Oh fuck, deze was niet eens bewust maar wel toepasselijkquote:Op zondag 28 december 2025 19:37 schreef DecoAoreste het volgende:
[..]
Ja, daarom arriveerden ze ook niet daar.
Allemaal wijze keuzes.quote:Op zondag 28 december 2025 19:38 schreef Mexicanobakker het volgende:
Wilt u meer dan dit, dan kun je genieten van Anesthetize en Fear of a Blank Planet in de Mex2000. Of Pariah.
Ik heb liever 2 uur walsje dan nog één minuut deze troela.quote:
Yepsquote:Op zondag 28 december 2025 19:36 schreef BillDauterive het volgende:
[..]
Lekker! Ook lekker zonder ananas.
De laatste tours waar ik ze live heb gezien heb ik toch wel het idee dat Pneuma voor veel fans de favoriet is geworden, ook die van mij. Dat nummer heeft alles, dus die lekker doen.quote:Op zondag 28 december 2025 19:37 schreef hihohaswessam het volgende:
[..]
waarom in hemelsnaam dan Pneuma en niet gewoon een van de toolnummers waar nog een beetje vaart in zit
Niet haten op Emmelyquote:Op zondag 28 december 2025 19:39 schreef houdjemond het volgende:
[..]
Ik heb liever 2 uur walsje dan nog één minuut deze troela.
Ik las Naziquote:Op zondag 28 december 2025 19:39 schreef AlchemistOfSorrows het volgende:
Zo, nasi en nog dessert van 2e kerstdag zit achter de kiezen
Mijn fave artiesten zullen nooit in de Top 2000 komen en dat is helemaal primaquote:Op zondag 28 december 2025 19:37 schreef peaceman het volgende:
[..]
En hoe erg is dat? De charme is juist ook dat niet al onze persoonlijke favorieten in de lijst staan.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |