Stond ze hoor, wir kinder vom Hoog Catherijnequote:Op dinsdag 2 december 2025 12:29 schreef Vanyel het volgende:
[..]
Nietes.
Je besloot ook op een dag mij te meeten. Toch al dik 25 jaar toegevoegde waarde in het leven.
quote:Op dinsdag 2 december 2025 12:36 schreef DancingPhoebe het volgende:
[..]
Stond ze hoor, wir kinder vom Hoog Catherijne
Maar die hypotheekrente mag je dan nog aftrekken, scheelt ook weer.quote:Op dinsdag 2 december 2025 12:36 schreef Lucky_Strike het volgende:
Onze hypotheek is 670. Maar we willen een flinke verbouwing. Met 1,5 ton aan hypotheek er bij, kom je ook aan zo'n bizar bedrag per maand. Dat maakt het echt wel moeilijk.
We rijden alweer en mogen over de hogesnelheidslijn naar Ulm ipv gewone spoorquote:
Wow, ja. Maar het is wel jullie 'eigen' superleuke huisquote:Op dinsdag 2 december 2025 12:36 schreef Lucky_Strike het volgende:
Onze hypotheek is 670. Maar we willen een flinke verbouwing. Met 1,5 ton aan hypotheek er bij, kom je ook aan zo'n bizar bedrag per maand. Dat maakt het echt wel moeilijk.
Neuh, toen werd mijn peuter geborenquote:Op dinsdag 2 december 2025 12:36 schreef Vanyel het volgende:
Als je 2023 had gezegd had ik je ook geloofd.
Dit bericht had dus sneller gemoeten![]()
Ja dat verbaast me ook elke keer, als je het niet over je baby hebt.quote:Op dinsdag 2 december 2025 12:57 schreef Clubsoda het volgende:
[..]
Neuh, toen werd mijn peuter geboren
Maar daar moet je als huiseigenaar ook dingen voor laten. Staat dan wel tegenover dat de hypotheek niet elk jaar enige procenten wordt verhoogd.quote:
Wordt daar nog wel gesaldeerd dan?quote:Op dinsdag 2 december 2025 13:03 schreef Barreltje het volgende:
Hier staat okk een grote verbouwing op de planning.. of nouja, het dak moet vervangen ( 65K) en dan hopelijk ooit ook zonnepanelen en warmte pomp etc.. dat zou de kosten pas ECHT drukken
Denk dat dit breder ging over dat de duivel altijd op de grootste hoop schijt.quote:Op dinsdag 2 december 2025 13:09 schreef derLudolf het volgende:
Maar daar moet je als huiseigenaar ook dingen voor laten.
Hehe ja, ik betaal dit in m'n eentje voor 50 m² huurappartement.quote:Op dinsdag 2 december 2025 12:05 schreef Blues het volgende:
Aan de andere kant qua onze huurprijs en als je vergelijkt met een 2kamer app in grotere steden enzo valt het ook wel weer mee
Apart ja!quote:Op dinsdag 2 december 2025 13:14 schreef derLudolf het volgende:
Je komt nog es ergens met de trein. Net door Plochingen (wie kent het niet) maar daar stond een pand aan het spoor dat me aan Gaudi deed denken. Sierlijke lijnen en mozaïeken.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op dinsdag 2 december 2025 14:30 schreef vlindertje89 het volgende:
Als we het over huur/woonlasten gaan hebben ben ik bang dat ik "win"
Jij wintSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Bij ons zitten de zonnepanelen er ook bij in tegenwoordig.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
[ Bericht 15% gewijzigd door Blues op 02-12-2025 15:10:23 ]
quote:Op dinsdag 2 december 2025 14:30 schreef vlindertje89 het volgende:
Als we het over huur/woonlasten gaan hebben ben ik bang dat ik "win"
Je vertelt er niet bij hoe groot.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Tele heeft 50m². Jij? Ben je dan per m² ook nog de winnaar?Op 28 februari 2012 19:20 schreef lezzer en op 31 augustus 2013 21:27 schreef DancingPhoebe:Jezus, Vanyel, wat een fantastische tips geef jij toch altijd!
quote:Op dinsdag 2 december 2025 14:19 schreef Tele6 het volgende:
Trouwens nu het over woonkosten gaat...SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Op 28 februari 2012 19:20 schreef lezzer en op 31 augustus 2013 21:27 schreef DancingPhoebe:Jezus, Vanyel, wat een fantastische tips geef jij toch altijd!
Hoe werkt dit, kun je gekort worden op je aow om andere redenen dan een partner hebben?quote:Op dinsdag 2 december 2025 14:49 schreef AnneX het volgende:
Een kennis van ons wordt enorm gekort - de sufferd vergat zijn pensioen rechten te regelen
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |