SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
• Inburgeringscursus examen gemaakt door kwiwi
• Een supernuttige handleiding om kibbeling te bestellen van onze enige echte Dr_Flash
Smilies
• Citizen.Erasedse smilies. Mede mogelijk gemaakt door onze allerliefste Flory
• DaMartse smilies
• Berkeryse smilies
• Hyvese smilies
• niet mijnse smielies
Omnibus in omnibus.
Ad Maiorem Dei Gloriam
Gefeliciteerdquote:Op zondag 14 december 2025 00:14 schreef Bomenverzameling het volgende:
Ik ben eindelijk kampioen geworden bij een voetbal manager spel. Met een Tsjechische ploeg. Al zit ik nu al wel in het seizoen 2029-2030.
Al moet ik toegeven, dat je hier best wel makkelijk spelers kunt kopen, die normaliter nooit bij die club gaan tekenen. Maar toch best blij met deze prestatie.
Was je zulke harde scheetjes aan het laten?quote:Op zondag 14 december 2025 00:22 schreef Luctor.et.Emergo het volgende:
Ik was aan het schudden in bed.
quote:Op zondag 14 december 2025 00:22 schreef Luctor.et.Emergo het volgende:
Ik was aan het schudden in bed.
ja das waar. Ben ik mij ook wel bewust vanquote:Op zaterdag 13 december 2025 15:31 schreef Karzai het volgende:
Je hebt nu een leven waar de meeste mensen alleen maar van kunnen dromen
oh medeserpentquote:Op zaterdag 13 december 2025 23:45 schreef EttovanBelgie het volgende:
[..]
lichamelijk gaat het ZWAAR KLOTE, dus ik ga straks even plat voor een tijdje
quote:Op zondag 14 december 2025 01:47 schreef bitterbal het volgende:
[..]
oh medeserpent![]()
je bent hier welkom. Heb al een pakketje darmen klaar liggen speciaal voor serpenten. Wij hebben andere darmen nodig
Lezen of kruiswoordpuzzelen een optie? Dat zijn één van de weinige dingen waar ik me echt op kan concentreren. Nou ja ik kan me op heel veel concentreren, maar dat zijn dan meestal geen ontspannende dingenquote:Op zaterdag 13 december 2025 14:36 schreef bitterbal het volgende:
ik zou wel willen dat ik mij wat meer kan concetreren op iets
ja lezen heb ik ook geen geduld voor nee. plus ook niet echt interesse. Bedoel meer dat ik mij zou willen kunnen concentreren om iets nieuws te leren. Maar ja ben ik nooit goed in geweest om daar mijn aandacht bij te houdenquote:Op zondag 14 december 2025 05:02 schreef kwiwi het volgende:
[..]
Lezen of kruiswoordpuzzelen een optie? Dat zijn één van de weinige dingen waar ik me echt op kan concentreren. Nou ja ik kan me op heel veel concentreren, maar dat zijn dan meestal geen ontspannende dingen
Dat lukt vaak alleen als je het ook echt leuk vindt.quote:Op zondag 14 december 2025 06:43 schreef bitterbal het volgende:
[..]
ja lezen heb ik ook geen geduld voor nee. plus ook niet echt interesse. Bedoel meer dat ik mij zou willen kunnen concentreren om iets nieuws te leren. Maar ja ben ik nooit goed in geweest om daar mijn aandacht bij te houden
ja kloptquote:Op zondag 14 december 2025 07:07 schreef kwiwi het volgende:
[..]
Dat lukt vaak alleen als je het ook echt leuk vindt.
Wat is blenderen?quote:Op zondag 14 december 2025 07:08 schreef bitterbal het volgende:
[..]
ja kloptzit vaak te denken om weer te gaan blenderen maar dan zet ik mij er toch niet tot toe
quote:Op zondag 14 december 2025 07:12 schreef bitterbal het volgende:
[..]
dat 3d design programma
waar ik bv de hotdog robot mee heb gemaakt :p
[ afbeelding ]
quote:Op zondag 14 december 2025 06:25 schreef dud0r het volgende:
33000 stapjes gedaan sinds middernacht. Tijd voor bed
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |