quote:Op donderdag 29 januari 2026 14:41 schreef Mubassie het volgende:
[..]
Een zieke obsessie is wat ver gezocht, maar dat er afgegeven wordt op islam heeft natuurlijk zijn redenen. En die zijn inmiddels wel meer dan terecht.
Dat er partijen zijn die hen continu de hand boven het hoofd houden vind ik onbegrijpelijk.
Och gossie, nog meer gejankquote:Op donderdag 29 januari 2026 14:47 schreef Elan het volgende:
[..]
Pot, ketel.
Jij bent zelf degene die constant wegloopt als het ook maar een klein beetje inhoudelijk dreigt te worden. Door op de user te spelen of over islamietjes te beginnen.
Twijfelde aan de lezing van die meiden maar nu weet ik zeker dat ze gelijk hebben. Die agent spoort echt niet, hij wil niet gefilmd worden maar dat mag gewoon op de openbare wegquote:Op donderdag 29 januari 2026 14:45 schreef voetbalmanager2 het volgende:
[..]
Hij gaat gewoon door met dezelfde agent te bedreigen, beledigen en te demoniseren:
[ x ]
Hihaho een struisvogel, lachen gieren brullenquote:Op donderdag 29 januari 2026 14:54 schreef RamboDirk het volgende:
[ afbeelding ]
Een beeldschets van user @:Elan
@:zipportal
Waar heb jij vandaag last van? je komt ontzettend kribbig over.quote:Op donderdag 29 januari 2026 14:59 schreef Elan het volgende:
[..]
Hihaho een struisvogel, lachen gieren brullen![]()
![]()
Jij hebt al jaren niks bij te dragen behalve een hele reeks aan infantiele gifjes.
Misschien kunnen die klotegifjes eens volledig in de ban in NWS @:Straatcommando.
Van jou en je constante stroom aan klotegifjes.quote:Op donderdag 29 januari 2026 15:03 schreef RamboDirk het volgende:
[..]
Waar heb jij vandaag last van? je komt ontzettend kribbig over.
Hij mocht er niet op vannacht - dan krijg je dit 🤩quote:Op donderdag 29 januari 2026 15:03 schreef RamboDirk het volgende:
[..]
Waar heb jij vandaag last van? je komt ontzettend kribbig over.
Een gifje zegt meer dan duizend woorden.quote:Op donderdag 29 januari 2026 15:03 schreef Elan het volgende:
[..]
Van jou en je constante stroom aan klotegifjes.
Draagt allemaal niet zoveel bij aan de discussie he ouwe pik?
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op donderdag 29 januari 2026 15:05 schreef RamboDirk het volgende:
[..]
Een gifje zegt meer dan duizend woorden.In het brein van een kleuter, wellicht.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.blablablabla
Ja, dat hebben we gezien tijdens corona. Ik kan me herinneren dat er eentje bijna dwars door midden werd gespoten door een straal uit een waterkanon. Denk dat die wel iets harder aankomt dan een lange lat.quote:Op donderdag 29 januari 2026 14:26 schreef Red_85 het volgende:
[..]
Vorige deel. Werd gisteren gelinkt toen iemand dacht te melden dat blanke vrouwen niet zo behandeld zouden worden als ze zich irritant zouden gedragen.
Als in janken bij een mod; zij zijn groot en ikke ben klein en dat is helemaal niet eerlijk. Zo iets?quote:Op donderdag 29 januari 2026 15:07 schreef Elan het volgende:
[..]
In het brein van een kleuter, wellicht.
Er zit altijd nog meer intelligentie in een kleuterbrein dan een struisvogelbrein.quote:Op donderdag 29 januari 2026 15:07 schreef Elan het volgende:
[..]
In het brein van een kleuter, wellicht.
Was in eindhoven idd. En starhoppertje lachen op diegene die een schedelbasisfractuur had. En maar blijven verzinnen waarom het terecht was waarom diegene op 5 meter afstand tegen een muur aangespoten werd terwijl diegene daar wel gewoon liep.quote:Op donderdag 29 januari 2026 15:08 schreef Hathor het volgende:
[..]
Ja, dat hebben we gezien tijdens corona. Ik kan me herinneren dat er eentje bijna dwars door midden werd gespoten door een straal uit een waterkanon. Denk dat die wel iets harder aankomt dan een lange lat.
Alleen kennelijk weinig sociale intelligentie. Een struisvogel duwt geen irritante kleurboekjes in je gezicht. En daarna nog drie keer als je aangeeft er eigenlijk geen behoefte aan te hebben.quote:Op donderdag 29 januari 2026 15:12 schreef RamboDirk het volgende:
[..]
Er zit altijd nog meer intelligentie in een kleuterbrein dan een struisvogelbrein.
Doet dirk niet, je hebt ook gewoon simpelweg de keuze om niet te kijken.quote:Op donderdag 29 januari 2026 15:24 schreef Elan het volgende:
[..]
Alleen kennelijk weinig sociale intelligentie. Een struisvogel duwt geen irritante kleurboekjes in je gezicht. En daarna nog drie keer als je aangeeft er eigenlijk geen behoefte aan te hebben.
Berisping Medaillequote:Op donderdag 29 januari 2026 15:31 schreef Sjemmert het volgende:
Als je denkt dat deze agent een berisping gaat krijgen zul je van een koude kermis thuiskomen denk ik.
Die vrouw belemmerd de agent in zijn werk en negeert ambtelijke bevelen. Zou me niets verbazen als ze daar nog een proces verbaal voor aan haar broek krijgt.
Als agent hier een berisping voor gaat krijgen....dan zijn agenten wel langzaamaan vogelvrij.quote:Op donderdag 29 januari 2026 15:31 schreef Sjemmert het volgende:
Als je denkt dat deze agent een berisping gaat krijgen zul je van een koude kermis thuiskomen denk ik.
Die vrouw belemmerd de agent in zijn werk en negeert ambtelijke bevelen. Zou me niets verbazen als ze daar nog een proces verbaal voor aan haar broek krijgt.
Nou ja, vergelijk de hoofddoekjes maar eens met 25 jaar geleden. Dat is het mooie van zichtbare tekenen.quote:Op donderdag 29 januari 2026 12:04 schreef Elan het volgende:
[..]
Want mensen met een bepaalde culturele achtergrond kunnen niet veranderen en naarmate ze hier langer zijn beter integreren? Eens een kutmarokkaan altijd een kutmarokkaan wollah.
Heb je die andere aanhouding van hem overigens nog bekeken? in post #185quote:Op donderdag 29 januari 2026 15:53 schreef RamboDirk het volgende:
Als agent hier een berisping voor gaat krijgen....dan zijn agenten wel langzaamaan vogelvrij.
Waarom zou je dan in godsnaam nog agent worden?
Wordt tijd dat agenten eens wat meer van zich afbijten. Ik zie niks bijzonders eigenlijk.quote:Op donderdag 29 januari 2026 15:57 schreef Tengano het volgende:
[..]
Heb je die andere aanhouding van hem overigens nog bekeken? in post #185
Moet je hem wel eerst quoten om bij die link te kunnen trouwens.
Deze dus:
https://twitter.com/r_abukhuzaymah/status/2016831372682240479
Die vind je onderin die tweet die hij daar geplaatst is als voorbeeld hoe deze agent in een andere situatie zo'n varkentje (no pun intended) wast.
Als hij in Utrecht niet meer welkom is, mag hij bij mij wijkagent wordenquote:Op donderdag 29 januari 2026 16:00 schreef RamboDirk het volgende:
Wordt tijd dat agenten eens wat meer van zich afbijten. Ik zie niks bijzonders eigenlijk.
De rokjes op Urk zijn ook nog steeds onder de knie, maar je kunt als homo wel een kapperszaak hebben. Zie niet zo goed hoe religieuze uitingen qua kleding symbool zouden moeten staan voor intolerantie. Laat staan crimineel gedrag.quote:Op donderdag 29 januari 2026 15:56 schreef Sherlock_Holmes het volgende:
[..]
Nou ja, vergelijk de hoofddoekjes maar eens met 25 jaar geleden. Dat is het mooie van zichtbare tekenen.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |