Eens, en ze heeft natuurlijk ook gewoon de trainingen kunnen afwerken. Dus helemaal onmogelijk was het niet.quote:Op zondag 8 februari 2026 12:09 schreef Evenstar het volgende:
Dit kwam niet echt door haar knie als ik het zo zie, puur het poortje geraakt met haar rechterarm/stok.
Mag het misschien niet zeggen op dit moment naar ze mag ook wel eens nadenken wat ze nu alle atleten na haar aan doet met deze onverantwoorde start. Die hebben er ook jaren voor getraind en worden nu keihard genaaidquote:Op zondag 8 februari 2026 12:08 schreef heywoodu het volgende:
[..]
Ze zal bij de Spelen in 2034 de vlam wel mogen ontsteken in eigen land, lijkt me. Al dan niet in een rolstoel.
Dat zal altijd wel de meest legendarische val op de OS blijven door die wind waar die door gegrepen werd.quote:
Had beter diamant kunnen gebruiken.quote:
Het gaat meer om dat je jezelf dan makkelijker zwaarder kunt blesseren als je op die plek al problemen hebt. Houd je altijd natuurlijk.quote:Op zondag 8 februari 2026 12:10 schreef H.Vviv het volgende:
[..]
Eens, en ze heeft natuurlijk ook gewoon de trainingen kunnen afwerken. Dus helemaal onmogelijk was het niet.
Gelukkig is het niet in de USA anders is ze meteen failliet zonder verzekeringquote:
In 2034 is er net zoveel over van de VS als van de knie van Vonn.quote:Op zondag 8 februari 2026 12:08 schreef heywoodu het volgende:
[..]
Ze zal bij de Spelen in 2034 de vlam wel mogen ontsteken in eigen land, lijkt me. Al dan niet in een rolstoel.
Daar zelfs nog derde.quote:Op zondag 8 februari 2026 12:10 schreef H.Vviv het volgende:
[..]
Eens, en ze heeft natuurlijk ook gewoon de trainingen kunnen afwerken. Dus helemaal onmogelijk was het niet.
Of Hermann Maier.quote:Op zondag 8 februari 2026 12:09 schreef franklop het volgende:
[..]
Zelfde als Tomba (?) Die in Nagano in de hekken vloog
Maier toch? Won daarna nog wel goud op dezelfde Spelen, geloof ikquote:Op zondag 8 februari 2026 12:09 schreef franklop het volgende:
[..]
Zelfde als Tomba (?) Die in Nagano in de hekken vloog
Ali vibes (ook al is die natuurlijk wel een paar gradaties hoger qua legende)quote:Op zondag 8 februari 2026 12:08 schreef heywoodu het volgende:
[..]
Ze zal bij de Spelen in 2034 de vlam wel mogen ontsteken in eigen land, lijkt me. Al dan niet in een rolstoel.
Ja die was 10 minuten terug al weg.quote:
Oh ja? Die helikopter circuleert anders heel wat hoor!quote:
verquote:Op zondag 8 februari 2026 12:13 schreef Dale__Cooper het volgende:
In hoeverre kunnen de omstandigheden in 20 minuten veranderen?
Het is te hopen dat ze niet naar een privékliniek wordt gebracht.quote:Op zondag 8 februari 2026 12:11 schreef RipCity het volgende:
[..]
Gelukkig is het niet in de USA anders is ze meteen failliet zonder verzekering
quote:Op zondag 8 februari 2026 12:14 schreef Remco het volgende:
Ik zou nog liever van die piste afgaan dan onder zo'n helicopter te hangen.
Dit jaquote:Op zondag 8 februari 2026 12:08 schreef Szura het volgende:
Sta je dan een halfuur te wachten omdat een diva zo nodig met een kapotte knie naar beneden moest
Jeetje je kijkt dus voor de crashes net als bij wielrennen?quote:Op zondag 8 februari 2026 12:14 schreef RipCity het volgende:
leuk dat ze niet wegzappen zoals ze dat bij veel andere sporten doen na een crash. Vind deze heli actie wel leuk te zien.
Ja echt he, ik schijt bijna in mijn broek als ik het zie. Liever halfdood in coma dan met een gebroken been ofzo, dan heb je het tenminste niet door.quote:Op zondag 8 februari 2026 12:14 schreef Remco het volgende:
Ik zou nog liever van die piste afgaan dan onder zo'n helicopter te hangen.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |