Liefde maakt blindquote:Op vrijdag 30 januari 2026 11:53 schreef vencodark het volgende:
[..]
Uhu.
Omdat haar ogen op het geld en luxe gericht waren.
Vlak na rectificatie John van den Heuvel; liefje Syvia Geersen in bakquote:Op vrijdag 30 januari 2026 11:45 schreef Eightyone het volgende:
Nog niet bekend gemaakt, maar of het heel lang gaat duren is wel de vraag.
[ link | afbeelding ]
Benieuwd wanneer "dadelijk" gaat zijnquote:De rectificatie van John van den Heuvel is nog niet droog of de verloofde van Sylvia Geersen is alweer in de bak beland. “Het is voor haar natuurlijk echt een heel trieste dag dit”, klinkt het.
Sylvia Geersen en haar nieuwe verloofde Piet maanden misdaadjournalist John van den Heuvel afgelopen week om zijn uitspraken over hem te rectificeren — hij riep dat Piet zich gewelddadig had gedragen op het terras van Rachel Hazes én dat hij een strafblad heeft — en daar heeft hij nog gehoor aan gegeven ook. John krabbelde live op televisie terug.
In de boeien
Voor John was die rectificatie pijnlijk, omdat het erop leek alsof hij voor de zóveelste keer een blunder had gemaakt. Maar hij heeft zijn correctie nog niet uitgesproken of die man van Sylvia zit in de bak. Hij is door de Spaanse politie in de boeien geslagen als onderdeel van een groter Nederlands onderzoek, waarbij nóg vijf verdachten zijn aangehouden.
Story-baas Guido den Aantrekker vindt het pikant, zegt hij in Shownieuws: “Ja, ze is amper verloofd met Piet. Ze kent hem sinds september en het zag er zeer rooskleurig uit, maar vandaag veranderde haar hele leven feitelijk, want gisteren werden er al vijf mensen in Oostvoorne aangehouden in Nederland, en vandaag eentje in Marbella aan de Costa del Sol.”
Vuurwapens
Die laatste verdachte is Sylvia’s verloofde Piet. “De beschuldigingen liegen er niet om. Ze zijn aangehouden in verband met het overtreden van de opiumwet en het voorhanden hebben van vuurwapens. Er zijn echt kílo’s MDMA en xtc-pillen gevonden, plus twee vuurwapens.”
Oftewel: Piet lijkt geen zuiver type. “Piet stond toevallig onlangs al in het weekblad Panorama waar ook een groot artikel aan hem gewijd is. Ja, hij is natuurlijk 61 jaar en voor haar is het nogal schokkend dat dit vandaag gebeurd is. Zij blijft volhouden dat hij onschuldig is en heel snel vrijkomt, maar het is voor haar natuurlijk echt een heel trieste dag dit.”
Sylvia reageert
Wat zegt Sylvia er zelf over? “Ik ken mijn liefde al 25 jaar. Hij is ook vrienden met de familie van mij. We zijn weer op elkaars pad gekomen en hij is de liefde van mijn leven”, zegt ze telefonisch aan Shownieuws. “Ik ben zó ongelooflijk gelukkig en ik kan niet wachten om mijn jawoord dadelijk te zeggen voor het altaar.”
Telegraaf-verslaggever Jordi Versteegden aan de desk: “Ik vind het dapper dat ze ons vandaag te woord staat. Ik zou wel wat beters te doen hebben op een dag dat je verloofde is opgepakt, maar tegelijkertijd: het is misschien wel valse hoop die ze hier uitspreekt. Je wordt niet zomaar bij je lurven gepakt in zo’n onderzoek, lijkt mij.”
Ze vind foute mannen gewoon geil. Dan moet ze niet zeiken als dit aan de hand is. Soort zoekt soort.quote:Op vrijdag 30 januari 2026 16:15 schreef vencodark het volgende:
Blijkbaar een neus voor foute mannen en dan blijven geloven in die liefde.
Dit lees ik meer maar waarom denkt iedereen dat.quote:Op vrijdag 13 maart 2026 17:13 schreef Mrmime het volgende:
Jan Smit en Liza bericht Boulevard net op insta.
Ben benieuwd wie de nieuwe vriendin van Jan is
O jee.quote:Op vrijdag 13 maart 2026 17:13 schreef Mrmime het volgende:
Jan Smit en Liza bericht Boulevard net op insta.
Ben benieuwd wie de nieuwe vriendin van Jan is
Ik ben (ook) benieuwd. Zou het iemand van The Voice zijn?quote:Op vrijdag 13 maart 2026 17:14 schreef Ama het volgende:
[..]
Dit lees ik meer maar waarom denkt iedereen dat.
Na Yolanthe en Liza wil hij eens wat anders.quote:
Lekker samen snuiven onder het genot van de gitaar van Nick Schilderquote:Op vrijdag 13 maart 2026 17:27 schreef Perrin het volgende:
[..]
Na Yolanthe en Liza wil hij eens wat anders.
Dit is wel een fijne gate idd.quote:
Ik zou het hem niet kwalijk nemen.quote:
Ik ook. Gerda, spill the teaquote:
Na 14 jaar huwelijk. Dat hebben ze nog lang volgehouden.quote:Op vrijdag 13 maart 2026 17:13 schreef Mrmime het volgende:
Jan Smit en Liza bericht Boulevard net op insta.
Ben benieuwd wie de nieuwe vriendin van Jan is
quote:Op vrijdag 13 maart 2026 18:10 schreef Sunshine1982 het volgende:
Ik had Bridget goed toen Andre Hazes jr was vreemdgegaan dus ik ga nu weer voor Bridget Maasland.
Jan maakt met iedereen ruzie. Wij staan volledig achter Moniquequote:Op vrijdag 13 maart 2026 17:50 schreef vencodark het volgende:
[..]
Na 14 jaar huwelijk. Dat hebben ze nog lang volgehouden.
Zou er een link zijn met die ruzie met z’n zus?
Plaids.quote:
Omdat Liza ook uit Volendam komt, vrees ik dat de roddels een beetje binnen het dorp blijven.quote:Op vrijdag 13 maart 2026 18:25 schreef SEMTEX het volgende:
[..]
Plaids.
Dekenkisten.
Kandelaars.
En de dekbedovertrekset die Willem-Alexander en Maxima ook hebben.
Zij!quote:Op vrijdag 13 maart 2026 18:23 schreef Pisces29 het volgende:
Geen reden gegeven. Zelfs niet de zakelijke mededeling dat ze uit elkaar zijn gegroeid.
Lees: iemand heeft een ander.
Voor de bühne kun je prima schrijvenquote:Op vrijdag 13 maart 2026 18:54 schreef vencodark het volgende:
[..]
Zij!
Want in november schreef Jan nog een speciaal 14 jarig jubileum bericht.![]()
Maar hij is vast bedonderd.
Lekker rustig.quote:Op vrijdag 13 maart 2026 18:59 schreef Leandra het volgende:
Jan lijkt de helft van de tijd in zijn huis in Spanje te zitten, dusdanig vaak dat hij zich zelfs al heel aardig redt in het Spaans, dus dat had al een redelijke hint moeten zijn, want met schoolgaande kinderen (Senn 12, Emma 15) kun je niet de helft van de tijd in het buitenland zitten.
Oh dat is idd dan zo klaar als wat.quote:Op vrijdag 13 maart 2026 18:59 schreef Leandra het volgende:
Jan lijkt de helft van de tijd in zijn huis in Spanje te zitten, dusdanig vaak dat hij zich zelfs al heel aardig redt in het Spaans, dus dat had al een redelijke hint moeten zijn, want met schoolgaande kinderen (Senn 12, Emma 15) kun je niet de helft van de tijd in het buitenland zitten.
Jan is de man.quote:Op vrijdag 13 maart 2026 19:03 schreef de_boswachter het volgende:
Jan heeft ‘m niet alleen om te pissen. Gelijk hebtie
Ik ook, en wilde al een topic openen, maar laten we het eerst maar eens aanzien.quote:
Nee, ik zeg ook maar wat. Maar hij leek nog zo blij.quote:Op vrijdag 13 maart 2026 18:57 schreef Pisces29 het volgende:
[..]
Voor de bühne kun je prima schrijven, als je op de achtergrond went aan de breuk.
Mijn gok: hij ging jaren vreemd, nu is ze het zat en ondertussen hebben ze allebei een ander (of allebei regelmatig voor de sex een ander) en kinderen niet heel klein meer, dus goeie tijd om nu werkelijk te stoppen.
Je weet het altijd zo poëtisch te brengen.quote:Op vrijdag 13 maart 2026 19:23 schreef de_boswachter het volgende:
Zoals @:zipportal al zei volgt hij Dafne van Gerwen, de ex van. Die spreidt haar banen erg graag voor zangers en ander volk. Zou me niets verbazen!!!!
We kunnen ook de palingate afstoffen:pquote:Op vrijdag 13 maart 2026 19:21 schreef Deisyy het volgende:
[..]
Ik ook, en wilde al een topic openen, maar laten we het eerst maar eens aanzien.
Gedaan en goede ttquote:
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |