ontvangen.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |