Een beetje... te makkelijk?quote:Op zaterdag 3 januari 2026 10:49 schreef Tarado het volgende:
Dit lijkt wel heel makkelijk gegaan te zijn
Geen geheim dat ze al een hele tijd bezig zijn om mensen daar om te kopen zodat ze Maduro op een presenteerblaadje aanbieden.quote:Op zaterdag 3 januari 2026 10:49 schreef Tarado het volgende:
Dit lijkt wel heel makkelijk gegaan te zijn
Dit heb ik altijd al eens willen zeggen.quote:
Dan hadden ze hem ook zelf af kunnen zetten.quote:Op zaterdag 3 januari 2026 10:52 schreef Eyjafjallajoekull het volgende:
Kerel had vrijwel geen steun meer.
quote:Grootste Reserves: Venezuela bezit circa 17% van de wereldwijde bekende oliereserves, meer dan de VS, voornamelijk in de vorm van zware olie.
quote:Op zaterdag 3 januari 2026 10:52 schreef TweedeKlum het volgende:
[..]
Dit heb ik altijd al eens willen zeggen.
Logisch, die lijden al vanaf Chavez.quote:Op zaterdag 3 januari 2026 10:53 schreef nixxx het volgende:
Venezolaanse collega van me heeft net thuis bier open getrokken om te vierenDie ziet het wel positief in
Ook een deal maken onder gigantische druk lijkt me eerder.quote:Op zaterdag 3 januari 2026 10:43 schreef Wienerschnitzels het volgende:
[..]
Van Venezuela naar Denemarken is wel een gigantische stap. Dat is dezelfde soort theorie als dat Rusland de NAVO net zo makkelijk zou gaan aanvallen als Oekraïne
Ik weiger te geloven dat dit soort belangen een rol speelt in de besluiten die Trump neemt.quote:Op zaterdag 3 januari 2026 10:50 schreef Citizen.Erased het volgende:
[..]
Hebben die landen ook olie?
Niemand mist iets aan Maduro.quote:Op zaterdag 3 januari 2026 10:53 schreef nixxx het volgende:
Venezolaanse collega van me heeft net thuis bier open getrokken om te vierenDie ziet het wel positief in
Myanmar aub.quote:Op zaterdag 3 januari 2026 10:50 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Vooralsnog was dit voor de VS de prioriteit. Venezuela is natuurlijk een makkelijkere prooi dan bijvoorbeeld Rusland, Iran of China. Alhoewel recent Iran ook geen al te beste indruk maakte tegen Israël.
Belarus vooral kalium, waaraan de VS nu een aanzienlijk tekort heeft omdat Canada dat sinds de tariffs naar andere landen dan de VS exporteert. Kalium is noodzakelijk voor de gehele Agri sector.quote:Op zaterdag 3 januari 2026 10:50 schreef Citizen.Erased het volgende:
[..]
Hebben die landen ook olie?
Mensen hebben vooral niet zon zin in een nieuwe La Violencia maar dan in Venezuela.quote:Op zaterdag 3 januari 2026 10:57 schreef HowardRoark het volgende:
En mensen die komen met teksten als 'Ja, maar de VS heeft het recht niet om dit te doen'_!
Dan snap je helemaal niets van hoe de wereld werkt en bekijk alles door een naïeve Westerse bril, gebaseerd op decennia van vrede wat in de geschiedenis van de mens een unicum is en blijkbaar het nodige zand in de ogen van de sommigen heeft gestrooid.
De realiteit is helaas dat niet elk conflict is uit te praten, soms moet er (als dit een niet al te risicovolle zet is) keihard worden ingegrepen. Gelukkig begint het weer meer de norm te worden om dit ook te doen. Dit had met een land als Iran ook al veel eerder moeten worden gedaan.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |