Klopt. En volgens mij enkele weken erna had ze een rolstoel. 😬 Ik denk nog steeds allemaal in scène gezet voor het UWV.quote:Op donderdag 8 januari 2026 23:11 schreef Maremare het volgende:
[..]
Ja die is zeker al heel oud. Kan me nog wel herinneren dat ze dat filmpje deelde en zich schaamde voor de zooi. Volgens mij zaten we ons toen ook nog allemaal te verbazen dat ze zonder problemen achter die monteur twee trappen op liep.
Nou dan mag Debbie wel vrezen🤣quote:Op donderdag 8 januari 2026 23:17 schreef Hocuspocus2 het volgende:
[..]
Dat wordt alleen gedaan n.a.l. van een fraudemelding die het onderzoeken waard is. Niet zo maar 😉. Dat mag überhaupt niet.
Nee dacht ik ook al aan.. alleen een humeurige Julia die niet in beeld wil maar vervolgens er alles aan doet om wel in beeld te komenquote:Op donderdag 8 januari 2026 23:19 schreef Hocuspocus2 het volgende:
Hebben we Rens nog gezien de laatste tijd?
Ik kan je alleen maar vertellen dat het niet mag en dat dat ongetwijfeld ook niet terug te vinden is in je dossier. Verder hou ik het hierbij.quote:Op donderdag 8 januari 2026 23:19 schreef Beertjeteddy het volgende:
[..]
Ik heb nooit een fraudemelding aan mijn broek gehad en toch hebben ze op mijn LinkedIn gekeken waar ik niks meer mee deed.dus jazeker kijken ze erna. En weetje, van mij mogen ze. Ik heb niks te verbergen.
Uiteraard, maximaal aandikken.quote:Op donderdag 8 januari 2026 23:21 schreef Beertjeteddy het volgende:
[..]
Klopt. En volgens mij enkele weken erna had ze een rolstoel. 😬 Ik denk nog steeds allemaal in scène gezet voor het UWV.
Het zal niet de eerste of laatste keer zijn dat UWV zoiets doet. Blijkbaar zijn ze ervoor op de vingers getikt lees ik op Reddit.quote:Op donderdag 8 januari 2026 23:26 schreef Hocuspocus2 het volgende:
[..]
Ik kan je alleen maar vertellen dat het niet mag en dat dat ongetwijfeld ook niet terug te vinden is in je dossier. Verder hou ik het hierbij.
Alles voor de buitenwereld om het goed te laten lijken. Maximaal nepquote:Op donderdag 8 januari 2026 22:40 schreef Henrike het volgende:
[..]
Is die vraag ook weer beantwoord😉 vader en moeder Walk, de Besties, schoonzus en broer. Alles weer herenigd.
En ik kan ook best begrijpen als het even tijd nodig zou hebben.
Koen was altijd wel echt onderdeel van de familie. Voor naasten is het natuurlijk ook wel een proces zo'n scheiding, en die denken natuurlijk ook aan hun kleinkinderen hoe het allemaal zo is veranderd.
Wel fijn dat ze samen zijn .
Ja indquote:Op donderdag 8 januari 2026 23:18 schreef Kletskoussie het volgende:
[..]
Zij heeft echt mega veel gekochte volgers, daar heb ik haar een keer op aangesproken en ze gooide meteen haar profiel op slot. En dan heb ik het niet over tientallen maar extreem veel. Als je op het nep profiel keek zag je dat al die nep profielen elkaar volgden. (Verder geen berichten en lege accounts) zelfs haar eigen kids stonden er dan tussen. Die meid doet echt niks anders als hele dagen profielen aanmaken en met die profielen op haar eigen linkjes klikken en profielen kopen. Zoveel likes en reacties krijgt ze namelijk ook niet. Beetje triest als je het mij vraagt
Neequote:Op donderdag 8 januari 2026 23:19 schreef Hocuspocus2 het volgende:
Hebben we Rens nog gezien de laatste tijd?
Die MW gekocht heeft voor de jongens bij papa. 😂quote:Op vrijdag 9 januari 2026 07:38 schreef Babbelaertje het volgende:
MW
Ja dan denk je natuurlijk maximaal aan je kinderen, als mama iemand al 20 jaar kent en al 1,5 jaar een affaire heeft dan is het geen vreemde meer die ineens hele dagen in je huis is.
Gewoon een nieuwe bonus in huis(alweer),nog even ze hebben ook 2 beige bonuszusjes in huis.
Maar ik vermoed dat de ex van wolfje wel in het belang van de kinderen denkt en niet wilt dat ze al maximaal geïntroduceerd worden bij MW en der entourage.
Ik zat gisteravond nog te denken toen het verhaal kwam van het fluflu tripje in moraira dat MW bij de lift met iemand stond te zoenen, zou Tim dan toen ook al stiekem zijn afgereisd naar daar?
(Filmpje heeft toen even online gestaan bij reality maar werd verwijderd) schijnt toen ook hommeles te zijn geweest daarom tussen MW en wat andere fluflus.
Verder het verhaal van JVP die een aflevering kijkt bij Koen en dan naar huis gaat moest ik om gniffelen, heerlijk mannenhuishouden die PlayStation naast de kast, de lichtslinger slordig over de grond gedrapeerd 😂
Ideaal toch als je het voor jezelf zo recht kan breien.quote:Op donderdag 8 januari 2026 23:44 schreef Dievanhiernaast het volgende:
Meent Michelle dit nou echt? Geen sprake van weer iemand nieuw in hun leven.
Als je moeder (/ouders) een vage kennis van de voetbalclub heeft die ineens dag en nacht aanwezig is(/lijkt te zijn) dan is het toch niet ineens normaal?
Klopt, dat gebeurt. Heel goed wat mij betreft. Maar helaas zijn er ook mensen die prima kunnen werken maar die door te weinig capaciteit bij het uwv niet worden begeleid naar werk.quote:Op donderdag 8 januari 2026 23:12 schreef Henrike het volgende:
[..]
Ik weet uit ervaring dat dat dus wel gebeurd, iemand uit mijn omgeving is op die manier " betrapt" .
Serieus waar
Knettergek , goed alles doen wat dat kleine opperhoofd wil, hoogbegaafd hè dan mag datquote:Op vrijdag 9 januari 2026 08:43 schreef Mirp het volgende:
De hond van Minibelle moest van de jongste verplicht een trui aan. En niemand kan weigeren wat zij wil, zelfs de hond niet. Eh, wat?!
Ik vind het niet normaal. Alles goedpraten met dat hoogbegaafd. Opvoeden heet dat bij ons thuis.quote:Op vrijdag 9 januari 2026 08:44 schreef Henrike het volgende:
[..]
Knettergek , goed alles doen wat dat kleine opperhoofd wil, hoogbegaafd hè dan mag dat
Alleen maar regen hoor in Hellevoetsluis vandaag😉quote:Op vrijdag 9 januari 2026 08:51 schreef JaNeeDan het volgende:
Sanneke kan haar hart weer ophalen vandaag, lekker de sneeuw in met kind.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |