hij verkoopt voor Ferrari genoeg petjes shirtjes autootjes dat ze hem best nog een seizoentje in de auto laten ploeterenquote:Op zaterdag 6 december 2025 15:20 schreef Evenstar het volgende:
Lewis moet echt stoppen. Hij maakt zich volkomen belachelijk dit seizoen.
Leclerc staat er prima bij hoor. Geen top auto, maar ook geen Q1 auto. Hij maakt constant fouten, ligt echt niet (alleen) aan de auto.quote:Op zaterdag 6 december 2025 15:20 schreef DKUp het volgende:
Verkeerd gegokt om naar Ferrari te gaan.
Maak nog even 60 miljoen over en akkoord.quote:Op zaterdag 6 december 2025 15:20 schreef Mano_ het volgende:
Nou Lewis, maar je kluisje maar leeg, kleren eerst wassen en dan inleveren graag. Succes bij je nieuwe uitdaging
Fashion1?quote:Op zaterdag 6 december 2025 15:21 schreef ESF1Gamer het volgende:
Lewis kan zich beter bezig houden met fashion ipv F1.
Nee maar dat is geen nieuws.quote:Op zaterdag 6 december 2025 15:21 schreef Watmoetjenou het volgende:
[..]
Nou, en hoe!
Je hebt er als teamgenoot niks aan
Vuur?quote:Op zaterdag 6 december 2025 15:21 schreef ZaZoe het volgende:
Stop er maar mee Lewis, je bent allang FIRE
wel heerlijk voor Sainz hoor. Die zijn Ferrari heeft afgestaan en in een Williams 9 plekken hoger komt in Q1.quote:Op zaterdag 6 december 2025 15:21 schreef ESF1Gamer het volgende:
Lewis kan zich beter bezig houden met fashion ipv F1.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |