Lief! Maar je hebt het ontbreken van mijn ruggengraat gemist. Ik blijf toch😉. Meeschrijven doe ik naar mijn idee ook al minder. Dat komt ook doordat ik niet bij AM, DBM en HVK kijk.quote:Op zaterdag 24 januari 2026 14:06 schreef Gooischevrouw het volgende:
[..]
@:JaNeeDan ik ga je missen! Ik las je altijd erg graag. Ik heb hetzelfde hoor, volg nagenoeg niemand meer, maar vind het leuk om soms hier nog een beetje bij te lezen maar dat wordt ook steeds minder omdat ik het steeds minder gezellig vind in dit topic! Het ga je goed, en bedankt voor de leuke conversaties die we hebben gehad ❤
En al die volwassenen en kinderen hebben natuurlijk allemaal toestemming gegeven om op Judith haar instagram te staan voor altijd.quote:Op zaterdag 24 januari 2026 15:01 schreef DeEnigeEchteLouca het volgende:
Toch fijn voor bob dat hij eerste is.. scheelt weer een meltdown 👌 zou een ander kindje hem nu ook kwaad hebben aangekeken
Aso gedragquote:Op zaterdag 24 januari 2026 15:05 schreef WinnieWana het volgende:
[..]
En al die volwassenen en kinderen hebben natuurlijk allemaal toestemming gegeven om op Judith haar instagram te staan voor altijd.
Judith is er zelf niet eens bij Bob is bij haar zus, die is dus al net zo.quote:Op zaterdag 24 januari 2026 15:05 schreef WinnieWana het volgende:
[..]
En al die volwassenen en kinderen hebben natuurlijk allemaal toestemming gegeven om op Judith haar instagram te staan voor altijd.
Yeah fijn! Klopt ik ben niet verder gekomen dan jouw bericht 😂 maar heel fijn dat je blijft, je hoeft niet mee te kijken, je wordt vanzelf bijgepraat in dit topic. Ik kijk zelden nog bij iemand (muv de op één hand te tellen momfluencers die ik volg).quote:Op zaterdag 24 januari 2026 14:23 schreef JaNeeDan het volgende:
[..]
Lief! Maar je hebt het ontbreken van mijn ruggengraat gemist. Ik blijf toch😉. Meeschrijven doe ik naar mijn idee ook al minder. Dat komt ook doordat ik niet bij AM, DBM en HVK kijk.
Als de afwezige oma? De doodgezwegen oma? De hoera een nieuwe generatie om uit te buiten oma?quote:Op zaterdag 24 januari 2026 15:10 schreef Rimboequeen het volgende:
OMG, AM is al aan het bedenken hoe ze zich als oma gaat opstellen.
Zo doe ik het nu ook, hoewel ik de berichten over AM, DBM en HVK ook oversla.quote:Op zaterdag 24 januari 2026 16:00 schreef Gooischevrouw het volgende:
[..]
Yeah fijn! Klopt ik ben niet verder gekomen dan jouw bericht 😂 maar heel fijn dat je blijft, je hoeft niet mee te kijken, je wordt vanzelf bijgepraat in dit topic. Ik kijk zelden nog bij iemand (muv de op één hand te tellen momfluencers die ik volg).
Inderdaad, vandaag is het creamy dagquote:Op zaterdag 24 januari 2026 16:49 schreef Lalaland79 het volgende:
En dan gaan we nu allemaal reclames krijgen waarin de creamy bodyweare wordt gepromoot en dat de naam is veranderd naar cfab. In 3,2,1...
Je zal maar eens ‘gewoon’ tweede worden 🤦♀quote:Op zaterdag 24 januari 2026 15:27 schreef Mallorcameisje het volgende:
En Judith moet ook nog even benoemen dat B 2e werd máár hij U8 doet en er 3 kinderen U9 meedoen. Én het jongetje dat eerste werd liep in een andere serie 🤦🏼♀
Daar moet je dan ook maar geld voor hebbenquote:Op zaterdag 24 januari 2026 12:55 schreef Muisjeruisje het volgende:
Wat kletst AM nu weer allemaal over leren paardrijden? Dat het een opvoedmaalpijl is waar je je hele leven plezier van hebt net als zwemles en autorijden?! Raar mens
Maar het zit nog wel steeds geweldig? Nog steeds de favoriet van iedereen?quote:Op zaterdag 24 januari 2026 16:49 schreef Lalaland79 het volgende:
En dan gaan we nu allemaal reclames krijgen waarin de creamy bodyweare wordt gepromoot en dat de naam is veranderd naar cfab. In 3,2,1...
Als ik m’n kinderen jarenlang stelselmatig zou uitbuiten en exploiteren zou ik me toch vooral zorgen maken of ik niet de-oma-waar-we-geen-contact-meer-mee-hebben zou worden 😬quote:Op zaterdag 24 januari 2026 16:08 schreef rebel-angel het volgende:
[..]
Als de afwezige oma? De doodgezwegen oma? De hoera een nieuwe generatie om uit te buiten oma?
Interessant die oceancleanup! Gelijk even gevolgdquote:Op zaterdag 24 januari 2026 14:16 schreef Lalaland79 het volgende:
Voor de moestuin liefhebbers onder ons. De_kleine_boerderij_0516. Gaat over het runnen van een sociale voedseltuin.
(En geen influencer maar wel erg fijn om te zien, theoceancleanup. Hoe ze bezig zijn om oceanen etc weer plastic vrij te krijgen)
Eigenlijk laat ze zien dat ze alleen de 1e plek accepteert. Altijd dat gemaarquote:Op zaterdag 24 januari 2026 15:27 schreef Mallorcameisje het volgende:
En Judith moet ook nog even benoemen dat B 2e werd máár hij U8 doet en er 3 kinderen U9 meedoen. Én het jongetje dat eerste werd liep in een andere serie 🤦🏼♀
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |