Correct, niemand mag er meer in, hekken worden gezet langs de routequote:Op maandag 5 januari 2026 11:45 schreef ESF1Gamer het volgende:
[..]
Gaat beginnen met de provincie af te sluiten.
Oooh heerlijkquote:Op maandag 5 januari 2026 11:53 schreef Donna het volgende:
Wij zijn lopend naar school gegaan. Jongste tot de knietjes in de sneeuw.
Heerlijk avontuur dus! Vergeten ze vast niet meerquote:Op maandag 5 januari 2026 11:53 schreef Donna het volgende:
Wij zijn lopend naar school gegaan. Jongste tot de knietjes in de sneeuw.
Juistquote:Op maandag 5 januari 2026 12:02 schreef Houtenbeen het volgende:
[..]
Ja, maar dat is niet zo gunstig voor sneeuw
We worden weer teleurgesteld @Niznoquote:Op maandag 5 januari 2026 12:02 schreef Nattekat het volgende:
[..]
* Nattekat schiet nog een thuiswerkdag in
Vandaar het luchtalarm.quote:Op maandag 5 januari 2026 09:24 schreef hollandia02 het volgende:
https://ned.nl/nl/gasopslagen-nederland
Gasvoorraad gaat snel omlaag
Ooh ziekenhuisafspraakquote:Op maandag 5 januari 2026 11:51 schreef MissHobje het volgende:
[..]
Graag want ik kan dus mijn auto niet in![]()
alles zit vast gevroren niets gaat open
![]()
![]()
en kan eigenlijk niet wachten..vrees dat ik nu naar ziekenhuis moet gaan lopen want fietsen is ook geen optie
denk dat het enkele reis 1.20 uur is valt mee..plus meteen gesport dan en genoten van de sneeuw
maar eerlijk gezegd ff geen zin in dat eind. .of ik probeer stukjes met de fiets..de rechte stukken
![]()
Wat is nou handig.![]()
Bussen rijden ook niet.
Tips voor auto te ontdooien?
Ik ga echt stuk hierom
Maar dan ga je buren je wel raar aankijken denk ikquote:Billen tegen de deur
Je auto en ruiten zijn ijsvrij gemaakt, maar je krijgt je autodeur niet open omdat je rubbers zijn vastgevroren. Wat kun je in zo’n situatie doen? "Even je kont voorzichtig tegen de deur aan zetten of duwen voordat je aan de hendel trekt", benadrukt Dieters.
Dan zit je met een koude kont in de auto/quote:Op maandag 5 januari 2026 12:04 schreef Starhopper het volgende:
[..]
Ooh ziekenhuisafspraakDat is kut
![]()
Misschien heb je hier wat aan: https://www.nhnieuws.nl/n(...)agehouder-geeft-tips
[..]
Maar dan ga je buren je wel raar aankijken denk ik
Hier nauwelijks hoorbaar. Zal wel ingesneeuwd zijnquote:
Maar misschien issie dan wel extra stevig? Door de ehm werking van de kou?quote:Op maandag 5 januari 2026 12:05 schreef ESF1Gamer het volgende:
[..]
Dan zit je met een koude kont in de auto/
Dat is toch ook de bedoeling? IN de autoquote:Op maandag 5 januari 2026 12:05 schreef ESF1Gamer het volgende:
[..]
Dan zit je met een koude kont in de auto/
Koude oren, brrrrr.quote:Op maandag 5 januari 2026 12:06 schreef Stoorzendert het volgende:
[..]
Hier nauwelijks hoorbaar. Zal wel ingesneeuwd zijn
BNR noemde de code oranje van vanmorgen al weeralarmquote:Op maandag 5 januari 2026 12:07 schreef Frutsel het volgende:
[..]
Laatste keer weeralarm was 2021 denk ik ?
2023 Storm Polyquote:Op maandag 5 januari 2026 12:07 schreef Frutsel het volgende:
[..]
Laatste keer weeralarm was 2021 denk ik ?
EC is toch beterquote:Op maandag 5 januari 2026 12:10 schreef Nattekat het volgende:
Er zijn echt maar heel weinig GFS runs die voor sneeuwstorm des doods gaan.
Boeie, als er maar 1 clickbaitkaart tussen zit, dan is het leuk tochquote:Op maandag 5 januari 2026 12:10 schreef Nattekat het volgende:
Er zijn echt maar heel weinig GFS runs die voor sneeuwstorm des doods gaan.
Ik ga voor de warme kruik optie. Poging 2 start nuquote:Op maandag 5 januari 2026 12:04 schreef Starhopper het volgende:
[..]
Ooh ziekenhuisafspraakDat is kut
![]()
Misschien heb je hier wat aan: https://www.nhnieuws.nl/n(...)agehouder-geeft-tips
[..]
Maar dan ga je buren je wel raar aankijken denk ik
quote:Op maandag 5 januari 2026 12:09 schreef Houtenbeen het volgende:
[..]
2023 Storm Poly
Voor sneeuw/ijzel wel 2021
quote:Code rood voor sneeuwstorm Darcy
Op zondag 7 februari was code rood van kracht voor sneeuwjacht in het hele land. Het sneeuwde bijna overal, behalve in de zuidelijke helft van Limburg. Ook stond er een stevige oostenwind, hierdoor werd de sneeuw voortgejaagd met als gevolg sneeuwduinen die voor het verkeer gevaarlijke situaties opleverden. Vanwege de zeldzaamheid kreeg de weerssituatie de stormnaam Darcy.
De combinatie van sneeuwval, harde wind en temperaturen onder nul komen in Nederland niet vaak voor. In een groot deel van het land stond gedurende de dag windkracht 6. Op en langs het IJsselmeer waaide het stormachtig, windkracht 8. Daarmee is Darcy de eerste sneeuwstorm in lange tijd geworden. De laatste keer dat we te maken hadden met sneeuwjacht was op 9 januari 2010, in het noorden van het land.
Rijkswaterstaat rapporteerde vele ongelukken. De hele dag was er geen treinverkeer mogelijk en Eindhoven Airport werd gesloten vanwege de sneeuwval.
Sneeuwdek
In een groot deel van het land viel 5 tot 10 centimeter sneeuw. Vooral in het oosten lokaal zelfs 10 tot 20 centimeter of meer. Dit sneeuwdek wordt door dagelijks gemeten door onze vrijwillige neerslagwaarnemers en op zeventien automatische weerstations in het land. Met name in het noorden en in het oosten zijn sneeuwduinen gevormd, meestal van zo’n 50 centimeter hoogte. Ook zijn er sneeuwduinen van ruim 1,5 meter gerapporteerd.
Maandag nog code oranje in noorden van het land
Code rood werd middernacht beëindigd. Tot maandag 8 februari 18.00 uur geldt code oranje vanwege grootschalige gladheid door gevallen sneeuw en ijsplaten in Noord-Holland, Friesland, Groningen en in het Waddengebied. In de rest van het land geldt vanaf 12.00 uur code geel voor gladheid door sneeuwresten. Volg onze waarschuwingen via onze website en Twitter.
https://www.knmi.nl/over-(...)oor-seeuwstorm-darcy
Dus niet bipsen met je autoquote:Op maandag 5 januari 2026 12:12 schreef MissHobje het volgende:
[..]
Ik ga voor de warme kruik optie. Poging 2 start nu
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |