HA! Ik had gelijk! Lekker puhuhuhhuh! Zei het toch zei het toch zei het tochquote:Op maandag 12 januari 2026 17:25 schreef r_one het volgende:
[..]
Is niet logisch gezien de context en gezien de quote.
Zou hij niet de brief van de bank bedoelen met de nieuwe pincode?
quote:Op maandag 12 januari 2026 22:39 schreef ChildoftheStars het volgende:
[..]
HA! Ik had gelijk! Lekker puhuhuhhuh! Zei het toch zei het toch zei het toch![]()
![]()
Nouwwww .....quote:Op maandag 12 januari 2026 22:39 schreef ChildoftheStars het volgende:
[..]
HA! Ik had gelijk! Lekker puhuhuhhuh! Zei het toch zei het toch zei het toch![]()
![]()
Ja maar jij bent SLECHT!quote:Op maandag 12 januari 2026 22:54 schreef ChildoftheStars het volgende:
[..]
ja maar ja maar ja maar... ikke gelijk hebben
Gaat HAKEN!quote:Op maandag 12 januari 2026 22:56 schreef ChildoftheStars het volgende:
[..]
Ja maar hier was ik GOED in
Zit je nu niet in exact hetzelfde schuitje?quote:Op dinsdag 6 januari 2026 15:21 schreef Cupfighter het volgende:
[..]
Gewoon beetje onzeker nog ook omdat ik dat op de vorige inloop ook wou en daar hielden ze me volgens mij aan het lijntje door steeds te zeggen misschien over een tijdje je bent nog te onzeker
Nee het woord onzeker is niet eens gevallen plus dat ik wel de kans krijg er gewoon langzaam in te rollen op deze manierquote:Op dinsdag 13 januari 2026 15:25 schreef r_one het volgende:
[..]
Zit je nu niet in exact hetzelfde schuitje?
Oke.quote:Op dinsdag 13 januari 2026 15:28 schreef Cupfighter het volgende:
[..]
Nee het woord onzeker is niet eens gevallen plus dat ik wel de kans krijg er gewoon langzaam in te rollen op deze manier
Ik ben er wel tevreden over
Wat vervelend. Heb je de politie gebeld? Melden melden melden..quote:Op zaterdag 17 januari 2026 10:05 schreef Cupfighter het volgende:
Gisteravond een aanval gehad, de trigger was waarschijnlijk dat K aan de deur stond boven en wat dingen over Melanie riep aan de deur, ik heb niet open gedaan maar ik kon haar wel horen.
Ze blijft zeggen dat ze hetzelfde gaat doen als Melanie, gezien ik in de ochtend op het werk ook iemand wat uitspraken had horen doen over zelfmoord was dit denk ik even teveel
Nee dat heeft geen nut, die hebben duidelijk aangegeven dat dit te licht is voor een zaak allemaal, ik noteer zelf wel allesquote:Op zaterdag 17 januari 2026 10:19 schreef Irri-tante het volgende:
[..]
Wat vervelend. Heb je de politie gebeld? Melden melden melden..
Volgens mij wel, ik zal er eens op letten of hij er hangtquote:Op zaterdag 17 januari 2026 12:44 schreef r_one het volgende:
Hangt er toevallig niet ergens dit bord bij de ingang naar jullie flat?
[ afbeelding ]
Als dat zo is, biedt dat kansen!quote:Op zaterdag 17 januari 2026 15:04 schreef Cupfighter het volgende:
[..]
Volgens mij wel, ik zal er eens op letten of hij er hangt
Jij kunt erop staan dat je wel degelijk er een melding van maakt en zij dit noteren. Geen aangifte maar gewoon een melding. Dan wordt er een dossier opgebouwd wat van pas kan komen als het ooit uit de hand gaat lopen.quote:Op zaterdag 17 januari 2026 10:28 schreef Cupfighter het volgende:
[..]
Nee dat heeft geen nut, die hebben duidelijk aangegeven dat dit te licht is voor een zaak allemaal, ik noteer zelf wel alles
Net gekeken na boodschappen gedaan hebben en dat bordje staat voor de flatquote:Op zaterdag 17 januari 2026 15:07 schreef r_one het volgende:
[..]
Als dat zo is, biedt dat kansen!
Heb je wel weer de medewerking van de politie nodig
Mooi. 2 dingen:quote:Op zondag 18 januari 2026 12:36 schreef Cupfighter het volgende:
[..]
Net gekeken na boodschappen gedaan hebben en dat bordje staat voor de flat
Dit biedt dus mogelijkheden en dat is mooiquote:Op zondag 18 januari 2026 15:30 schreef r_one het volgende:
[..]
Mooi. 2 dingen:
• Je hoeft nu nog maar 1x te vorderen als ze bij jou weer naar binnen stapt. Zegt ze dan weer "zie me maar weg te krijgen" (dus weigert), pleegt ze een misdrijf (huisvredebreuk). Daarvan kun je aangifte doen. Een paar van die aangiftes kan dan wél leiden tot vervolging.
• Staat ze weer op de galerij te blèren, bel de politie. Laat de politie dan maar vorderen, ze heeft immers in het hele gebouw niks te zoeken (erfvredebreuk).
Overleg dit even met het JL binnenkort.
Volgens mij wel jaquote:Op zondag 18 januari 2026 15:32 schreef Cupfighter het volgende:
[..]
Dit biedt dus mogelijkheden en dat is mooi
Het klinkt op zich wel logisch wat je zegt en is anders dan lingerie en briefjes in de bus te mikkenquote:Op zondag 18 januari 2026 15:34 schreef r_one het volgende:
[..]
Volgens mij wel ja
Maar (disclaimer) met strafrecht heb ik slechts zijdelings te maken dus pin me er niet op vast
Tja, dat is niet strafbaar (tenzij die briefjes b.v. dreigementen zou bevatten maar "wij horen bij elkaar schatje" is dat niet).quote:Op zondag 18 januari 2026 15:35 schreef Cupfighter het volgende:
[..]
Het klinkt op zich wel logisch wat je zegt en is anders dan lingerie en briefjes in de bus te mikken
Zij weet immers dat jij daar heel bang voor bent en gebruikt dat welbewust met maar 1 doel: vrees aanjagen.quote:Indien hij bedreigingen uit of zich bedient van middelen geschikt om vrees aan te jagen, wordt hij gestraft met gevangenisstraf van ten hoogste twee jaren of geldboete van de vierde categorie.
Mooi om te weten en ik ga dit ook aankaarten bij het JLquote:Op zondag 18 januari 2026 15:41 schreef r_one het volgende:
[..]
Tja, dat is niet strafbaar (tenzij die briefjes b.v. dreigementen zou bevatten maar "wij horen bij elkaar schatje" is dat niet).
Nog een dingetje: haar dreigementen om hetzelfde te gaan doen als Melanie kan misschien (straf)verzwarend werken, art. 138 lid 3 Sr:
[..]
Zij weet immers dat jij daar heel bang voor bent en gebruikt dat welbewust met maar 1 doel: vrees aanjagen.
quote:Op zondag 18 januari 2026 15:43 schreef Cupfighter het volgende:
[..]
Mooi om te weten en ik ga dit ook aankaarten bij het JL
Volgende week woensdagquote:
Begrijp je ook waarom je niet verantwoordelijk bent? En kan je dan uitleggen waarom je niet verantwoordelijk bent?quote:Op zondag 18 januari 2026 20:49 schreef Cupfighter het volgende:
[..]
Volgende week woensdag
En ik moet onthouden
Ik was niet verantwoordelijk voor de suïcide van Belinda
Ik was niet verantwoordelijk voor de suïcide van Melanie
En ik ben niet verantwoordelijk als K suïcide pleegt
Dat begrijp ik als iemand zichzelf van het leven beroofd is dat zijn of haar verantwoordelijkheid daar kan een ander niet verantwoordelijk voor zijn al zullen er misschien hele vage uitzonderingen zijn maar normaal gesproken niet in het geval van Belinda en Melanie zeker nietquote:Op zondag 18 januari 2026 20:59 schreef PabstBlueRibbon het volgende:
[..]
Begrijp je ook waarom je niet verantwoordelijk bent? En kan je dan uitleggen waarom je niet verantwoordelijk bent?
(Helpt om jezelf niet te verliezen als iemand op jouw emoties probeert in te praten.)
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |