Die valt in de categorie ik zap hem niet weg maar heb er ook niks mee. Net als Old en Wise en Clocks. Gimme shelter is oké. Depeche Mode is tof. De rest van dat uur valt bij mij in de categorie kutmuziek.quote:Op maandag 15 december 2025 16:42 schreef jcdragon het volgende:
[..]
Ja maar, Mr Blue Sky, please tell us why
Wekker om 6.00 op zaterdag. Dan heb je er wat voor overquote:Op maandag 15 december 2025 16:45 schreef Tussle266 het volgende:
[..]
De leven wordt wel wekkeren hier hoor..
Aangezien de twee dagen ervoor ook al zaterdagen waren is de schade wat kleiner. Maar dit is wel een beetje traditie hier, als iets specifieks de eerste opwachting maakt, wachten of wekkeren.quote:Op maandag 15 december 2025 16:49 schreef Gale_Boetticher het volgende:
[..]
Wekker om 6.00 op zaterdag. Dan heb je er wat voor over
Beatles gaan al net zo alle kanten op. Plus honderden en min honderden wisselen elkaar onbegrijpelijk af. Wie snapt het nog?quote:Op maandag 15 december 2025 14:46 schreef Cassa95 het volgende:
Queen maakt echt gekke sprongen in totaal. Het gaat alle kanten op:
70 -38 Innuendo
187 +182 Killer Queen
273 +404 These Are the Days Of Our Lives
589 -300 I Want To Break Free
805 -453 Another One Bites The Dust
1250 +528 Tie Your Mother Down
1814 -1170 It's A Beautiful Day
En dan nog Thank God It's Christmas die vanaf 860 de lijst verlaat. Heel bijzonder.
Jumpin Jack Flash (door een voor-Marco-Flash-bonus?) ook als enige Stones een hele flinke plus (+450), terwijl de rest blijft staan of daalt. Ik plaats wat vraagtekens.quote:Op maandag 15 december 2025 16:59 schreef Cassa95 het volgende:
[..]
Beatles gaan al net zo alle kanten op. Plus honderden en min honderden wisselen elkaar onbegrijpelijk af. Wie snapt het nog?
Bij Prince keldert ook bijna alles naar beneden maar Let's Go Crazy met 500 plekken omhoog...quote:Op maandag 15 december 2025 16:59 schreef Cassa95 het volgende:
[..]
Beatles gaan al net zo alle kanten op. Plus honderden en min honderden wisselen elkaar onbegrijpelijk af. Wie snapt het nog?
AWS bonusje.quote:Op maandag 15 december 2025 17:02 schreef Cassa95 het volgende:
[..]
Jumpin Jack Flash (door een voor-Marco-Flash-bonus?) ook als enige Stones een hele flinke plus (+450), terwijl de rest blijft staan of daalt. Ik plaats wat vraagtekens.
Oh ja, reclame. Dat kan ook ja.quote:
Als het alleen die is, ben ik er vrij zeker van. Ik had eigenlijk Ini uit Jamaica ook wel verwacht. Doodgooireclames, die twee.quote:
Het is een beetje stuivertje wisselen tussen de Beatlesnoteringen. Jarenlang was Hey Jude hun hoogste notering, daarna Let It Be, en vorig jaar was het Here Comes The Sun. Terwijl nu weer Let It Be hun hoogste notering is op 65, en Here Comes The Sun is gezakt naar 140. Blackbird heeft vorig jaar denk ik een boost gekregen door de cover die Beyoncé ervan had uitgebracht, en is blijven staan op 87.quote:Op maandag 15 december 2025 13:29 schreef MTheBassman het volgende:
Hey Jude lijkt ook een soort vrije val door te zetten. Was vorig jaar 134, nu alweer 232. Stond nog niet zo heel kort naar mijn herinnering nog steevast al jaren op de middag/avond van de 31e.
In My Life zit in die andere AWS-reclame, ook meer dan +400.quote:
Muziek die op de een of andere manier als 'funky' te kenschetsen valt, ligt vaak niet zo lekker.quote:Op maandag 15 december 2025 16:10 schreef DrMarten het volgende:
[..]
Van mij 18 van de 35.
Het viel me op dat tussen alle Nederlandse wansmaak een Nederlandse topband als de Urban Dance Squad gewoon helemaal niet in de lijst staat
quote:Op maandag 15 december 2025 17:32 schreef Pino112 het volgende:
Hebben we al gejuicht om het feit dat er geen Bart-mix is?
quote:Op maandag 15 december 2025 17:32 schreef Pino112 het volgende:
Hebben we al gejuicht om het feit dat er geen Bart-mix is?
Dat de Pet Shop Boys twee keer zijn gestegen (en 's nachts in hetzelfde uur twee keer voorbijkomen) neemt niet weg dat ik het waardeloos vind.quote:Op donderdag 4 december 2025 23:48 schreef DJ11 het volgende:
De Top 2000 is voor mij een beetje zoals Sinterklaas.Ik geloof er niet meer in.
Vorig jaar heb ik uit protest een lijst met 35 prachtige nummers van de laatste jaren ingediend die niet in de keuzelijst staan. Dit jaar heb ik, tegen beter weten in, mijn lijst van 2023 erbij gepakt. En dat louter om een bepaald duo (geen prijzen te winnen met raden) wat extra te steunen én een aantal andere nummers tactisch te steunen.
Ik kan gewoon niet zo veel met een keuzelijst waar Being Boring niet in staat, maar wél ALF (die buitenaardse pop van die comedyserie) met Stuck On Earth. Het enige lichtpuntje is dat All I Ask van Crowded House in de keuzelijst staat. Een prachtige albumtrack én een nummer dat in mijn Top 250 allertijden staat.![]()
Mijn stemlijst - cursief zijn vrije keuzes
Adamski & Seal - Killer
A-ha - The Sun Always Shines On TV
Louis Armstrong - What A Wonderful World 863 (-94)
The Beach Boys - God Only Knows 17 (+36) zeer terechte opmars
The Beatles - The Long And Winding Road 1024 (-154)
Crowded House - All I Ask
Crowded House - Four Seasons In One Day 1106 (-167) schande....
The Everly Brothers - Crying In The Rain
Freiheit - Keeping The Dream Alive
The Human League - Don't You Want Me 1534 (-141)
Hurts - Wonderful Life
Billy Joel - Leningrad 686 (-161)
Elton John - Your Song 186 (-51)
The KLF - Last Train To Trancentral
John Lennon - Imagine 54 (-8)
Phil Lynott - Old Town
Paul McCartney - Once Upon A Long Ago
The Motors - Airport
New Order - True Faith
Pet Shop Boys - Always On My Mind
Pet Shop Boys - Being Boring
Pet Shop Boys - Can You Forgive Her?
Pet Shop Boys - Go West
Pet Shop Boys - Heart
Pet Shop Boys - It's A Sin 1348 (+117) hoogste notering sinds 2016
Pet Shop Boys - Left To My Own Devices
Pet Shop Boys - Suburbia
Pet Shop Boys - West End Girls 1355 (+146) hoogste notering sinds 2016
Procol Harum - A Salty Dog
Procol Harum - Homburg
Sparks - This Town Ain't Big Enough For Both Of Us
Dusty Springfield - You Don't Have To Say You Love Me
Al Stewart - Year Of The Cat 595 (+50)
Wax - Bridge To Your Heart
Steve Winwood - While You See A Chance
Lijst is al jaren verlept. Het was vooral het topic en het geklaag er over wat nog leven bracht.quote:Op maandag 15 december 2025 17:58 schreef asco het volgende:
Ik heb nog één mening over deze lijst en ga ook niet veel meer luisteren. Misschien een avondje/nacht.
Het is om zeep.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |