Muis is met een pootje op de fase en een ander pootje op de metalen rand onder de inductieplaat gelijk doodgegaan. En de zelf aangelegde aarde werkt dus prima, is dat ook weer getest.quote:Op zaterdag 29 november 2025 16:34 schreef Kaatje1 het volgende:
Fijn van de oven, zielig voor de muis. Hopelijk heeft hij niet geleden.
Zo, huis is opgeruimd en schoon. Kan ik morgen verder met de kleine kamer.
Moet er in het vervolg niet vanuit gaan dat de elektrische dweil zichzelf op kan laden![]()
Ik kojk nu naar een Engelse serie, Prisoner 951 over een iraans britse vrouw die 6 jaar in de gevangenis in Iran heeft gezeten voor spionage maar eigenlijk om de UK ergens (zover ben ik nog niet) toe te dwingen.
Ah, topquote:Op zaterdag 29 november 2025 15:00 schreef Blues het volgende:
[..]
Wordt ook allemaal genoemd in het artikel
Ja, dit dus! Doordat post-covid nu bij zoveel mensen voorkomt die voorheen gewoon fit en actief waren en nu bizar moe door de kleinste inspanning, is er ook ineens serieuze aandacht voor bijvoorbeeld CVS. Dat werd door de meeste medici (en verzekeringen!) niet serieus genomen omdat het niet te bewijzen was. Er was niets mis in het lichaam (althans niet wat je even met een standaard lab testje of beeldvorming kon aantonen). En niets te zien = niet ziek = geen arbeidsongeschiktheidsuitkering. Dit moet zoveel mensen tot wanhoop hebben gedreven. Dus het positieve (ik snap dat dat een wrange term is hier) aan post-covid is dat er nu wel serieus aandacht voor is. Nu nog een oplossing vinden.quote:Op zaterdag 29 november 2025 14:06 schreef vlindertje89 het volgende:
Ik kan in dit kader dit artikel ook aanbevelen: https://www.nrc.nl/nieuws(...)-dit-hebben-a4907761 (even door archive halen als nodig).
Weet je wat ik ook zo schrijnend vind? Er was al een hele grote groep mensen die dit had vóór Covid. Met een andere PAIS (post acuut infectieus syndroom; zoals ME/CVS, Qkoorts). Die al tien, vijftien etc jaar zo leven en maar zelden serieus genomen werden. Pas sinds post covid is er veel meer aandacht voor, en blijkt het enorm veel overeenkomsten te hebben. Wat enerzijds natuurlijk fantastisch voor hen is, want eindelijk aandacht en hoop dat er toch nog iets wordt ontdekt waar ook zij wat aan hebben. En tegelijkertijd vreselijk confronterend, want waarom nu ineens wel de aandacht en erkenning?
Als het onderwerp je raakt: morgen is er een protest op het Malieveld. https://www.hetpaisprotest.nl/
Ja, en ik vind post- een betere term dan long- omdat er bij long- het misverstand ontstaat dat het je long betreft.quote:Op zaterdag 29 november 2025 17:46 schreef Lucky_Strike het volgende:
Verschrikkelijk dat mensen zich zo weinig mens voelen. Ik heb zelf ook een aantal jaren op bed en bank doorgebracht maar daar zat tenminste met enige regelmaat nog verbetering is en op lange termijn verbeterde het ook daadwerkelijk. De uitzichtloosheid moet voor die mensen ongelofelijk miserabel zijn.
Is post covid eigenlijk hetzelfde als long covid?
Hoe wordt daar geaard eigenlijk/zitten jullie op rotsbodem?quote:Op zaterdag 29 november 2025 16:54 schreef LeeHarveyOswald het volgende:
[..]
Muis is met een pootje op de fase en een ander pootje op de metalen rand onder de inductieplaat gelijk doodgegaan. En de zelf aangelegde aarde werkt dus prima, is dat ook weer getest.
Altijd fijn. Wat voor hout stook je?quote:Op zaterdag 29 november 2025 12:01 schreef sigme het volgende:
Ik zat gister te wachten op haardhout. Daarvan kan je ‘s ochtend opzoeken hoe laat het die dag gebracht gaat worden. Maar ze kwamen niet.
Geappt, gebeld, uiteindelijk werd ik dan gebeld door transportbedrijf dat ze ziekte hadden en niet gingen komen. Ok, weet ik dat, verzet naar maandag. MAAR ZET DAN NIET ‘S OCHTEND IN DE RITSTAAT DAT DE RIT VERTROKKEN IS gvdhrdrenguntergrrr
Koperen pen gevuld met beton, van anderhalve meter lang. Ik heb hem toch zeker een meter de grond in gekregen, wel een paar keer proberen omdat er heel veel rots en lei tussen de klei zit.quote:Op zaterdag 29 november 2025 19:17 schreef derLudolf het volgende:
[..]
Hoe wordt daar geaard eigenlijk/zitten jullie op rotsbodem?
[ afbeelding ]
Bij mij zit zo'n ding bijna 3 meter de grond in (ding is zeker 2m en zit wel halve meter onder het maaiveld. Electrien zei al over de (natte) veenbodem hier dat dat erg goed geleid.
Zoiets tik je niet even in een rots, die niet eens geleid.
quote:Op zaterdag 29 november 2025 20:41 schreef Queller het volgende:
Ik heb een bladblazer gekocht om de kattenharen onder de kasten vandaan te blazen.
Mijn beste idee van het jaar
Misschien wel beter; met de bladblazer zaten de vlokken tot het plafondquote:Op zaterdag 29 november 2025 20:50 schreef Kaatje1 het volgende:
[..]Goed idee, ga dat eens met een föhn proberen (kleine kast)
Ja leuk…Alleen is het geen overkill?quote:Op zaterdag 29 november 2025 20:41 schreef Queller het volgende:
Ik heb een bladblazer gekocht om de kattenharen onder de kasten vandaan te blazen.
Mijn beste idee van het jaar
quote:Op zaterdag 29 november 2025 20:52 schreef Queller het volgende:
[..]
Misschien wel beter; met de bladblazer zaten de vlokken tot het plafond![]()
![]()
Welke lekkere dingen neemt moeders mee terug eigenlijk?quote:Op zaterdag 29 november 2025 17:06 schreef flipsen het volgende:
Korte![]()
Moeders goed aangekomen, we zijn nu thuis en gaan zo het dorp in om te lunchen. Ze heeft wel de regen uit NL meegenomenDinsdag aan boord
Mijn heel fijne ervaring was cameranu, de minder klantvriendelijk voelende de andere grote online camera winkel die een winkel heeft in Leidsche Rijn. Het kan verder een helemaal prima winkel zijn hoor en ze verkopen ook beide dezelfde spullen waar ik oog op heb, ik voelde me alleen veel fijner bij de sfeer bij cameranuquote:Op zaterdag 29 november 2025 21:32 schreef AnneX het volgende:
[..]
Welke lekkere dingen neemt moeders mee terug eigenlijk?![]()
@:vlindertje89 welke winkel was het minder en welke goed?
Kan in dm. natuurlijk
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |