Yep, https://historiek.net/eduard-i-van-engeland-1239-1307/5428/quote:Op vrijdag 28 november 2025 21:04 schreef Cirilico het volgende:
Edward I was het antwoord.
@:Weltschmerz
Dank je. Longshanks, die knakker uit Braveheart.quote:Op vrijdag 28 november 2025 21:04 schreef Cirilico het volgende:
Edward I was het antwoord.
@:Weltschmerz
Die dame van team 1 daarentegen was er erg goed in.quote:Op vrijdag 28 november 2025 21:09 schreef WismutVeilchen83 het volgende:
Wat kan die dame van team 2 ontzettend slecht opzoeken. Ik denk één van de slechtste ooit.
Balatonmeer was ook niet een hele goede gok.quote:Op vrijdag 5 december 2025 20:36 schreef DrMarten het volgende:
Heeft die vrouw al iets nuttigs bijgedragen? Die vent moet zoeken en ook de andere antwoorden geven
Op zijn zachts gezegdquote:Op vrijdag 5 december 2025 20:37 schreef Weltschmerz het volgende:
[..]
Balatonmeer was ook niet een hele goede gok.
Ik denk dat ze andere kwaliteiten heeftquote:Op vrijdag 5 december 2025 20:36 schreef DrMarten het volgende:
Heeft die vrouw al iets nuttigs bijgedragen? Die vent moet zoeken en ook de andere antwoorden geven
Astrid keuvelde ook gezellig mee.quote:Op vrijdag 5 december 2025 21:04 schreef Fretwork het volgende:
Gewoon een halve minuut lummelen in plaats van de Wiki opzoeken. Meine Gute
Ik heb ook helemaal niks met die films maar als je een keer 'iron man' hebt horen vallen dan wist je het antwoord.quote:Op vrijdag 12 december 2025 20:36 schreef DrMarten het volgende:
[..]
Die had ik ook niet geweten. Heb niks met die films
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Wees gehoorzaam. Alleen samen krijgen we de vrijheid eronder.
De P is wel een P, de andere fouten weet ik ook niet.quote:Op vrijdag 12 december 2025 20:59 schreef Lienekien het volgende:
Ja, zo is het ook moeilijk om het woord te raden voor de bankzitters.
Ik dacht dat een steeksleutel een Engelse sleutel was. Dat zijn van die dingen die je nog erg jong verkeerd aangeleerd krijgt, dan wordt dat later gecorrigeerd, of andersom, en dan weet je niet meer welke van de twee of drie nou goed was.quote:Op vrijdag 12 december 2025 21:02 schreef Lienekien het volgende:
[..]
Niet alleen mannen die het fout hadden.
Die vraag klopt van geen kant.quote:Op vrijdag 12 december 2025 21:02 schreef Lienekien het volgende:
[..]
Niet alleen mannen die het fout hadden.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |