Zou wel heel bizar zijn als die, net als Paes, niet komt.quote:Op zondag 1 februari 2026 18:49 schreef Black-Death het volgende:
Daar is het eerste poesbericht. Zinchenko.
Die hadden we al.quote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op zondag 1 februari 2026 19:06 schreef Wienerschnitzels het volgende:
[..]
Die hadden we al.Zelfverklaard telt niet.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Als ie hem maar in z’n broek houdt in het bijzijn van anderen.quote:
We hadden al 3 punten voor moeten staan op Feyenoordquote:Op zondag 1 februari 2026 18:50 schreef DombohetOlifantje1 het volgende:
Ajax pakt wel door voor plaats 2.
Alvast gefeliciteerd
Dat laatste geldt toch voor elke amateur die tegen een prof speelt? In vergelijking met een zaterdagamateur is Johnny van Beukering nog Messi-achtig.quote:Op zondag 1 februari 2026 19:45 schreef BehoorlijkKritisch het volgende:
Zinchenko terug in Nederland, leuk! Fijne en vriendelijke gozer en inmiddels ook een bak ervaring. Was in zijn PSV tijd bevriend met een maat van me. Heb toen nog een keer met hem op het veld gestaan, niet te doen hoe goed die gozer aan de bal is.
Ajax komt wel weer bovendrijven, ala trainer vermoed ik toch een spanjaard.quote:Op zondag 1 februari 2026 20:30 schreef Elan het volgende:
Ajax komt wel goed die kopen ervaren krachten, daadwerkelijk getalenteerde spelers en jullie hebben een aantal uitstekende jeugdproducten.
Volgend seizoen zal het weer ouderwets spannend worden tussen Ajax en PSV voor de titel. Mits er een fatsoenlijke trainer komt. Zie Schreuder dat wel worden (Dick)
Zou Beuker dit nu gewoon op eigen initiatief doen? Of met Jordi over zijn schouder? Of met de niet bestaande scouting?quote:Op zondag 1 februari 2026 21:13 schreef Black-Death het volgende:
Ajax en Sano zouden akkoord zijn. De vraag is alleen of Ajax eruit komt met NEC.
Jordi is per vandaag in dienst van Ajax.quote:Op zondag 1 februari 2026 21:21 schreef HarryDePizzaBakker1 het volgende:
[..]
Zou Beuker dit nu gewoon op eigen initiatief doen? Of met Jordi over zijn schouder? Of met de niet bestaande scouting?
De hoofdscout is weg, niet de hele scouting.quote:Op zondag 1 februari 2026 21:21 schreef HarryDePizzaBakker1 het volgende:
Of met de niet bestaande scouting?
Of ze het PSV lastig kunnen maken is nog even de vraag, maar in beginsel zijn ze Feyenoord wel weer voorbij jaquote:Op zondag 1 februari 2026 20:30 schreef Elan het volgende:
Ajax komt wel goed die kopen ervaren krachten, daadwerkelijk getalenteerde spelers en jullie hebben een aantal uitstekende jeugdproducten.
Volgend seizoen zal het weer ouderwets spannend worden tussen Ajax en PSV voor de titel. Mits er een fatsoenlijke trainer komt. Zie Schreuder dat wel worden (Dick)
Dat is ook niet heel lastig natuurlijkquote:Op zondag 1 februari 2026 22:36 schreef De_Pel het volgende:
[..]
Of ze het PSV lastig kunnen maken is nog even de vraag, maar in beginsel zijn ze Feyenoord wel weer voorbij ja
Het gras opvreten.quote:Op maandag 2 februari 2026 07:17 schreef manny het volgende:
Heel erg ons best doen op het trainingsveld deze week. Dat eerst maar eens.
En fatsoenlijk plan uitdenken.
En dan maar verrassen in Alkmaar.
Toch zie je dan hoewel er wel degelijk van een trainer afhangt. Als Feyenoord niet die clown van een Van Persie had aangesteld, was het waarschijnlijkk ook stukken beter geweest. Idem met domme Sjon. Je zag wat Farioli er vorig jaar uithaalde, en de selecties van dit en vorig seizoen bij Ajax verschillen niet wezenlijk.quote:Op zondag 1 februari 2026 22:36 schreef De_Pel het volgende:
[..]
Of ze het PSV lastig kunnen maken is nog even de vraag, maar in beginsel zijn ze Feyenoord wel weer voorbij ja
Die is wel tactisch onderlegd, John en Robin duidelijk niet en misschien nog wel belangrijker hij kende de beperkingen van z'n spelers.quote:Op maandag 2 februari 2026 08:51 schreef Black-Death het volgende:
[..]
Toch zie je dan hoewel er wel degelijk van een trainer afhangt. Als Feyenoord niet die clown van een Van Persie had aangesteld, was het waarschijnlijkk ook stukken beter geweest. Idem met domme Sjon. Je zag wat Farioli er vorig jaar uithaalde, en de selecties van dit en vorig seizoen bij Ajax verschillen niet wezenlijk.
En nee, het spel onder Farioli was niet best, maar de resultaten waren tot op zekere hoogte acceptabel.
Denk dat de selectie dit seizoen een stuk beter is dan onder Farioli.quote:Op maandag 2 februari 2026 08:51 schreef Black-Death het volgende:
[..]
Toch zie je dan hoewel er wel degelijk van een trainer afhangt. Als Feyenoord niet die clown van een Van Persie had aangesteld, was het waarschijnlijkk ook stukken beter geweest. Idem met domme Sjon. Je zag wat Farioli er vorig jaar uithaalde, en de selecties van dit en vorig seizoen bij Ajax verschillen niet wezenlijk.
En nee, het spel onder Farioli was niet best, maar de resultaten waren tot op zekere hoogte acceptabel.
Elke speler steeg gewoon boven zichzelf uit vorig seizoen (op Brobbey na). Alleen dat vind ik al een teken van een goede trainer. En natuurlijk de meesterzet om van Baas een centrale verdediger te maken. Zelfs Youri zelf had dat niet verwacht.quote:Op maandag 2 februari 2026 09:34 schreef papert het volgende:
[..]
Denk dat de selectie dit seizoen een stuk beter is dan onder Farioli.
Al had Farioli natuurlijk nog wel de beschikking over Henderson.
Zo'n wedstrijd als gisteren, waarbij je 0-2 voorkomt, was onder Farioli gewoon een hele saaie en slechte tweede helft geworden. Maar wel eentje waarbij Excelsior minder grote kansen had gekregen, en niet gelijk had gemaakt.
Kijk alleen al naar Porto hoe goed die jongen is, heeft het systeem nog verder geperfectioneerd dat een doelpunt scoren tegen Porto al een klein wonder is.quote:Op maandag 2 februari 2026 09:57 schreef Simmertje het volgende:
[..]
Elke speler steeg gewoon boven zichzelf uit vorig seizoen (op Brobbey na). Alleen dat vind ik al een teken van een goede trainer. En natuurlijk de meesterzet om van Baas een centrale verdediger te maken. Zelfs Youri zelf had dat niet verwacht.
quote:NEC zou nieuw bod van Ajax op Sano hebben afgeslagen
Ajax schijnt ondanks de houding van NEC een nieuw bod te hebben uitgebracht op uitblinker Kodai Sano. Dit keer zou het gaan om een bod van 12,5 miljoen euro plus bonussen en een doorverkooppercentage. Maar net als bij het vorige bod, dat 10 miljoen euro en de diensten van Ahmetcan Kaplan bedroeg, schijnt NEC nee te hebben gezegd. Ajax zou later vandaag nog met een ultiem bod komen. (Bron: De Telegraaf)
quote:Ajax lijkt ook naast JP Chermont te grijpen
De nieuwe technisch directeur Jordi Cruijff beleeft sowieso drukke eerste dagen bij Ajax. De club schijnt al langer achter de Braziliaanse rechtsback JP Chermont aan te zitten, maar hij lijkt deze winter niet naar Amsterdam te komen. Zijn club Santos wil hem niet verhuren met een optie tot koop. Cruijff denkt dat hij de koopsom van 3 miljoen euro beter kan besteden in de laatste twee dagen van deze transferperiode. (Bron: De Telegraaf)
Behalve Kees Smit dan.quote:Op maandag 2 februari 2026 10:56 schreef Simmertje het volgende:
Verder dan 12,5 miljoen moet je ook echt niet gaan voor Sano. Leuke speler, maar geen enkele speler buiten de top 3 is 20 miljoen waard.
Volgens mij moet Zinchenko daar gewoon gaan spelen.quote:Op maandag 2 februari 2026 10:55 schreef Jaeger85 het volgende:
Maar komt er nog een nummer 6 of maken we het seizoen af met matige Regeer?
Wat is er zo speciaal aan Kees Smit?quote:
Die speelt dit weekend tegen Ajax natuurlijk weer een wereldpotquote:Op maandag 2 februari 2026 11:02 schreef Simmertje het volgende:
[..]
Ik heb die man al weken weinig speciaals zien doen om eerlijk te zijn.
Dacht dat hij voornamelijk was gehaald voor linksback zodat we eindelijk die matige Wijndal kunnen banken.quote:Op maandag 2 februari 2026 10:58 schreef Black-Death het volgende:
[..]
Volgens mij moet Zinchenko daar gewoon gaan spelen.
Die is toch voor linksback, ipv Wijndal.quote:Op maandag 2 februari 2026 10:58 schreef Black-Death het volgende:
[..]
Volgens mij moet Zinchenko daar gewoon gaan spelen.
Ieder talent heeft weleens een vormdip. Door zijn potentie heeft de Europese top interesse in hem en is hij zeker wel 20+ miljoen waard.quote:Op maandag 2 februari 2026 11:02 schreef Simmertje het volgende:
[..]
Ik heb die man al weken weinig speciaals zien doen om eerlijk te zijn.
Altijd gezeik met die clubs staan wel met het handje klaar voor een deel van de Champions League gelden.quote:Op maandag 2 februari 2026 13:22 schreef Wienerschnitzels het volgende:
Gewoon Kaplan terughalen als ze moeilijk blijven doen daar en stoppen met iedere andere vorm van verhuur aan NEC voor de komende jaren.
Grote bek omdat Boekhoorn toch wel bijlapt als ze er financieel weer een puinhoop van maken.quote:Op maandag 2 februari 2026 13:46 schreef Wotte het volgende:
[..]
Altijd gezeik met die clubs staan wel met het handje klaar voor een deel van de Champions League gelden.
ZIEDENDquote:Op maandag 2 februari 2026 12:49 schreef marcb1974 het volgende:
NEC is boos, geen sano
En terecht dat nec boos is als dit klopt.
Boeiend.quote:Op maandag 2 februari 2026 12:49 schreef marcb1974 het volgende:
NEC is boos, geen sano
En terecht dat nec boos is als dit klopt.
"Hij gaat zeker niet naar Ajax" lijkt me van Van Schaik sowieso geen handige uitspraak, beetje Calimero en potentiele munitie voor een arbitragezaak. NEC mag blij zijn dat Sano een Japanner is die van nature niet op zoek zijn naar conflicten.quote:Op maandag 2 februari 2026 12:49 schreef marcb1974 het volgende:
NEC is boos, geen sano
En terecht dat nec boos is als dit klopt.
Zo werkt dat nu eenmaal. Niemand gaat zijn goede spelers op dag 1 van de transfermarkt verkopen voor iets anders dan de hoofdprijs.quote:Op maandag 2 februari 2026 13:50 schreef WheeledWarrior het volgende:
[..]
Ook lekker alles op het laatst willen doen genot.
Daar kun je inderdaad wel weer de vraagtekens bij zetten ja, al zal het nu wel weer komen omdat Cruyff formeel gisteren pas is begonnen. Maar Kroes en Beuker zijn al 8 maanden op zoek naar een nieuwe 6quote:Op maandag 2 februari 2026 13:50 schreef WheeledWarrior het volgende:
[..]
Ook lekker alles op het laatst willen doen genot.
En omdat alles clubs wachten tot het laatste moment. Ze waren al lang bezig, maar clubs willen eerst een vervanger, etcetc. Blijft jammerlijk dat dit gezien wordt als iets wat alleen Ajax overkomt.quote:Op maandag 2 februari 2026 13:54 schreef TheVulture het volgende:
[..]
Daar kun je inderdaad wel weer de vraagtekens bij zetten ja, al zal het nu wel weer komen omdat Cruyff formeel gisteren pas is begonnen. Maar Kroes en Beuker zijn al 8 maanden op zoek naar een nieuwe 6
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |