quote:
quote:Op zaterdag 29 november 2025 06:39 schreef Dotteke het volgende:
[..]![]()
Morguh Pullup![]()
HIj trekt wel een hele valse bek
Ik kan daar ook slecht tegen, maar het is de natuur.quote:Op zaterdag 29 november 2025 06:41 schreef pullup het volgende:
[..]Alle vogeltjes weggejaagd
![]()
Morgen Dot
Hey Karzaiquote:
quote:Op zaterdag 29 november 2025 00:24 schreef Gast_op_Afstand_GOA het volgende:
[..]
Ik kan niet zo goed zoeken hier, maar @:Domnivoor kan het wel vinden denk ik... Iets met bloemetjesjurken topic
Wel goed hoor, en met jou?quote:
Ik werd om 5 uur wakker toen heb ik een pot koffie gedronken, beetje de krant gelezen en mijn email, banaantje en een mandarijn gegeten, daarna terug in bed gaan liggen half uurtje naar bnr nieuws geluisterd waar het over de Engelse politiek ging, en nu zit ik even op fokquote:
OOk al mooi op tijd wakker dus. Ik heb alleen nog maar koffie gehad.quote:Op zaterdag 29 november 2025 07:37 schreef Karzai het volgende:
[..]
Ik werd om 5 uur wakker toen heb ik een pot koffie gedronken, beetje de krant gelezen en mijn email, banaantje en een mandarijn gegeten, daarna terug in bed gaan liggen half uurtje naar bnr nieuws geluisterd waar het over de Engelse politiek ging, en nu zit ik even op fok
Ok die ken ik niet, gister wel gewone kiwi,s gekocht toevallligquote:Op zaterdag 29 november 2025 07:40 schreef Dotteke het volgende:
[..]
OOk al mooi op tijd wakker dus. Ik heb alleen nog maar koffie gehad.
Ontbijtje zal griekes Yoghurt met cruchlie worden
Gisteren mijn laatste manderijntje gegeten moet weer fruit halen
Hoorde van de week dat er rode kiwi's zijn. Had er nooit van gehoord dus eens even kijken of ik ze hier ook kan vinden.
Ik kende ze ook niet, maar ze schijnen lekker te zijn, google zegt iets met een bessensmaak binnen in.quote:Op zaterdag 29 november 2025 07:42 schreef Karzai het volgende:
[..]
Ok die ken ik niet, gister wel gewone kiwi,s gekocht toevalllig
Ah, okay ik heb ze nog niet zien liggenquote:Op zaterdag 29 november 2025 07:44 schreef Dotteke het volgende:
[..]
Ik kende ze ook niet, maar ze schijnen lekker te zijn, google zegt iets met een bessensmaak binnen in.
@:Lovely heeft ze gekocht van de week, daar weet ik van dat ze bestaan.
Ik heb ze bij de groentewinkel gekocht .quote:Op zaterdag 29 november 2025 07:47 schreef Karzai het volgende:
[..]
Ah, okay ik heb ze nog niet zien liggen
Nee, ik ook niet.quote:Op zaterdag 29 november 2025 07:47 schreef Karzai het volgende:
[..]
Ah, okay ik heb ze nog niet zien liggen
Waren ze duurder eigenlijk dan de gele?quote:Op zaterdag 29 november 2025 07:47 schreef Lovely het volgende:
[..]
Ik heb ze bij de groentewinkel gekocht .
Ongetwijfeld, er zit hier wel een goede groenteboer die veel heeft, dus misschien zit er ook zo eentje bij jou in de buurtquote:Op zaterdag 29 november 2025 07:47 schreef Dotteke het volgende:
[..]
Nee, ik ook niet.
Zo zullen er nog wel veel meer soorten fruit zijn wat wij niet kennen.
2,99 per doos..quote:Op zaterdag 29 november 2025 07:48 schreef Dotteke het volgende:
[..]
Waren ze duurder eigenlijk dan de gele?
De groente boer is hier helaas vertrokken en ik weet er in Zutphen zo een twee drie niet een te vinden. De ene die ik daar wist is ook al wegquote:Op zaterdag 29 november 2025 07:49 schreef Karzai het volgende:
[..]
Ongetwijfeld, er zit hier wel een goede groenteboer die veel heeft, dus misschien zit er ook zo eentje bij jou in de buurt
O dat valt best mee, de gele zijn duurderquote:
ZO, dat is een hoop geld zeg voor 1 onsjequote:Op zaterdag 29 november 2025 07:56 schreef Karzai het volgende:
Ik was daar toevallig gisteren voor cantharellen want die kon ik niet vinden in de supermarkt. Die zijn blijkbaar niet meer in het seizoen hier, 7 euro per ons en ze kwamen helemaal uit canada.
Toch maar een onsje meegenomen achteraf had ik beter een andere paddestoelen kunnen nemen maja
Ja zeg dat wel, dat doe ik niet meerquote:Op zaterdag 29 november 2025 07:57 schreef Dotteke het volgende:
[..]
ZO, dat is een hoop geld zeg voor 1 onsje
Ik heb geen idee, eet eigenlijk alleen de 'gewone' champignonsquote:Op zaterdag 29 november 2025 08:00 schreef Karzai het volgende:
Ik wil morgen een hertenstoofpot maken en ze stonden in het recept, maar ik had volgens mij ook gewoon kastanje champignons kunnen nemen bedenk ik mij nu
Ik verwacht van welquote:Op zaterdag 29 november 2025 08:02 schreef Dotteke het volgende:
[..]
Ik heb geen idee, eet eigenlijk alleen de 'gewone' champignons
Hoop dat het je lekker smaakt morgen Karzai
Ik ben zelf niet zo gek op wild, heb het allemaal wel geprobeerd.quote:
Dan is het ook volop te koop overalquote:Op zaterdag 29 november 2025 08:05 schreef Karzai het volgende:
Ik houd wel van wild, al eet ik het niet vaak meestal rond de feestdagen
Hertenbiefstuk ligt volgens mij wel bij Albert heijn het hele jaar in het schapquote:Op zaterdag 29 november 2025 08:06 schreef Dotteke het volgende:
[..]
Dan is het ook volop te koop overal
Zou maar zo kunnen. Ze hebben hier bij ah een aparte vriezer met apart vlees altijd. Maar die prijzen pppfff niet normaal duurquote:Op zaterdag 29 november 2025 08:07 schreef Karzai het volgende:
[..]
Hertenbiefstuk ligt volgens mij wel bij Albert heijn het hele jaar in het schap
Ik vind het wel leuk om te kokkerellen , tis ook niet gigantisch veel werk verder, je snijd alles gooit het in de pan en laat het drie uur pruttelenquote:Op zaterdag 29 november 2025 08:05 schreef Dotteke het volgende:
[..]
Ik ben zelf niet zo gek op wild, heb het allemaal wel geprobeerd.
Maar zal het voor mijzelf nooit maken.
Konijn ook niet
Is ook zo. En het smaakt ook vele malen lekkerder als je zelf kooktquote:Op zaterdag 29 november 2025 08:10 schreef Karzai het volgende:
[..]
Ik vind het wel leuk om te kokkerellen , tis ook niet gigantisch veel werk verder, je snijd alles gooit het in de pan en laat het drie uur pruttelen
Vlees is wel duur, ik eet ook wat vaker vegetarisch tegenwoordigquote:Op zaterdag 29 november 2025 08:09 schreef Dotteke het volgende:
[..]
Zou maar zo kunnen. Ze hebben hier bij ah een aparte vriezer met apart vlees altijd. Maar die prijzen pppfff niet normaal duur
Je plaatst vaak mooie plaatjes van je creaties. Ziet er smakelijk uit.quote:Op zaterdag 29 november 2025 08:10 schreef Karzai het volgende:
[..]
Ik vind het wel leuk om te kokkerellen , tis ook niet gigantisch veel werk verder, je snijd alles gooit het in de pan en laat het drie uur pruttelen
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |