Zoiets ja.quote:Op donderdag 4 december 2025 12:56 schreef Perrin het volgende:
[..]
Alles wat nodig is om het vechten te vermijden.
Stof happen en pleasen en appeasen.
Je buren voor de leeuwen gooien, je rijkdommen overhandigen, alles.
Waarom? Hier studeren ook zat kinderen in het buitenland of doen stage elders.quote:Op donderdag 4 december 2025 10:52 schreef xpompompomx het volgende:
Toch is het wel wat apart dat rijke Russen hun kinderen in het door hun o zo gehate westen laten wonen. Waarom zou je hier gaan wonen als het hier zo kut is?
Yusibov is geen betrouwbare bron.quote:Op donderdag 4 december 2025 12:47 schreef Perrin het volgende:
[..]
Volgens mij staat Europa zelf ook op dat punt.
[ x ]
Hij haalt gewoon recente uitspraken van politici aan die je eenvoudig overal kunt terugvinden.quote:Op donderdag 4 december 2025 13:13 schreef phpmystyle het volgende:
[..]
Yusibov is geen betrouwbare bron.
maar wij dreigen niet om dat buitenland te bombarderen voor een paar km2 extra lebensraumquote:Op donderdag 4 december 2025 13:12 schreef phpmystyle het volgende:
[..]
Waarom? Hier studeren ook zat kinderen in het buitenland of doen stage elders.
Ik snap dat wel.
Wees blij dat er Russische elite in het westen is. Toch een soort levensverzekering.quote:Op donderdag 4 december 2025 13:15 schreef michaelmoore het volgende:
[..]
maar wij dreigen niet om dat buitenland te bombarderen voor een paar km2 extra lebensraum
Tjah. Hij zoekt altijd de controverse op.quote:Op donderdag 4 december 2025 13:15 schreef Perrin het volgende:
[..]
Hij haalt gewoon recente uitspraken van politici aan die je eenvoudig overal kunt terugvinden.
Hoezo? Waar blijkt dat nou weer uit?quote:Op donderdag 4 december 2025 12:47 schreef Perrin het volgende:
[..]
Volgens mij staat Europa zelf ook op dat punt.
[ x ]
Hij is nogal pissig dat nergens in Europa een leider met visie of een ruggengraat te vinden is. Ik snap hem wel.quote:Op donderdag 4 december 2025 13:19 schreef phpmystyle het volgende:
[..]
Tjah. Hij zoekt altijd de controverse op.
Al meldt ie dan Poetin een gouden pik heeft. Boeit mij niet.
Er is wel een visie, alleen niet met hem, jou en mij gedeeld.quote:Op donderdag 4 december 2025 13:21 schreef Perrin het volgende:
[..]
Hij is nogal pissig dat nergens in Europa een leider met visie of een ruggengraat te vinden is. Ik snap hem wel.
Als je Putin letterlijk Hitler vind dan heb je maar 1 optie en dat is je aanmelden voor de strijd in Oekraïne. Zolang je dat niet doet lijkt het alsof je het wel ok vindt.quote:Op donderdag 4 december 2025 10:07 schreef koemleit het volgende:
[..]
Komop je vader is Vladimir Putin.
Dan heb je maar 1 optie en dat is openlijk, publiekelijk afstand doen van de Hitler van onze tijd.
Zolang je dat niet doet lijkt het alsof je het steunt.
Als je anoniem wil blijven leven zul je dat in Rusland moeten gaan doen.
Als je het allemaal zo verschrikkelijk vindt en je vader bedreigt Parijs om de week met nucleair inferno, en je veroordeelt dat niet. Wat doe je dan daar?
ja die ballen die met het gestolen geld van hun kontlikkende vader in Londen in een Rolls met glitters rondrijden , dat is niet het beste soort mensenquote:Op donderdag 4 december 2025 13:17 schreef phpmystyle het volgende:
[..]
Wees blij dat er Russische elite in het westen is. Toch een soort levensverzekering.
Hitler had heel Oekraïne er al lang onder gekregen ,, het feit dat Putin helemaal niets wist van de miserabele staat van zijn "miljoenen" leger bewijst dat het geen strateeg is , ook niet zal wordenquote:Op donderdag 4 december 2025 13:26 schreef LXIV het volgende:
[..]
Als je Putin letterlijk Hitler vind dan heb je maar 1 optie en dat is je aanmelden voor de strijd in Oekraïne. Zolang je dat niet doet lijkt het alsof je het wel ok vindt.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.And what rough beast, its hour come round at last,
Slouches towards Bethlehem to be born?
Ja, de VS is een heuze concern troll.quote:Op donderdag 4 december 2025 12:31 schreef Idisrom het volgende:
Wat de VS nu wil, is met zo weinig mogelijk bloedvergieten de oorlog te beëindigen.
Moet wel erbij zeggen dat het hierbij jammer is dat er nog geen deal uit de bus gerold is met Rusland. Alle partijen dienen hier wat meer aan te werken. En Trump heeft het kort geleden al laten afweten in Hongarije met Poetin, om maar eens wat te noemen.quote:Op donderdag 4 december 2025 12:56 schreef Perrin het volgende:
[..]
Alles wat nodig is om het vechten te vermijden.
Stof happen en pleasen en appeasen.
Je buren voor de leeuwen gooien, je rijkdommen overhandigen, alles.
Maar wij dreigen die landen - of welk land dan ook - niet dagelijks dat we ze plat gaan bombarderen. We zeggen van die landen, waar wij studeren (i.e. niet Rusland) ook niet dat het verrotte/minderwaardige landen zijn. Dat zou nogal hypocriet zijn, maar dat is Russen niet vreemd.quote:Op donderdag 4 december 2025 13:12 schreef phpmystyle het volgende:
[..]
Waarom? Hier studeren ook zat kinderen in het buitenland of doen stage elders.
Ik snap dat wel.
Dat spreken over ''dreigen'' toch, hè.quote:Op donderdag 4 december 2025 14:30 schreef MaxMark het volgende:
[..]
Maar wij dreigen die landen - of welk land dan ook - niet dagelijks dat we ze plat gaan bombarderen. We zeggen van die landen, waar wij studeren (i.e. niet Rusland) ook niet dat het verrotte/minderwaardige landen zijn. Dat zou nogal hypocriet zijn, maar dat is Russen niet vreemd.
Zie je het verschil? Vast wel he - ook al toen je de vraag stelde.
De hypocrisie achter Russsische oorlogsmisdadigers die hun kids in het verderfelijke westen laten wonen, wegwuiven met " er zijn ook NL'ers die in het buitenland stage lopen" is sowieso al geen reactie waard. Dat is ordinair stoken.quote:Op donderdag 4 december 2025 14:30 schreef MaxMark het volgende:
[..]
Maar wij dreigen die landen - of welk land dan ook - niet dagelijks dat we ze plat gaan bombarderen. We zeggen van die landen, waar wij studeren (i.e. niet Rusland) ook niet dat het verrotte/minderwaardige landen zijn. Dat zou nogal hypocriet zijn, maar dat is Russen niet vreemd.
Zie je het verschil? Vast wel he - ook al toen je de vraag stelde.
Japan heeft natuurlijk een bedenkelijke reputatie op dat gebied bij beide landen.quote:Op donderdag 4 december 2025 14:37 schreef Perrin het volgende:
Komt helemaal goed met die vrede.
Kwestie van onderhandelen, gewoon goede veiligheidsgaranties en we zijn weer matties forever.
China en Rusland appeasen is dé garantie voor vrede.
[ x ]
Het is nog nooit zo geweest dat nazaten moeten opdraaien voor de misdaden van hun ouders.quote:Op donderdag 4 december 2025 14:36 schreef havanagila het volgende:
[..]
De hypocrisie achter Russsische oorlogsmisdadigers die hun kids in het verderfelijke westen laten wonen, wegwuiven met " er zijn ook NL'ers die in het buitenland stage lopen" is sowieso al geen reactie waard. Dat is ordinair stoken.
En de enige reden dat EU leiders het over Oekraïense concessies hebben is omdat die oranje clown iedereen in de steek laat voor een dictator. Als de VS niet in een circus was veranderd.....
Nou, we kunnen de filmpjes waar figuren zoals putin en medvedev dat soort onzin uitten zelf zien, dus: nee, geen "over en tegen propaganda".quote:Op donderdag 4 december 2025 14:36 schreef Scjvb het volgende:
Wie zegt dat bepaalde info niet gewoon een vorm van propaganda is over- en tegen Rusland, wat telkens weer doodleuk in de media wordt geworpen?
Allemaal over en weer retoriek.quote:Op donderdag 4 december 2025 14:30 schreef MaxMark het volgende:
[..]
Maar wij dreigen die landen - of welk land dan ook - niet dagelijks dat we ze plat gaan bombarderen. We zeggen van die landen, waar wij studeren (i.e. niet Rusland) ook niet dat het verrotte/minderwaardige landen zijn. Dat zou nogal hypocriet zijn, maar dat is Russen niet vreemd.
Zie je het verschil? Vast wel he - ook al toen je de vraag stelde.
Heb jij Kallas en vd Leyen wel eens horen spreken over Rusland? Is dat niet hetzelfde?quote:Op donderdag 4 december 2025 15:01 schreef ExTec het volgende:
[..]
Nou, we kunnen de filmpjes waar figuren zoals putin en medvedev dat soort onzin uitten zelf zien, dus: nee, geen "over en tegen propaganda".
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |