abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_219650926
quote:
0s.gif Op maandag 29 december 2025 12:38 schreef polquito1971 het volgende:
Ja precies ... je geeft alleen je Portefeuillewaarde op bij je beleggingen volgens mij.
Wat ik wel dubieus vind, is dat daar ook al de Inschrijvingen onder vallen terwijl die op zich nog geen rente opleveren toch?
Ik begrijp dat je het zo doet. Alleen wettelijk gezien is de wallet een overige bezitting het valt niet onder de spaartegoeden volgens de belastingdienst.

Dit zijn spaartegoeden. De rest dus niet
3Voor de toepassing van het tweede lid wordt onder banktegoeden verstaan:

a.deposito’s als bedoeld in artikel 1:1 van de Wet op het financieel toezicht en daarmee naar aard en strekking overeenkomende buitenlandse deposito’s;

b.een recht van vruchtgebruik dat rust op een banktegoed als bedoeld in onderdeel a;

c.contant geld;

d.een lidmaatschapsrecht in een vereniging van eigenaars als bedoeld in artikel 125, tweede lid, van Boek 5 van het Burgerlijk Wetboek;

e.een vorderingsrecht voortvloeiende uit de bijzondere rekening van de notaris, bedoeld in artikel 25 van de Wet op het notarisambt;

f.een vorderingsrecht voortvloeiende uit de bijzondere rekening van de gerechtsdeurwaarder, bedoeld in artikel 19 van de Gerechtsdeurwaarderswet.
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')