Het is toch al wekenlang duidelijk dat we geen echte verschilmakers hebben die een wedstrijd met een individuele actie opengooien? Of even een middenvelder die met een vlammend schot de wedstrijd openbreekt.quote:Op zondag 14 december 2025 21:46 schreef Haringkop2 het volgende:
[ x ]
Dit beeld kennen we ondertussen ook wel. En iedere keer trekt Feyenoord aan het kortste eind. Heeft met kwaliteit te maken.
De kans van Nieuwkoop was groter dan die van Klaassen.quote:Op zondag 14 december 2025 22:01 schreef DombohetOlifantje1 het volgende:
[..]
Het is toch al wekenlang duidelijk dat we geen echte verschilmakers hebben die een wedstrijd met een individuele actie opengooien? Of even een middenvelder die met een vlammend schot de wedstrijd openbreekt.
De enige die dat kan is Moussa. En we weten allemaal hoe dat gaat met hem.
Als je zelf wekelijks bij United en Arsenal op het hoogste niveau in de Premier League hebt geschitterd is het niet meer dan logisch dat je de lammen versus de blinden van vanmiddag niet kwalificeert als topniveau.quote:
Ajax is zeker troep, maar vandaag (gisteren) viel dat toch wel mee? Als we even kijken naar wat Ajax dit seizoen op de mat heeft gelegd was dit toch een sterk optreden.quote:Op zondag 14 december 2025 23:43 schreef Elan het volgende:
[..]
Als je zelf wekelijks bij United en Arsenal op het hoogste niveau in de Premier League hebt geschitterd is het niet meer dan logisch dat je de lammen versus de blinden van vanmiddag niet kwalificeert als topniveau.
Terecht dat jullie gewonnen hebben maar Ajax was net zo goed troep.
Een topwedstrijd definieert zich toch met verzorgd voetbal met fraaie passing en kansen over en weer? Net een thuisclub die zich volledig ingraaft en in de omschakeling loert op een fout van de tegenstander.quote:Op maandag 15 december 2025 00:13 schreef GwaiLow het volgende:
[..]
Ajax is zeker troep, maar vandaag (gisteren) viel dat toch wel mee? Als we even kijken naar wat Ajax dit seizoen op de mat heeft gelegd was dit toch een sterk optreden.
Veel interviews waren wel vreselijk na afloop. Die Moussa kwam wel heel dom over. V Persie zei ook een aantal frappante dingen, en wat dat interview met Mokio nou moest voorstellen (??)...lachwekkend.
Ik zie Ajax trouwens echt geen tweede worden. Deze speelstijl kunnen ze hanteren tegen de betere ploegen, maar tegen de kleintjes gaan ze nog veel punten verspelen.
Als de argumentatie zijn eigen maatstaf is dan slaat het ook nergens op om Feyenoord - PSV wel een topwedstrijd te noemen ; dan heb je die niet in Nederland. Hij zet zichzelf echt compleet voor lul, de kers op de taart genot. Het domste wat je altijd kunt doen is de slechte verliezer uithangen.quote:Op zondag 14 december 2025 23:43 schreef Elan het volgende:
[..]
Als je zelf wekelijks bij United en Arsenal op het hoogste niveau in de Premier League hebt geschitterd is het niet meer dan logisch dat je de lammen versus de blinden van vanmiddag niet kwalificeert als topniveau.
Terecht dat jullie gewonnen hebben maar Ajax was net zo goed troep.
quote:Op zondag 14 december 2025 16:49 schreef Adames het volgende:
[..]
Heel de wereld is op zoek naar spelers als Hadj Moussa
Wederom moker en mokerhard gelachen.quote:Op maandag 28 juli 2025 22:56 schreef Caland het volgende:
[..]
Arend Martijn had wel gelijk dat heel de wereld op zoek is naar types als Hadj Moussa. In een jaartje al 20-25 miljoen waard
PSV heeft kwalitatief veel betere spelers en speelt veel meer op een aansprekende manier met fris en aanvallend voetbal. Als Feyenoord dan in goede doen is kun je daar alsnog van verliezen maar heb je in elk geval wel een mooie topwedstrijd. Zo bedoelde hij het waarschijnlijk.quote:Op maandag 15 december 2025 01:21 schreef maxi-mus het volgende:
[..]
Als de argumentatie zijn eigen maatstaf is dan slaat het ook nergens op om Feyenoord - PSV wel een topwedstrijd te noemen ; dan heb je die niet in Nederland. Hij zet zichzelf echt compleet voor lul, de kers op de taart genot. Het domste wat je altijd kunt doen is de slechte verliezer uithangen.
(en sowieso doelde hij op de manier waarop niet het niveau, want met een laag blok kun je geen topwedstrijden spelen ofzo, kijk eens naar het buitenland zou ik zeggen. Pieter Blacked maakte dit ook belachelijk)
Negende op de ranglijst met een puntje meer dan PEC, wat een top trainer zit daar nuquote:Sowieso was het al bij Heerenveen duidelijk (maar die domme friezen haha aldus @:caland) dat hij er niet veel van kon en stront en stronteigenwijs was. Het voetbal is daar ook nogal verbeterd sinds hij weg is.
Dat PSV veel betere spelers heeft (dan zowel Ajax als Feyenoord overigens) ben ik absoluut met je eens natuurlijk, maar dat was het punt geloof ik niet. Jij vergeleek het met zijn tijd bij United en Arsenal en dan is het beide daar mijlenver vandaan. Maar nogmaals, hij had het over spelopvatting en dat slaat gewoon nergens op. Alsof Atletico nooit toppotten heeft gespeeld ofzo. Dat ze veel betere spelers hebben en Ajax een matige selectie zou misschien ook wel eens de reden zijn dat beide ploegen het één en ander een beetje anders proberen te doen. (lol)quote:Op maandag 15 december 2025 01:54 schreef Elan het volgende:
[..]
PSV heeft kwalitatief veel betere spelers en speelt veel meer op een aansprekende manier met fris en aanvallend voetbal. Als Feyenoord dan in goede doen is kun je daar alsnog van verliezen maar heb je in elk geval wel een mooie topwedstrijd. Zo bedoelde hij het waarschijnlijk.
Dit Ajax presteert het nu al drie keer achter elkaar om met een aanzienlijk lagere xG dan de tegenstander nipt een wedstrijd te winnen met zaadvoetbal. Dat is op zich wel bewonderenswaardig maar die gaan zichzelf daar mee echt nog wel lelijk in de vingers snijden. Het is wekelijks hakken over de sloot. Los dat het er simpelweg niet uit ziet hebben we daar niet zoveel van te vrezen voor die tweede plek.
Maar hee ik snap dat je die 2-0 ontzettend koestert gezien de staat van Ajax, en als je daarbij RvP wil even framen als Calimero moet je dat vooral doen.
[..]
Negende op de ranglijst met een puntje meer dan PEC, wat een top trainer zit daar nu
Ik vind XG ook altijd iets bedenkelijks, je kunt wel een hoop XG hebben, maar als je niet scored is dat niet iets positiefs lijkt me.quote:Op zondag 14 december 2025 22:17 schreef GGMM het volgende:
Nu is xg opeens wel relevant
PietjePuk draait zich om in zijn graf
Ik durf er nog steeds wel een hoop geld op te zetten dat die voor 20+ gaat.quote:Op maandag 15 december 2025 01:26 schreef maxi-mus het volgende:
[..]
[..]
Wederom moker en mokerhard gelachen.
Het slaat vooral nergens op. Who cares? Ik verlies liever de xG iedere wedstrijd als ik feitelijk maar win.quote:Op maandag 15 december 2025 07:49 schreef raptorix het volgende:
[..]
Ik vind XG ook altijd iets bedenkelijks, je kunt wel een hoop XG hebben, maar als je niet scored is dat niet iets positiefs lijkt me.
Ach, Feyenoordersquote:Op maandag 15 december 2025 01:26 schreef maxi-mus het volgende:
[..]
[..]
Wederom moker en mokerhard gelachen.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |