Ah gelukkigquote:Op vrijdag 5 december 2025 06:39 schreef Dotteke het volgende:
[..]
Hey KW. Ja ben onder het tv kijken weer in slaap gevallen. Daarom blijf ik hier ook niet hangen want dan slaap je niet meer.
Ja Ik zag het. Vervelend voor jou.quote:Op vrijdag 5 december 2025 06:40 schreef KoningWouter het volgende:
[..]
Ah gelukkig
Ja klopt wel het was een lange nacht.
Ach ja, het is nou niet dat het me overkomtquote:Op vrijdag 5 december 2025 06:41 schreef Dotteke het volgende:
[..]
Ja Ik zag het. Vervelend voor jou.
Alleen maar fijn toch.quote:Op vrijdag 5 december 2025 06:43 schreef _UserName_ het volgende:
lijkt alsof de slaap bij mij is hersteld, keek gister het jaarrapport eens terug en zag dat vanaf maart (goh) een dip is gekomen die langzaam stijgend weer terug kwam naar ongeveer 7u15m uur slaap per dag nu
Desalniettemin even goed vervelend Je zal er zelf aan moeten werken om het weer te herstellen.quote:Op vrijdag 5 december 2025 06:43 schreef KoningWouter het volgende:
[..]
Ach ja, het is nou niet dat het me overkomtIk heb dit wel over mijzelf afgeroepen.
Heb nog wat geprogrammeerd vannacht.
Isnook eigenlijk niet goed als je overdag slaapt. Dan heb je in de nacht ook minder slaap nodig. Het lijkt er op de je voor jezelf de juiste slaap weg hebt gevonden.quote:Op vrijdag 5 december 2025 06:45 schreef _UserName_ het volgende:
ja, wel blij mee idd, overdag slaap ik ook bijna niet meer, lig nog wel op bed maar dan is het meer relaxen in een kleine ruimte ipv de drukte van overdag in de huiskamer hebben wanneer Jyske op bed ligt
is ook een domino effect, wat je in de nacht mist, pak je overdag. Nu er een vast ritme is, is er minder tot geen tijd meer om echt te slapen maar even een uurtje op bed, docu kijken is ook wel even lekkerquote:Op vrijdag 5 december 2025 06:47 schreef Dotteke het volgende:
[..]
Isnook eigenlijk niet goed als je overdag slaapt. Dan heb je in de nacht ook minder slaap nodig. Het lijkt er op de je voor jezelf de juiste slaap weg hebt gevonden.
True, ik ga om 8 zo even ontbijten en dan ga ik nog eventjes liggen.quote:Op vrijdag 5 december 2025 06:45 schreef Dotteke het volgende:
[..]
Desalniettemin even goed vervelend Je zal er zelf aan moeten werken om het weer te herstellen.
Ja en een stuk gezonder voor het lijf. Nou fijn UN hopelijk is het een blijvertje.quote:Op vrijdag 5 december 2025 06:48 schreef _UserName_ het volgende:
[..]
is ook een domino effect, wat je in de nacht mist, pak je overdag. Nu er een vast ritme is, is er minder tot geen tijd meer om echt te slapen maar even een uurtje op bed, docu kijken is ook wel even lekker
Jyske is wel een blijvertjequote:Op vrijdag 5 december 2025 06:51 schreef Dotteke het volgende:
[..]
Ja en een stuk gezonder voor het lijf. Nou fijn UN hopelijk is het een blijvertje.
Dat worden vast weer uren. Wat gek hè dat het in de nacht niet wil lukken en overdag wel.quote:Op vrijdag 5 december 2025 06:50 schreef KoningWouter het volgende:
[..]
True, ik ga om 8 zo even ontbijten en dan ga ik nog eventjes liggen.
Ik doelde op je slaap ritme.quote:Op vrijdag 5 december 2025 06:51 schreef _UserName_ het volgende:
[..]
Jyske is wel een blijvertje
Ik hoop de slaap ook
Overdag lukt het ook nietquote:Op vrijdag 5 december 2025 06:52 schreef Dotteke het volgende:
[..]
Dat worden vast weer uren. Wat gek hè dat het in de nacht niet wil lukken en overdag wel.
Oké vaak heb ik wel door als ik iets dubbelzinnigs zeg maar dit absoluut nietquote:Op vrijdag 5 december 2025 06:52 schreef _UserName_ het volgende:
[..]
Weet ik, maar dit was een te makkelijke open deur
Dan was het een mooi schotquote:Op vrijdag 5 december 2025 06:57 schreef Dotteke het volgende:
[..]
Oké vaak heb ik wel door als ik iets dubbelzinnigs zeg maar dit absoluut niet
NOu ja gelukkig staat jou leven momenteel het toe dat je overdag kan slapenquote:Op vrijdag 5 december 2025 06:53 schreef KoningWouter het volgende:
[..]
Overdag lukt het ook niet
Ben vannacht nog wel even naar bed geweest maar ik had gewoon mijn uren gemaakt, op een gegeven moment wordt het alleen een beetje liggen.
Ik zie hem niet hoor.quote:
Als ik met werk maar 5 uurtjes zou slapen wordt het heel lastig ja. Nu kom ik thuis na een dag werken en kan ik heerlijk genieten van Jyske, haar de fles geven, knuffelen, haar "dada" horen zeggen.. Sinds gister zit ze nu ook rechtop zonder hulp (kort, want dan omvallen is ook wel leuk)quote:Op vrijdag 5 december 2025 07:02 schreef Dotteke het volgende:
[..]
NOu ja gelukkig staat jou leven momenteel het toe dat je overdag kan slapen
Het wordt pas
[..]
problematisch als je gaat werken.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |