Hm met een minderjarig meisje in een hottub op Epstein Island, of die rare berichten tussen Donald en Epstein. Bewijzen zal lastig zijn maar wmb wel duidelijk…quote:Op zaterdag 20 december 2025 10:47 schreef Momo het volgende:
[..]
Gaat denk ik wel lastig worden om op basis van foto´s met Epstein conclusies te maken wie uberhaupt iets wist van het seksueel misbruik. Waar zijn de verklaringen van de meisjes die misbruikt zijn?
Waar rook is, is vuur.quote:Op zaterdag 20 december 2025 11:16 schreef FlippingCoin het volgende:
[..]
Hm met een minderjarig meisje in een hottub op Epstein Island, of die rare berichten tussen Donald en Epstein. Bewijzen zal lastig zijn maar wmb wel duidelijk…
Voornalig en huidig president neuken gewoon kinderen, daar komt het op neer.
Nou ja dan wens ik je veel plezier met minderjarigen een veeg geven viespeuk.quote:Op zaterdag 20 december 2025 10:43 schreef theunderdog het volgende:
[..]
Absoluut. Nog steeds niet iets om al jaren paniekerig over te doen toch?
Jij ook alvast fijne dagen.quote:Op zaterdag 20 december 2025 11:35 schreef timmmmm het volgende:
[..]
Nou ja dan wens ik je veel plezier met minderjarigen een veeg geven viespeuk.
Mensen die dat helemaal geen probleem vinden, mogen van mij als Epstein zelf eindigen
Die onherkenbaar zijn, zijn van de illuminati.quote:Op zaterdag 20 december 2025 09:39 schreef capricia het volgende:
Waarom worden sommige dames wel onherkenbaar gemaakt en anderen weer niet?
Voor wat betreft minderjarigen begrijp ik dat wel. Maar ik heb niet de indruk dat het allemaal minderjarigen zijn, die onherkenbaar gemaakt zijn.
Wat is de afweging er achter?
[ afbeelding ]
Weet jij dat? Wat was háár rol nou eigenlijk?quote:Op zaterdag 20 december 2025 11:45 schreef MissButterflyy het volgende:
Dit was wel te verwachten.
De volledige epstein files zijn waarschijnlijk pas te zien als Trump overleden is.
Natuurlijk wel. Anders had men niet zo moeilijk gedaan over de release en was niet alles zwart gelakt terwijl zo'n beetje alles en iedereen die er over gaat MAGA is.quote:
Als Trump er met grote perversiteiten in zou staan, zou hij er niet aan kunnen ontkomen. Dan zijn er allerlei invloedrijke mensen die hem erbij willen lappen.quote:Op zaterdag 20 december 2025 12:45 schreef Knipoogje het volgende:
[..]
Natuurlijk wel. Anders had men niet zo moeilijk gedaan over de release en was niet alles zwart gelakt terwijl zo'n beetje alles en iedereen die er over gaat MAGA is.
Trump was een van de beste vrienden van Epstein en staat bekend als sexual predator, heeft zoals bekend een gebrekkig moreel compas en is veroordeeld voor een verkrachtingszaak. Zo moeilijk is het allemaal niet. Dan kun je je wel achter van alles verschuilen, maar dit zijn gewoon de feiten. Lees wat boeken over het leven van Trump en je weet genoeg. Hij bewijst het letterlijk elke keer weer in elke speech, elk openbare optreden en in talloze opnames uit het verleden.
Ik vind het ergens vrij bijzonder dat men zelfs hier op fok zo wanhopig probeert Trump vrij te pleiten, het als HOAX te betitelen etc. Misschien omdat iedereen nu eenmaal ideologisch een kant heeft gekozen en dat je die kant nu voor de volle 100% dient te verdedigen ofzo. Weirdos.
Achja, als er bij de raids in 2019 en de jaren onder Biden's met zijn aangestelde FBI (waar een anti-Trump cultuur heerste(zelfs bij beoordelingsgesprekken werd er gevraagd wat ze van Trump vonden)) ook maar iets was gevonden over Trump was dat natuurlijk allang bekend geweest.quote:Op zaterdag 20 december 2025 12:59 schreef opgebaarde het volgende:
Wie had dat gedacht, dat Trump die Epsteinfiles aan het vertragen was om Clinton te beschermen![]()
Ohnee 90% van wat gisteren vrijgegeven had moeten worden moet nog bekeken worden op belastend materiaal. En dat na al die maanden werk haha. Bijzonder dat justitie zoveel materiaal verzameld heeft zoals Bill in bad met een minderjarige en er niet een smeerlap berecht is.
quote:Op zaterdag 20 december 2025 13:33 schreef epicbeardman het volgende:
[..]
Achja, als er bij de raids in 2019 en de jaren onder Biden's met zijn aangestelde FBI (waar een anti-Trump cultuur heerste(zelfs bij beoordelingsgesprekken werd er gevraagd wat ze van Trump vonden)) ook maar iets was gevonden over Trump was dat natuurlijk allang bekend geweest.
Roep al maanden dat alles redacted gaat worden, het grappige is dat er nu in eens op reddit wordt geroepen over Clinton/Jackson van "Ja maar Epstein mengde zich met belangrijke politici en celebrities, dat was zijn ding"
En dan niet het verband trekken dat dit ook voor Trump geldt en Epstein ook natuurlijk hem in zijn kringen wilde betrekken, maar is ook ergens een mail te vinden dat Epstein dus Trump niet te vertrouwen vindt, iedereen wilde met Trump (en nu nog steeds) op de foto.
Best wel raar hoe de liberalen op deze hele Epstein case reageren, ze wisten eigenlijk allang dat Trump zo clean als een whistle was, maar toch blijven moddergooien. En als ze dan erachterkomen dat het redacted is horen we REEEEEEEEEEEEEEdacted's door de wandelgangen.
Natuurlijk zijn delen redacted, ik vermoed dat in de 4 jaar van dat Biden's FBI met de files veel hebben verstopt (dat gaf Kash ook aan) en als er wat over Trump instond was dat natuurlijk allang geleaked om zijn 2024 President run te laten crashen.
Insgelijks.quote:Op zaterdag 20 december 2025 13:43 schreef opgebaarde het volgende:
[..]![]()
Sorry ik vind jullie altijd zo grappig
Er zijn geen invloedrijke personen die hem erbij willen lappen met genoeg ingang en netwerk. Leiding, senaat, huis,president = Trump.quote:Op zaterdag 20 december 2025 12:49 schreef theunderdog het volgende:
[..]
Als Trump er met grote perversiteiten in zou staan, zou hij er niet aan kunnen ontkomen. Dan zijn er allerlei invloedrijke mensen die hem erbij willen lappen.
Er is gewoonweg weinig bijzonders.
Neuh. Dat is al een tijdje niet meer zo. Trump zijn macht is aan het afbrokkelen.quote:Op zaterdag 20 december 2025 13:54 schreef Knipoogje het volgende:
[..]
Er zijn geen invloedrijke personen die hem erbij willen lappen met genoeg ingang en netwerk. Leiding, senaat, huis,president = Trump.
Nee inderdaad, de FBI onder Biden zag bij de invallen en doorzoekingen van materiaal allemaal belastend materiaal maar heeft hier 4 jaar lang niets mee gedaan. Maar wel met 91 sham rechtszaken proberen zijn President run te ondermijnen. Dat zal het wezen.quote:Op zaterdag 20 december 2025 13:54 schreef Knipoogje het volgende:
[..]
Er zijn geen invloedrijke personen die hem erbij willen lappen met genoeg ingang en netwerk. Leiding, senaat, huis,president = Trump.
De democraten hebben 4 jaar de tijd gehad om ze openbaar te maken.quote:Op zaterdag 20 december 2025 11:45 schreef MissButterflyy het volgende:
Dit was wel te verwachten.
De volledige epstein files zijn waarschijnlijk pas te zien als Trump overleden is.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |