quote:Daar moeten straks 440 asielzoekers wonen, samen met 40 statushouders en zo'n 80 dak- en thuislozen. In hetzelfde pand moeten ook 105 starters op de woningmarkt en jongeren tussen de 18 en 27 jaar met een kwetsbare achtergrond gehuisvest worden.
Alsof ze bewust partijen als FvD voedingsbodem willen geven..quote:Ondertussen blijkt dat de bewoners straks niet vooraf worden gescreend.
Eigenlijk ligt het extreme standpunt in deze discussies bij de mensen die zonder zich over de consequenties druk te maken een complete eeuwenoude cultuur vervangen door een willekeurige verzameling mensen uit de Derde wereld. Daar voor pleiten en je voor inspannen is een extremistisch iets. Niet het willen behouden van je eigen identiteit en leefomgevingquote:Op zondag 8 februari 2026 15:46 schreef DeVerzamelaar het volgende:
[..]
De macht en invloed van de asielindustrie is in dit land dermate groot dat hier geen enkele gevolgen tegenover staan. Linkse partijen hebben in het verleden het recht op opvang en huisvesting zo wettelijk verankerd dat gemeenten volledig klem zitten en de belangen van de autochtone inwoners ondergeschikt geworden zijn t.o.v. de rechten van asielzoekers en statushouders. En dus zullen dit soort vergrijpen ook niet leiden tot consequenties.
Het is krom want je weet dat wanneer je als gemeenten dit soort mensen binnen gaat halen en huisvesten je willens en wetens aanrandingen, verkrachtingen, criminaliteit, inbraken en het lastigvallen van vrouwen op straat binnen haalt.
quote:Op zondag 8 februari 2026 15:42 schreef Kickinalfa het volgende:
Dit hadden ook gewoon woningen kunnen zijn voor 440 Nederlanders.
Zijn die nog over in Den Haag dan?quote:Op zondag 8 februari 2026 15:42 schreef Kickinalfa het volgende:
Dit hadden ook gewoon woningen kunnen zijn voor 440 Nederlanders.
Heeeeeel naief wensdenken vooral. De toestroom is al heel lang veel te groot om nog te behappen voor de woningmarkt, politie, zorg, onderwijs en officiele instanties die zouden moeten helpen en toezien op inburgering en dergelijke, maar men kan, mag of wil de instroom niet inperken. Dus dan maar samengooien met wat leken die door hetzelfde wanbeleid ook vaak weinig keuze hebben (starters op de woningmarkt hebben natuurlijk meestal helemaal geen verstand van het begeleiden van migranten), een beetje morrelen aan details die misschien een rolletje hebben gespeeld toen het bij eerdere soortgelijke projecten helemaal misging, en dan maar gokken (mede met de levens van de bewoners) dat het een soort van goed gaat. Gaat het niet goed, dan negeer je dat. Kun je het niet meer negeren, dan is het de schuld van iemand anders. Kun je de schuld niet bij iemand anders leggen, dan doe je alsof het nou ook weer niet zo heel erg is. Het zijn "incidenten" die je "betreurt", maar he: in elke stad vindt wel eens een verkrachting plaats, jammer maar helaas. Niets aan te doen!quote:Op zondag 8 februari 2026 16:14 schreef Straatcommando. het volgende:
[..]
[..]
Alsof ze bewust partijen als FvD voedingsbodem willen geven..
‘maar men kan, mag of wil de instroom niet inperken.’quote:Op zondag 8 februari 2026 16:39 schreef saparmurat_niyazov het volgende:
[..]
Heeeeeel naief wensdenken vooral. De toestroom is al heel lang veel te groot om nog te behappen voor de woningmarkt, politie, zorg, onderwijs en officiele instanties die zouden moeten helpen en toezien op inburgering en dergelijke, maar men kan, mag of wil de instroom niet inperken. Dus dan maar samengooien met wat leken die door hetzelfde wanbeleid ook vaak weinig keuze hebben (starters op de woningmarkt hebben natuurlijk meestal helemaal geen verstand van het begeleiden van migranten), een beetje morrelen aan details die misschien een rolletje hebben gespeeld toen het bij eerdere soortgelijke projecten helemaal misging, en dan maar gokken (mede met de levens van de bewoners) dat het een soort van goed gaat. Gaat het niet goed, dan negeer je dat. Kun je het niet meer negeren, dan is het de schuld van iemand anders. Kun je de schuld niet bij iemand anders leggen, dan doe je alsof het nou ook weer niet zo heel erg is. Het zijn "incidenten" die je "betreurt", maar he: in elke stad vindt wel eens een verkrachting plaats, jammer maar helaas. Niets aan te doen!
De EU denk ik. Immers, het fundament van de EU is het vrije verkeer van kapitaal, goederen én mensen. Dus alle binnengrenzen zijn verdwenen. Als je met een rubberboot de Griekse, Italiaanse of Spaanse kust bereikt (of een eilandje) dan ben je binnen. En dan blijf je binnen.quote:Op zondag 8 februari 2026 18:18 schreef Boca_Raton het volgende:
[..]
‘maar men kan, mag of wil de instroom niet inperken.’
Dit is de hamvraag. Wie oh wie zit hier achter? Ik zou er wat voor geven als ik het wist.
Zo'n extreem linkse politica uit frankrijk zei het van de week gewoon:"Puur als stemvee om de rechtse mensen weg te jagen.quote:Op zondag 8 februari 2026 18:18 schreef Boca_Raton het volgende:
[..]
‘maar men kan, mag of wil de instroom niet inperken.’
Dit is de hamvraag. Wie oh wie zit hier achter? Ik zou er wat voor geven als ik het wist.
Zeker waar.quote:Op zondag 8 februari 2026 18:27 schreef Kottnauer het volgende:
Omvolking gaat hard. Steeds harder is mijn indruk.
En is daar geen mouw aan te passen? Extra wetgeving?quote:Op zondag 8 februari 2026 18:31 schreef Kottnauer het volgende:
[..]
De EU denk ik. Immers, het fundament van de EU is het vrije verkeer van kapitaal, goederen én mensen. Dus alle binnengrenzen zijn verdwenen. Als je met een rubberboot de Griekse, Italiaanse of Spaanse kust bereikt (of een eilandje) dan ben je binnen. En dan blijf je binnen.
Dat lijkt me ook.quote:Op zondag 8 februari 2026 18:32 schreef Koortsdroom het volgende:
[..]
Zeker waar.
Maar het blijft vooral bij klagen op internet.
We mogen ook wel eens kritisch naar onszelf kijken. Ons volk is zwak. We laten het allemaal gebeuren. Geen massale demonstraties om te laten blijken dat we dit niet willen.
Ja, als wanneer het te laat is.
Of misschien doen we zo weinig omdat we -als we heel eerlijk tegen onszelf zijn- al weten dat het te laat is![]()
5-jarig wordt het niet. Veel meer.quote:Op zondag 8 februari 2026 18:28 schreef roos94 het volgende:
Hier in het kleine zierikzee afgelopen week een 5jarig noodopvang geopend voor 250 vluchtelingen. Waar is de ophef?
Oh ja, dat stemrechtquote:Op zondag 8 februari 2026 18:32 schreef ReplaR het volgende:
[..]
Zo'n extreem linkse politica uit frankrijk zei het van de week gewoon:"Puur als stemvee om de rechtse mensen weg te jagen.
Dit gaat niet over reguliere opvang maar over een gemengd wonen experiment.quote:Op zondag 8 februari 2026 18:28 schreef roos94 het volgende:
Hier in het kleine zierikzee afgelopen week een 5jarig noodopvang geopend voor 250 vluchtelingen. Waar is de ophef?
Dat is 1 van de rampzalige gevolgen van migratie, we geven niet alleen onze woningen weg, maar ook het stemrecht. Eigenlijk zou je stemrecht alleen door erven moeten kunnen verkrijgen, en niet door de vrijgevigheid van linkse politici.quote:Op zondag 8 februari 2026 18:32 schreef ReplaR het volgende:
[..]
Zo'n extreem linkse politica uit frankrijk zei het van de week gewoon:"Puur als stemvee om de rechtse mensen weg te jagen.
In elke vorm een slecht plan, tenzij het 1% asielzoeker is op 100 mensen.quote:Op zondag 8 februari 2026 16:34 schreef probeer het volgende:
Die verhoudingen lijken me verre van wenselijk. In deze vorm een slecht plan dus.
Mag natuurlijk niet....quote:Op zondag 8 februari 2026 19:23 schreef EttovanBelgie het volgende:
Niet screenen ook.
Echt, hoe ontiegelijk dom zijn deze mensen??
En dan zodra het fout gaat als eerste roepen dat we extreem-rechts niet in de kaart moeten spelen natuurlijk!quote:Op zondag 8 februari 2026 16:14 schreef Straatcommando. het volgende:
[..]
[..]
Alsof ze bewust partijen als FvD voedingsbodem willen geven..
Ik walg van neo-nazi's, schedelmeters, Trumpisme, MAGA, NVU, FvD en noem de hele bruine kliek maar op.quote:Op zondag 8 februari 2026 19:25 schreef Qarrad het volgende:
[..]
En dan zodra het fout gaat als eerste roepen dat we extreem-rechts niet in de kaart moeten spelen natuurlijk!
Dit soort konthoederij is wat dat in de kaart speelt.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |