Die mooie kloosters waar in de helft vd gevallen alles en iedereen mishandeld en misbruikt werd bedoel je?quote:Op dinsdag 25 november 2025 00:04 schreef ootjekatootje het volgende:
Ach zo gek waren ze vroeger nog niet…
Achterlijke culturen uit andere landen komen hier achterlijk doen.quote:. Gaby wil dat de maatschappij wakker wordt. 'Elke keer wanneer er een vrouw wordt vermoord, vindt iedereen dat er wat moet gebeuren. Er wordt veel te laks met dit soort zaken omgegaan.'
Nee en dan zorgt jeugdzorg ervoor dat zo'n baby geplaatst wordt bij het volgende stel randdebielen, want ze screenen blijkbaar niet op psychische ziekten en schulden. Andere discussie, maar toch.quote:Op maandag 24 november 2025 15:43 schreef BlaZ het volgende:
Wat hier helemaal wordt vergeten is dat we als maatschappij wel verantwoordelijkheid hebben richting de baby. Deze moeder kan nooit geschikt zijn voor het opvoeden daarvan.
Zoals Mabel Wisse Smit.quote:Op maandag 24 november 2025 19:48 schreef Richestorags het volgende:
[..]
Dat klopt, maar de slimme variant zou dan alsnog niet bij Kempi eindigen. Eerder bij een psychopaat van de Zuidas of een Klaas Bruinsma.
Je in algemene zin. Iedereen weet dat hij strafbaar is, dat zeg ik zelf ook. Maar zij moet niet doen alsof zij hier met open ogen ingetuind is zonder enige zelfreflectie, zijn CV is bekend.quote:Op maandag 24 november 2025 23:55 schreef MissButterflyy het volgende:
[..]
Wat heb ik hiermee te maken?
Hij heeft alsnog z’n poten thuis te houden.
Hij is fout en strafbaar bezig, niet een naïeve vrouw die wat met hem is begonnen.
Ja, dat is toch alleen maar mosterd?quote:Op dinsdag 25 november 2025 10:00 schreef Richestorags het volgende:
[..]
Je in algemene zin. Iedereen weet dat hij strafbaar is, dat zeg ik zelf ook. Maar zij moet niet doen alsof zij hier met open ogen ingetuind is zonder enige zelfreflectie, zijn CV is bekend.
Ik heb zo mijn eigen mening over de reden waarom zij de media opzoekt en het waarschuwen van andere vrouwen heeft daar vrij weinig mee te maken.quote:Op dinsdag 25 november 2025 10:09 schreef MissButterflyy het volgende:
[..]
Ja, dat is toch alleen maar mosterd?
Het is nu eenmaal gebeurd en de tijd is niet terug te draaien.
Goed dat ze de media opzoekt om vrouwen nu te waarschuwen voor de fout die ze zelf heeft gemaakt.
Dat was ook het voorzetje dat ik gafquote:
Dan moet ze meer zelfreflectie erbij geven in plaats van "de overheid moet het oplossen". Als ze zegt maak alsjeblieft niet de domme fout die ik heb gemaakt, een gangsterrapper blijft een gangsterrapper komt het veel krachtiger over. Zij plaatst alle verantwoordelijkheid buiten zichzelf en geeft de jonge meiden dus al mee dat er geen eigen handelingsperspectief is en de overheid alles moet oplossen.quote:Op dinsdag 25 november 2025 10:09 schreef MissButterflyy het volgende:
[..]
Ja, dat is toch alleen maar mosterd?
Het is nu eenmaal gebeurd en de tijd is niet terug te draaien.
Goed dat ze de media opzoekt om vrouwen nu te waarschuwen voor de fout die ze zelf heeft gemaakt.
Gaan we als ouders onze dochters weer uithuwelijken?quote:Op dinsdag 25 november 2025 10:56 schreef vul_maar_in het volgende:
Als je vrouwen wil helpen dan behoed je ze voor omgang met dit soort "stoere boys" maaar ja.
Dat was meer iets voor de europese koningshuizen en adel :pquote:Op dinsdag 25 november 2025 11:13 schreef Boris_Karloff het volgende:
[..]
Gaan we als ouders onze dochters weer uithuwelijken?
Update van Georgina (Gaby) zelf van de feesboek:quote:Op maandag 24 november 2025 18:35 schreef roos94 het volgende:
Kempi heeft op instagram een filmpje geupload waarin hij speelt/knuffelt met een kleine baby
Het filmpje van Kempi schijnt niet geheel recent te zijn, maar al reeds enkele maanden oud.quote:De afgelopen maanden heb ik gevochten. Niet alleen voor mezelf, maar vooral voor mijn zoon. Ik heb gestreden voor iets wat eigenlijk vanzelfsprekend zou moeten zijn: een eerlijk proces, echte bescherming en een systeem dat slachtoffers wél hoort in plaats van wegwuift.
Het was een strijd tegen angst, tegen onrecht, tegen stilte. En elke stap stond mijn advocaat naast me, iemand die met mij meegevochten heeft om ervoor te zorgen dat er eindelijk geluisterd wordt naar vrouwen die nog kunnen spreken voordat ze veranderen in vrouwen die nooit meer kunnen vertellen wat hen is aangedaan.
En vandaag kan ik eindelijk zeggen: het is gelukt.
De rechter heeft zelf uitgesproken dat mijn zaak te groot is, meer aandacht verdient en de omvang van de dader niet bedoeld is om voor de politierechter te verschijnen. Na maanden vol strijd, tranen en machteloosheid, wordt mijn zaak behandeld door de meervoudige kamer . Eindelijk wordt duidelijk dat dit niet zomaar wordt afgedaan.
Eindelijk is er erkenning.
Eindelijk word ik serieus genomen.
Dit is groter dan alleen mijn verhaal.
Dit gaat over een systeem dat te vaak faalt bij vrouwen.
Over daders die jarenlang wegkomen met een tik op de vingers.
Over bekende mannen die denken dat hun naam hen beschermt tegen verantwoordelijkheid.Maar dat stopt hier.
Want ik weiger nog langer stil te zijn.
En dit keer weigert de rechter ook nog langer weg te kijken.Ik hoop dat dit een signaal is voor elke vrouw die nu bang is, elke vrouw die niet wordt geloofd, elke vrouw die vecht terwijl ze nauwelijks nog kracht heeft.
Vandaag laat zien dat doorzetten wérkt.
Dat jouw stem wérkelijk iets kan veranderen.
En dat gerechtigheid soms lang duurt… maar niet onmogelijk is.
Ik ben trots op mezelf.Ik ben trots op mijn kind.En ik ben trots dat mijn waarheid eindelijk gehoord wordt.
Dankjewel aan iedereen die mij heeft gesteund. Dit is pas het begin. ✨❤️
Kun je linkje FB sturen. Mag in DMquote:Op dinsdag 25 november 2025 12:00 schreef Cruzinats het volgende:
[..]
Update van Georgina (Gaby) zelf van de feesboek:
[..]
Het filmpje van Kempi schijnt niet geheel recent te zijn, maar al reeds enkele maanden oud.
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Foto die gisteren op facebook is gepost:
[ afbeelding ]
Ik snap het niet. Wie heeft dit opgesteld?quote:Op dinsdag 25 november 2025 12:09 schreef Cruzinats het volgende:
Die ouderschapsovereenkomst leest als één groot trauma.
Kind moet ook naar een islamitische basisschool
Ik mag hopen niet de advocaat van Kempi, want iedere rechter zal hier zijn reet mee afvegen.quote:Op dinsdag 25 november 2025 12:15 schreef roos94 het volgende:
[..]
Ik snap het niet. Wie heeft dit opgesteld?
Boehoe. Boehoe. Boehoe. Zij doet eerder echte slachtoffers geen recht met haar houding. Uitgerekend zij, uitgerekend bij deze zaak had zij wél beter kunnen weten en het feit dat zij alleen maar haar slachtofferrol benadrukt, elke verantwoordelijkheid bij het systeem plaatst maar geen moment zelfreflectie toont voor dat ze met een bekende idioot in zee is gegaan terwijl ze in de bak zat en zich zwanger door hem heeft laten neuken binnen twee weken straalt eerder negatief af op dit soort zaken dan dat het goed doet.quote:Op dinsdag 25 november 2025 12:00 schreef Cruzinats het volgende:
[..]
Update van Georgina (Gaby) zelf van de feesboek:
[..]
Het filmpje van Kempi schijnt niet geheel recent te zijn, maar al reeds enkele maanden oud.
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Foto die gisteren op facebook is gepost:
[ afbeelding ]
Ik ben het hier eigenlijk wel mee eens.quote:Op dinsdag 25 november 2025 12:32 schreef Richestorags het volgende:
[..]
Boehoe. Boehoe. Boehoe. Zij doet eerder echte slachtoffers geen recht met haar houding. Uitgerekend zij, uitgerekend bij deze zaak had zij wél beter kunnen weten en het feit dat zij alleen maar haar slachtofferrol benadrukt, elke verantwoordelijkheid bij het systeem plaatst maar geen moment zelfreflectie toont voor dat ze met een bekende idioot in zee is gegaan terwijl ze in de bak zat en zich zwanger door hem heeft laten neuken binnen twee weken straalt eerder negatief af op dit soort zaken dan dat het goed doet.
Waar lees je dit? Zocht naar deze passage maar kon het niet vinden.quote:
Whut??quote:Op dinsdag 25 november 2025 12:00 schreef Cruzinats het volgende:
[..]
Update van Georgina (Gaby) zelf van de feesboek:
[..]
Het filmpje van Kempi schijnt niet geheel recent te zijn, maar al reeds enkele maanden oud.
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Foto die gisteren op facebook is gepost:
[ afbeelding ]
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |