Ah, dat is fijn.quote:Op zaterdag 3 januari 2026 11:27 schreef CherryLips het volgende:
[..]
Ik kan m'n arm beter strekken en hopelijk heb ik er dan met slapen ook minder last van.
Ik ga straks weer vrijwillig 10 km glibberen.quote:Op zaterdag 3 januari 2026 11:29 schreef Dr_Flash het volgende:
[..]
Moeders belt net: het wordt een ander keertje
EN toen had ik ineens drie doosjes luxe bonbons over. Nou da's erg.quote:Op zaterdag 3 januari 2026 11:29 schreef Dr_Flash het volgende:
[..]
Moeders belt net: het wordt een ander keertje
Was gister 5 km schaatsbaan. Was afgeslotenquote:
Bederft toch niet dus kun je gewoon bewaren voor de volgende gelegenheid.quote:Op zaterdag 3 januari 2026 11:34 schreef Dr_Flash het volgende:
[..]
EN toen had ik ineens drie doosjes luxe bonbons over. Nou da's erg.
er zijn altijd mensen die die leuzen op pakjes,blikjes,zakjes heel belangrijk vinden.quote:‘Protein’ tonijn van John West biedt volgens de Consumentenbond bijna helemaal geen voordelen. Op de zwarte verpakking staat ‘33 gram eiwit per blikje’, maar dat is slechts 1 gram meer dan in het gewone blikje. De Consumentenbond concludeert dan ook dat in de blikjes dezelfde ingrediënten zitten: tonijn, water en zout.
hier nietquote:
Of ze hebben niet opgelet bij het vak verzorging/voeding op de middelbare school.quote:Op zaterdag 3 januari 2026 11:42 schreef Nizno het volgende:
Wraps, pannenkoeken en crackers met extra proteīne?
[..]
er zijn altijd mensen die die leuzen op pakjes,blikjes,zakjes heel belangrijk vinden.
nee eiwit is nu helemaal hip en happenningquote:Op zaterdag 3 januari 2026 11:46 schreef ESF1Gamer het volgende:
[..]
Of ze hebben niet opgelet bij het vak verzorging/voeding op de middelbare school.
Alsof je daar wat leerdequote:Op zaterdag 3 januari 2026 11:46 schreef ESF1Gamer het volgende:
[..]
Of ze hebben niet opgelet bij het vak verzorging/voeding op de middelbare school.
Allemaal mensen met goede voornemens. Over een paar weken zijn die weer weg.quote:Op zaterdag 3 januari 2026 11:51 schreef Luctor.et.Emergo het volgende:
Het was druk bij buikspierkwartier.
Vorige keer waren we met 3, vandaag met 12.
Ja, waarschijnlijk wel.quote:Op zaterdag 3 januari 2026 11:54 schreef AirwiN het volgende:
[..]
Allemaal mensen met goede voornemens. Over een paar weken zijn die weer weg.
goed moment nu met die sneeuwquote:
Ik geloof dat jij een gaatje in je hoofd hebt.quote:Op zaterdag 3 januari 2026 11:41 schreef AirwiN het volgende:
[..]
Bederft toch niet dus kun je gewoon bewaren voor de volgende gelegenheid.
Dit beperkt mijn functioneren vandaag een beetje. Er blijven dingen bij komen en ook wel grote. Nog even aar die 30 % en dan stop ik ermee.quote:You named 1,574 cities, with a total population of 202,110,801 (29.98% of the European urban population).
ik hoop meer dan 1 gaatjequote:Op zaterdag 3 januari 2026 11:57 schreef Dr_Flash het volgende:
[..]
Ik geloof dat jij een gaatje in je hoofd hebt.
Meerdere zelfs.quote:Op zaterdag 3 januari 2026 11:57 schreef Dr_Flash het volgende:
[..]
Ik geloof dat jij een gaatje in je hoofd hebt.
als je niet oppast heb jij er straks ook een aantal bij met al die bonbons..quote:
Je ziet het tegenwoordig ook echt overal op de verpakkingen.quote:Op zaterdag 3 januari 2026 11:42 schreef Nizno het volgende:
Wraps, pannenkoeken en crackers met extra proteīne?
[..]
er zijn altijd mensen die die leuzen op pakjes,blikjes,zakjes heel belangrijk vinden.
voel je je nu ook een soort van... bevredigd ofzo?quote:Op zaterdag 3 januari 2026 12:16 schreef Dr_Flash het volgende:
[ afbeelding ]
Okee, ik stop ermeeGenoegzat andere dingen te doen
Als iemand nogeens per land wil proberen dan hoor ik het wel (of een ander continent of zo
)
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |