Dat lokt mij dan weer minder, laat mij gewoon lezen denk ik dan 🤣🤣 Ik kwam hier nog even langs omdat ik zag dat er via de crime compagnie ook een leesclub is, wel online dus.quote:Op donderdag 30 april 2026 21:29 schreef LeSage het volgende:
[..]
Klinkt ook leuk, maar ik vind eigenlijk het kneuterige van een groepje vrienden met een kop thee bij elkaar aan tafel wel charmant.
En doordat het persoonlijk is wil iedereen ook wel echt het boek gelezen hebben, ben bang dat dat op afstand alweer anders is.
Heb je al in de bibliotheek gekeken of ze daar een oproepje voor zoiets hebben?quote:Op donderdag 30 april 2026 16:26 schreef Meke het volgende:
[..]
Oh tof!!
Ik zit ook nog steeds te azen op een leesclubje, want lijkt me een ideale manier om ook mensen hier in de stad te leren kennen zodat het ook iets meer als mijn stad gaat voelen dan die van mijn vriendMaar ik kan nog niet echt iets vinden
Sorry maar gaat je niet lukken, ik heb er zo'n moeite mee dat Tom er niet meer is, het gemis valt meteen over me heen 's ochtends als ik uit bed kom. Vandaag was mijn thuiswerkdag, dan kwam hij normaal altijd een paar keer over mijn toetsenbord wandelen, nu was ik alleen. Ik weet dat het tijd nodig heeft, maar het valt me echt zwaar.quote:Op vrijdag 1 mei 2026 15:23 schreef IlseMarije het volgende:
[..]
🥲 gecondoleerd
Ik had mij laats voorgenomen dat ALS ik een van mijn katten zou verliezen dan zou ik natuurlijk verdrietig zijn maar dan was het niet anders, ik zou niet overstuur zijn ed. (Ik zou sterk zijn) Een maand terug werd onze kat ziek, blaasontsteking en diabetes en was helemaal van slag. Geloof dat mijn voornemen om niet overstuur te zijn als ik een zou verliezen nu al mislukt is 🤭
Moeten ze wel een beetje lopen.quote:Op vrijdag 1 mei 2026 11:43 schreef Donna het volgende:
[..]
Ja ik vind de TV programma's en serie topics ook altijd heel erg leuk!
Wat een lieverd!quote:Op vrijdag 1 mei 2026 20:04 schreef ZombieQueen het volgende:
[ afbeelding ]
Dit is onze Snoelepoes.
Kwam hier 4,5 jaar geleden aan komen lopen toen ze 5 maanden oud was. Ze kon haar eigen huis ook niet terug vinden, maar ze mocht overdag ook niet in huis zijn wanneer haar oude baasje aan het werk was. Die wilde wel van haar af.
Gaat ook niet lukken, dat weet ik. In 2019 is onze oude kat overleden en het was verschrikkelijk. Heb patat gehaald bij de snackbar op avond in tranen 🤣 Precies op die dag werden er 3 zusjes geboren en enkele weken later kwamen die bij ons wonen ❤️quote:Op vrijdag 1 mei 2026 18:24 schreef Deisyy het volgende:
[..]
Sorry maar gaat je niet lukken, ik heb er zo'n moeite mee dat Tom er niet meer is, het gemis valt meteen over me heen 's ochtends als ik uit bed kom. Vandaag was mijn thuiswerkdag, dan kwam hij normaal altijd een paar keer over mijn toetsenbord wandelen, nu was ik alleen. Ik weet dat het tijd nodig heeft, maar het valt me echt zwaar.
Is met jouw kat alles weer goed gekomen?
Sorry voor het drama
De kinderen zijn de deur uit, dus dan ga je je op je huisdier richten, dat worden dan inderdaad echt je homies, ook omdat Tom zo'n lieve kroelkat wasquote:Op vrijdag 1 mei 2026 21:00 schreef vencodark het volgende:
Wij hebben thuis ook 2 katers, dat zijn echt onze homies.Altijd in de buurt, altijd gesprekken mee.
Lijkt me vreselijk als je je maatje moet missen!
Met onze eerste kater die kwam te overlijden heb ik zo hard staan huilen bij de fietsenmaker, dat hij gratis mijn binnenband heeft vervangen.quote:Op vrijdag 1 mei 2026 21:03 schreef IlseMarije het volgende:
[..]
Gaat ook niet lukken, dat weet ik. In 2019 is onze oude kat overleden en het was verschrikkelijk. Heb patat gehaald bij de snackbar op avond in tranen 🤣 Precies op die dag werden er 3 zusjes geboren en enkele weken later kwamen die bij ons wonen ❤️
Je bent de eerste tijd gewoon lek he, iemand hoeft maar iets te zeggen of vragen en dan ga je weer.quote:Op vrijdag 1 mei 2026 21:03 schreef IlseMarije het volgende:
[..]
Gaat ook niet lukken, dat weet ik. In 2019 is onze oude kat overleden en het was verschrikkelijk. Heb patat gehaald bij de snackbar op avond in tranen 🤣 Precies op die dag werden er 3 zusjes geboren en enkele weken later kwamen die bij ons wonen ❤️
Onze kat is gelukkig goed opgeknapt met speciaal voer en veel liefde (snoepjes mogen niet meer he). Niet dat ik nu niet meer ongerust ben natuurlijk, ik ben misschien wel meer bezorgd als toen mijn kinderen klein waren 🤣
Dat is zo lief van die fietsenmakerquote:Op vrijdag 1 mei 2026 21:06 schreef ZombieQueen het volgende:
[..]
Met onze eerste kater die kwam te overlijden heb ik zo hard staan huilen bij de fietsenmaker, dat hij gratis mijn binnenband heeft vervangen.![]()
Wat zal die man wel niet gedacht hebben...
Die van ons zijn niet eens de deur uit!quote:Op vrijdag 1 mei 2026 21:05 schreef Deisyy het volgende:
[..]
De kinderen zijn de deur uit, dus dan ga je je op je huisdier richten, dat worden dan inderdaad echt je homies, ook omdat Tom zo'n lieve kroelkat was
Ow ja, hoe vaak mijn man tegen mij heeft gezegd dat mijn kat door mij geobsedeerd isquote:Op vrijdag 1 mei 2026 21:12 schreef vencodark het volgende:
[..]
Die van ons zijn niet eens de deur uit!
Ik geef onze Shadow vooral zoveel liefde dat mijn man weleens klaagt dat híj niet zoveel liefde krijgt.![]()
Ja, kroelkatten zijn geweldig.
Ook als een kind in je armen liggen?![]()
Kattenfilmpjes kijken zeker?quote:Op vrijdag 1 mei 2026 21:18 schreef Deisyy het volgende:
[..]
Ow ja, hoe vaak mijn man tegen mij heeft gezegd dat mijn kat door mij geobsedeerd is
Tom lag het liefst in de houtgreep, de hele avond.
[ afbeelding ]
Ah gossie ❤️quote:Op vrijdag 1 mei 2026 21:18 schreef Deisyy het volgende:
[..]
Ow ja, hoe vaak mijn man tegen mij heeft gezegd dat mijn kat door mij geobsedeerd is
Tom lag het liefst in de houtgreep, de hele avond.
[ afbeelding ]
Ik friemelde aan zijn pootjes en hij knorde erop losquote:Op vrijdag 1 mei 2026 21:28 schreef vencodark het volgende:
[..]
Kattenfilmpjes kijken zeker?
Of vogeltjes!![]()
Tom.![]()
Bij jou natuurlijk, dat zoeken katten opquote:Op vrijdag 1 mei 2026 21:44 schreef Flipperkast_007 het volgende:
Ik ben geen kattenmens (ik ben meer van de honden), maar mijn man is een echte kattenman. En ons kind ook echt een kattenkind. Dus we kochten voor haar een kroelkat. En raad eens bij wie die kat elke nacht lepeltje lepeltje wil liggen?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |